Příměstské tábory

Sportovní příměstské tábory s různým zaměřením

inline bruslení, cyklistika, vodácké sporty, multisportovní tábory, LB a koloběžky, nově také tábory pobytové

REGISTRACE NA LETNÍ TÁBORY 2022 SPUŠTĚNY

Dopřejte svým dětem zážitky na čerstvém vzduchu. Na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového, dostanou se do skvělé fyzické kondice a poznají nové kamarády!
Tábor je zaměřen na základní pohybové dovednosti, koordinaci i úzké sportovní zaměření, program je doplněn o mnohé zajímavé volnočasové aktivity.

Naše tábory se snažíme dělat jak nejlépe umíme. Snažíme se, aby děti byly co nejvíce spokojené a my jim mohli přinést nejlepší zázemí a servis. Zároveň je pro nás důležité, aby se naučily novým dovednostem, zlepšily svoji fyzickou kondici, vytvořily si nová přátelství a užily si spoustu zábavy. Nejvíce táborů je zaměřeno na inline bruslení, ale jejich náplň je velice pestrá. O děti se stará tým instruktorů a instruktorek, kteří mají zkušenosti s prací s dětmi a jsou sportovní nadšenci.

I V ROCE 2022 JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI SKVĚLÉ TÁBORY
Níže vyberte prosím tábor dle zaměření a lokality.

Novinky 2022: Lokality Suchdol, Dejvice, Újezd nad Lesy. Pobytové tábory, Survival tábor, putovní tábor.

ZDE VYBERTE ZAMĚŘENÍ A LOKALITU TÁBORA

Náplň táborů:

Tábory jsou zaměřeny převážně na inline bruslení , kde probíhá výuka základních technik jízdy na bruslích, zvládnutí všech stylů brzdění, nácvik správného zatáčení, pokročilé bruslařské techniky, výlety po všech místních inline stezkách. Dále pořádáme tábory na kolech, freestyle koloběžkách, longboardech, nebo na vodě. Máme zároveň speciální paddleboardový tábor. Doplňkové aktivity na našich táborech jsou zejména míčové a sportovní hry, atletická průprava atp.

Po celé prázdniny. 8:00 – 17:00

Základní program:

Inline bruslení, cyklistika, vodní turistika, koloběžky (dle zaměření tábora)

Míčové hry

Výlety do okolí

Kondiční průprava

Trénink koordinace

Orientační denní program

• 8:00 – 9:00 sraz účastníků, hry
  • 9:00 – 10:30 dopolední sportovní blok
  • 10:30 – 11:00 svačina
  • 11:00 – 12:00 hry
  • 12:00 – 14:00 oběd + polední klid
  • 14:00 – 15:30 odpolední sportovní blok
  • 15:30 – 16:00 svačina
  • 16:00 – 16:30 hry, další program
  • 16:30 -17:00 odchod domů

Cena od 2750,- Kč

• Cena zahrnuje: celodenní program, veškeré stravování, pitný režim, instruktory, pronájem sportovišť, vstupy, odměny, táborové tričko
  • Cena nezahrnuje úrazové pojištění
  • Sleva 200,- Kč pro sourozence

Lokality

Naše sportovní příměstské tábory se konají v lokalitách, které jsou velice dobře dostupné a zároveň je zde velice klidné prostředí. Tábory jsou v blízkosti parků, kam děti vyráží na projížďky a zázemí tábora je  v areálu, kde jsou různá hřiště na míčové hry.

Praha: Chuchle, Džbán, Strahov, Ládví, Braník, Palmovka, Dubeč, Troja, Letňany, Čestlice, Kbely, Počernice, Bohnice, Hostivař.

Další města: Brandýs nad Labem, Poděbrady, Stará Boleslav, České Budějovice, Plzeň, Příbram, Benátky nad Jizerou, Karlovy Vary, Kladno.

Další info:

• Tábory zaměřené na sport, program je připravený na celý den, děti mají volnější program jen v rámci poledního klidu.
  • V případě deště jsou děti schované v zázemí areálu.
  • Pestrý výběr sportů a lokalit.
  • Pojištění odpovědnosti firmy.
  • 9 let zkušeností s příměstskými tábory.
  • Nikdy nebyl zrušený žádný tábor.
  • Kompletní servis (zázemí, stravování, šikovní instruktoři).
  • Instruktoři mají základy první pomoci, školení metodiky výuky, školení práce s dětmi a jsou šikovní sportovci, nebo pedagogičtí pracovníci.
  • Při nemoci je možné se přesunout na jiný tábor.
  • Na táboře je počat vedoucích příslušný počtu dětí.

Reference od rodičů

Inline tábor byl skvělý, dcera byla úplný začátečník a brusle si oblíbila. Naučila se hodně a našla si kamarádku. Děkujeme instruktorkám Hankám za milý přístup a péči o děti :-). Svobodovi.

Dcera byla tento rok poprvé, nikoho neznala, přesto byla velice spokojená a tábor se jí moc líbil. Příští rok se určitě znovu zúčastní.

Dámy instruktorky byly fantastické (Anička a Šárka) – úplně dokonalá míra kreativity, připravenosti, odpovědnosti, ochoty, vstřícnosti, skvělá „obyčejná“ komunikace s rodiči i dětmi. Moc jim oběma děkuji.