fbpx

+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Příměstské tábory

Sportovní příměstské tábory se zaměřením na in-line bruslení, cyklistiku, vodácké sporty a multisportovní aktivity

Nenechte Vaše děti zahálet doma! Na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do skvělé fyzické kondice! Tábor je zaměřen na základní sportovní dovednosti, koordinaci  a in-line bruslení, program je  doplněn o mnohé zážitkové výlety.

Naše tábory se snažíme dělat co nejlépe umíme, snažíme se, aby děti byly co nejvíce spokojené a přinést jim co nejlepší zázemí a servis. Zároveň je pro nás důležité aby se naučily novým dovednostem, zlepšily svoji fyzickou  kondici, vytvořily si nová přátelství a užily si spoustu zábavy. Nejvíce táborů je zaměřeno na inline bruslení, ale jejich náplň je velice pestrá. O děti se stará tým instruktorů a instruktorek, kteří mají zkušenosti s prací s dětmi a jsou sportovní nadšenci. 

INLINE TÁBORY

CYKLISTICKÉ TÁBORY

VODÁCKÉ TÁBORY

LONGBOARDY, PENNYBOARDY A FREESTYLE KOLOBĚŽKY

MULTISPORTOVNÍ

Náplň táborů:

Tábory jsou zaměřeny převážně na inline bruslení , kde probíhá výuka základních technik jízdy na bruslích, zvládnutí všech stylů brzdění, nácvik správného zatáčení, pokročilé bruslařské techniky, výlety po všech místních inline stezkách,  discogolfmíčové hry, atletická průprava, lezecká stěna

Dále organizujeme tábory se zaměřením na vodácké aktivity, cyklistiku a multisportovní tábor. 

Naše tábory se snažíme dělat co nejlépe umíme, snažíme se, aby děti byly co nejvíce spokojené a přinést jim co nejlepší zázemí a servis. Zároveň je pro nás důležité aby se naučily novým dovednostem, zlepšily svoji fyzickou  kondici, vytvořily si nová přátelství a užily si spoustu zábavy. Tábory jsou zaměřené na inline bruslení, ale jejich náplň je velice pestrá. O děti se stará tým instruktorů a instruktorek, kteří mají zkušenosti s prací s dětmi a jsou sportovní nadšenci. Za zhoršeného počasí bude zajištěn program v tělocvičně.

Termíny:

Po celé prázdniny. 8:00- 17:00

Základní program:

Inline bruslení

Míčové hry

Lezecká stěna

Výlety do okolí

Kondiční průprava

Cyklistika

Vodní sporty

Trénink koordinace

Orientační denní program:

 • 8:15- 9:00 sraz účastníků na hřišti, hry
 • 9:15–10:30 výuka in-line bruslení, rozcvička, hry
 • 10:30–11:00 svačinka
 • 11:00–13:00 míčové hry
 • 13:00–14:30 oběd v restauraci + polední klid
 • 14:30–16:00 odpolední kurz bruslení
 • 16:00–17:00 hry, další program
 • 17:00 rozloučení

Cena: od 2500,- Kč.

 • Cena zahrnuje: celodenní program, veškeré stravování, instruktorský dozor, pronájem sportovišť, vstupy.
 • Cena nezahrnuje úrazové pojištění, které si můžete sjednat u našeho partnera.


Lokality:

Naše inline sportovní příměstské tábory se konají v lokalitách, které jsou velice dobře dostupné a zároveň je zde velice klidné prostředí. Tábory jsou v blízkosti parků, kde děti bruslí a zázemí tábora je  v areálu, kde jsou různá hřiště na míčové hry. Zároveň máme vždy k dispozici asfaltový plácek na trénování technik bruslení. 

Praha: Chuchle, Džbán, Strahov, Ládví, Braník, Žižkov, Dubeč, Troja, Letňany, Čestlice, Kbely, Počernice, Bohnice, Hostivař.

Další města: Brandýs nad Labem, Poděbrady, Stará Boleslav, české Budějovice, Plzeň, Příbram, Benátky nad Jizerou, Lysá nad Labem, Kladno, Tábor, Benešov.

NAUČ SE BRUSLIT JAKO PROFÍK

Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti.

Proč se tedy zúčastnit?

 • Zvládnutí jízdy na bruslích i brzdných technik.
 • Maximální využití her a zábavných soutěží.
 • Dítě získá jistotu na bruslích a jeho pohyb bude bezpečnější.logo
 • Inline sportovní příměstský tábor je vhodný pro děti od 5 do 12 let.
 • Možnost zapůjčení bruslí, chráničů i přilby.
 • Dítě se bude cítit na bruslích bezpečně a dokáže sjíždět i prudší kopce a zlepší techniku bruslení.
 • Seznámí se s dalšími vrstevníky.
 • Bude na čerstvém vzduchu.
 • V případě špatného počasí je možnost procházky po městě, případně hry v klubovně.
 • Stravování bude zajištěno v místní restauraci.

V případě dotazů pište na: tabor@inlineskola.cz

 inline sportovní příměstský tábor

Inline sportovní příměstský tábor se na Vás těší