fbpx

Inline vodácký příměstský tábor v Chuchli

Inline – vodácký příměstský tábor v Praze Chuchli

Pátý ročník velice oblíbeného tábora!! Kombinace inline bruslení a vodáckých aktivit v loděnici v Praze Chuchli.

Novinkou je MULTISPORT varianta doplněná o cyklistiku a atletiku. 

Inline – vodácký příměstský tábor, na kde děti spojí 2 úžasné sporty- inline bruslení a kanoistiku. V příjemném prostředí v Chuchli, kde není tolik vytížená inline stezka a je zde klidná hladina pro vodní radovánky. Během tábora se děti naučí ovládat kajaky a kánoe, perfektně se naučí bruslit, zabrzdit a zatáčet na bruslích. Zároveň se dostanou na výlety do po stezce podél Vltavy a do blízkých lesů. Vyzkouší doplňkové sporty jako jsou míčové hry a kooperační hry. MULTISPORT varianta tábora je doplněná o cyklistiku a atletiku. 

Termíny:

naleznete níže v registraci

Denně od 8:00 do 17:00

Základna: Loděnice ČVUT Velká Chuchle

Pro koho: Děti od 7 do 14 let

Jak tábor probíhá:

Náš inline-vodácký příměstský tábor je plný bruslení, vodáckých sportovních aktivit a her a jsou skvělým zážitkem pro všechny děti. Během 5 dnů na táboře se si děti vyzkouší pádlování na klidné vodě na nafukovacích kanoích a paddlebordech. Dále budeme hodně sportovat na bruslích, kdy se budeme učit jak zastavit, zatočit, vyhnout se překážce a i nějaké ty triky.  V areálu loděnice je plácek, na kterém budeme cvičit bruslení, abychom se nepletli na stezce. Během dne děti dostanou 2-3 svačiny a půjdou na oběd do místní restaurace. Děti je možné vyzvedávat mezi 16:30 a 17 hodinou, kdy probíhá volnější zábava a jednoduché míčové hry. 

Aktivity:

 • výuka správného pádlování, nácviky speciálních vodáckých záběrů,
 • inline bruslení, výuka zastavování i z prudších kopců
 • výlety na bruslích i na vodě
 • nauka o chování vodáka
 • čtení vodáckých map
 • míčové hry
 • v případě déle trvajícího špatného počasí máme k dispozici gymnastický sál, posilovnu a společenskou místnost
 • MULTISPORT varianta doplněná o cyklistiku a atletiku 

Cena: 4.500,- Kč.

 • V ceně je zahrnuto: Program, instruktoři, zázemí, pronájem lodí, pronájem paddleboardů, vesty,  2 svačiny denně, obědy, pitný režim, pomůcky, odměny a táborové tričko.
 • V ceně není zahrnuto: úrazové pojištění dítěte.
 • Sleva 300,- Kč pro dalšího přihlášeného sourozence
Co se děti naučí?

Správnou techniku pádlování, čtení vodního proudu, vyhýbání se překážkám na vodě, manévrování na vodě, praktické poznatky ze světa turistiky i vodní turistiky, bruslit, sjíždět i prudší kopce, zatáčet na bruslích, bezpečně zdolávat nepředvídatelné situace a překážky na stezce.

Proč se zúčastnit vodáckého příměstského tábora?

 • Dostupná lokalita v Praze- zázemí v těsné blízkosti autobusové zastávky Malá Chuchle.
 • Děti se naučí mnoho nového a odpojí se od světa kybernetické zábavy.
 • Děti budu celý den na čerstvém vzduchu a seznámí se s mnoha svými vrstevníky.
 • Příznivá cena
 • Každý den od 8:00 do 17:00
 • Vodácký příměstský tábor je vhodný pro děti 7-14 let
 • Možnost zapůjčení bruslí

Popis lokality: 

Inline – vodácký příměstský tábor v Malé Chuchli je situován do příjemné lokality na levém břehu Vltavy. Z našeho zázemí v loděnici vylezeme prakticky ihned na inline stezku, která je dlouhá zhruba 7 kilometrů. V blízkosti je zbraslavský les, kam se budou podnikat občasné výpravy. Dopravní obslužnost je velmi dobrá, areál je vedle hlavního tahu na Strakonice, kde jezdí i autobus. Zastávka Malá Chuchle je zhruba 20 metrů od loděnice. Parkování je možné bez problému.

Zde uvidíte jaký bude hlavní vedoucí tábora v daném termínu.

Vodáctví je jeden z nejoblíbenějších českých národních sportů, jedná se o dokonalé splynutí přírody, sportu, radosti z pohybu a dobré party lidí. V dnešní době je tento sport oblíbený zejména mezi mladými lidmi, kteří jezdí na vodu za zábavou, my ale organizujeme vodácké tábory pro děti ve věku od 7 do 15 let a snažíme se jim vtisknout kulturu tohoto krásného turistického sportu. Druhý sport je inline bruslení, který zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svalstvo. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti.