Příměstské tábory

Sportovní příměstské tábory s různým zaměřením

inline bruslení, cyklistika, vodácké sporty, multisportovní tábory, LB a koloběžky

Nenechte Vaše děti zahálet doma! Na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do skvělé fyzické kondice!
Tábor je zaměřen na základní pohybové dovednosti, koordinaci i úzké sportovní zaměrění, program je doplněn o mnohé zážitkové výlety.

Naše tábory se snažíme dělat co nejlépe umíme, snažíme se, aby děti byly co nejvíce spokojené a přinést jim co nejlepší zázemí a servis. Zároveň je pro nás důležité aby se naučily novým dovednostem, zlepšily svoji fyzickou kondici, vytvořily si nová přátelství a užily si spoustu zábavy. Nejvíce táborů je zaměřeno na inline bruslení, ale jejich náplň je velice pestrá. O děti se stará tým instruktorů a instruktorek, kteří mají zkušenosti s prací s dětmi a jsou sportovní nadšenci.

COVID OPATŘENÍ
Inlineškola.cz garantuje vrácení celé částky všem přihlášeným, kteří uhradí zálohu za tábor, pokud se tábor nebude smět konat kvůli COVID opatřením.

Samozřejmostí bude zajištění všeho potřebného pro možnost pořádání táborů i za případných opatření (např. dezinfekce, COVID testy trenérů, menší skupinky dětí apod.).

ZDE VYBERTE ZAMĚŘENÍ A LOKALITU TÁBORA

Náplň táborů:

Tábory jsou zaměřeny převážně na inline bruslení , kde probíhá výuka základních technik jízdy na bruslích, zvládnutí všech stylů brzdění, nácvik správného zatáčení, pokročilé bruslařské techniky, výlety po všech místních inline stezkách,  discogolfmíčové hry, atletická průprava, lezecká stěna

Dále organizujeme tábory se zaměřením na vodácké aktivity, cyklistiku a multisportovní tábor.

Naše tábory se snažíme dělat co nejlépe umíme, snažíme se, aby děti byly co nejvíce spokojené a přinést jim co nejlepší zázemí a servis. Zároveň je pro nás důležité aby se naučily novým dovednostem, zlepšily svoji fyzickou  kondici, vytvořily si nová přátelství a užily si spoustu zábavy. Tábory jsou zaměřené na inline bruslení, ale jejich náplň je velice pestrá. O děti se stará tým instruktorů a instruktorek, kteří mají zkušenosti s prací s dětmi a jsou sportovní nadšenci. Za zhoršeného počasí bude zajištěn program v tělocvičně.

Po celé prázdniny. 8:00- 17:00

• 16:00–17:00 hry, další program
  • 17:00 rozloučení

Cena od 2550,- Kč

• Cena zahrnuje: celodenní program, veškeré stravování, pitný režim, instruktorský dozor, pronájem sportovišť, vstupy, odměny, táborové tričko
  • Cena nezahrnuje úrazové pojištění
  • Sleva 200,- Kč pro sourozence

Lokality

Naše inline sportovní příměstské tábory se konají v lokalitách, které jsou velice dobře dostupné a zároveň je zde velice klidné prostředí. Tábory jsou v blízkosti parků, kde děti bruslí a zázemí tábora je  v areálu, kde jsou různá hřiště na míčové hry. Zároveň máme vždy k dispozici asfaltový plácek na trénování technik bruslení.

Praha: Chuchle, Džbán, Strahov, Ládví, Braník, Žižkov, Dubeč, Troja, Letňany, Čestlice, Kbely, Počernice, Bohnice, Hostivař.

Další města: Brandýs nad Labem, Poděbrady, Stará Boleslav, české Budějovice, Plzeň, Příbram, Benátky nad Jizerou, Lysá nad Labem, Kladno, Tábor, Benešov.

Další info:

• Tábory zaměřené na sport, program je připravený na celý den, děti mají volnější program jen v rámci poledního klidu.
  • V případě deště jsou děti schované v pevném zázemí.
  • Pestrý výběr sportů a lokalit
  • Pojištění odpovědnosti firmy
  • 9 let zkušeností s příměstskými tábory
  • Nikdy nebyl zrušený žádný tábor
  • Kompletní servis- zázemí, stravování, šikovní instruktoři
  • Instruktoři mají základní zdravotnický kurz, školení metodiky výuky, školení práce s dětmi a jsou šikovní sportovci, nebo pedagogičtí pracovníci
  • Při nemoci je možné se přesunout na jiný tábor.
  • Na táboře jsou vždy alespoň 3 vedoucí.

Reference od rodičů

Inline tábor byl skvělý, dcera byla úplný začátečník a brusle si oblíbila. Naučila se hodně a našla si kamarádku. Děkujeme instruktorkám Hankám za milý přístup a péči o děti :-). Svobodovi.

Dcera byla tento rok poprvé, nikoho neznala, přesto byla velice spokojená a tábor se jí moc líbil. Příští rok se určitě znovu zúčastní.

Dámy instruktorky byly fantastické (Anička a Šárka) – úplně dokonalá míra kreativity, připravenosti, odpovědnosti, ochoty, vstřícnosti, skvělá „obyčejná“ komunikace s rodiči i dětmi. Moc jim oběma děkuji.