Příměstské tábory

Sportovní příměstské tábory s různým zaměřením

inline bruslení, cyklistika, vodácké sporty, multisportovní tábory, longboardy a koloběžky,
nově také tábory pobytové

Dopřejte svým dětem zážitky na čerstvém vzduchu. Na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového, dostanou se do skvělé fyzické kondice a poznají nové kamarády!
Tábor je zaměřen na základní pohybové dovednosti, koordinaci i úzké sportovní zaměření, program je doplněn o mnohé zajímavé volnočasové aktivity.

Naše tábory se snažíme dělat jak nejlépe umíme. Snažíme se, aby děti byly co nejvíce spokojené a my jim mohli přinést nejlepší zázemí a servis. Zároveň je pro nás důležité, aby se naučily novým dovednostem, zlepšily svoji fyzickou kondici, vytvořily si nová přátelství a užily si spoustu zábavy. Nejvíce táborů je zaměřeno na inline bruslení, ale jejich náplň je velice pestrá. O děti se stará tým instruktorů a instruktorek, kteří mají zkušenosti s prací s dětmi a jsou sportovní nadšenci.

I V ROCE 2024 JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI SKVĚLÉ TÁBORY
Níže vyberte prosím tábor dle zaměření a lokality.

ZDE VYBERTE ZAMĚŘENÍ A LOKALITU TÁBORA

Lokality

Naše sportovní příměstské tábory se konají v lokalitách, které jsou dobře dostupné a zároveň je zde klidné prostředí. Tábory jsou v blízkosti parků, kam děti vyráží na projížďky a zázemí táborů bývá většinou v prostorách škol, či sportovních areálů. K dispozici zde máme šatny, soc. zařízení a prostory pro případ špatného počasí.

Náplň táborů:

Tábory jsou zaměřeny převážně na inline bruslení , kde probíhá výuka základních technik jízdy na bruslích, zvládnutí všech stylů brzdění, nácvik správného zatáčení, pokročilé bruslařské techniky, výlety po všech místních inline stezkách. Dále pořádáme tábory na kolech, freestyle koloběžkách, longboardech, paddleboardech, nebo vodácké. Doplňkové aktivity na našich táborech jsou zejména míčové a sportovní hry, atletická průprava atp.

Po celé prázdniny. 8:00 – 17:00

Základní program:

Inline bruslení, cyklistika, vodní turistika, koloběžky (dle zaměření tábora)

Míčové hry

Výlety do okolí

Kondiční průprava

Trénink koordinace

Orientační denní program

• 8:00 – 9:00 odevzdávání dětí, hry
  • 9:00 – 10:30 dopolední sportovní blok
  • 10:30 – 11:00 svačina
  • 11:00 – 12:00 hry
  • 12:00 – 14:00 oběd + polední klid
  • 14:00 – 15:30 odpolední sportovní blok
  • 15:30 – 16:00 svačina
  • 16:00 – 17:00 hry, vyzvedávání dětí

Cena od 3700,- Kč

• Cena zahrnuje celodenní program vedený školenými instruktory, veškeré stravování a pitný režim, pronájem sportovišť/vstupy, odměny, táborové tričko
  • Cena nezahrnuje úrazové pojištění
  • Sleva 300,- Kč pro dalšího přihlášeného sourozence

Další info:

• Tábory zaměřené na sport, program je připravený na celý den, děti mají volnější program jen v rámci poledního klidu.
      • V případě deště jsou děti schované v zázemí areálu.
      • Pestrý výběr sportů a lokalit.
      • Pojištění odpovědnosti firmy.
      • Přes 10 let zkušeností se sportovní výukou a příměstskými tábory.
      • Kompletní servis (zázemí, stravování, šikovní instruktoři).
      • Instruktoři mají základy první pomoci, školení didaktiky daného sportu, školení práce s dětmi a jsou šikovní sportovci, nebo pedagogičtí pracovníci.
      • Při nemoci je možné se přesunout na jiný tábor.

Reference od rodičů

Inline tábor byl skvělý, dcera byla úplný začátečník a brusle si oblíbila. Naučila se hodně a našla si kamarádku. Děkujeme instruktorkám Hankám za milý přístup a péči o děti :-). Svobodovi.

Dcera byla tento rok poprvé, nikoho neznala, přesto byla velice spokojená a tábor se jí moc líbil. Příští rok se určitě znovu zúčastní.

Dámy instruktorky byly fantastické (Anička a Šárka) – úplně dokonalá míra kreativity, připravenosti, odpovědnosti, ochoty, vstřícnosti, skvělá „obyčejná“ komunikace s rodiči i dětmi. Moc jim oběma děkuji.

V roce 2023 dochází k čerpání dotace z Výzvy č. 0381 – Kreativní vouchery v rámci
Národního plánu obnovy – iniciativa Kreativní vouchery komponenty 4.5 Rozvoj kulturního a
kreativního sektoru s názvem: Sportškola_Kreativní voucher.
Projekt je realizován za finanční spoluúčasti Evropské unie prostřednictvím Národního plánu
obnovy a Ministerstva kultury České republiky.