fbpx

Inline příměstský tábor Ládví

Inline sportovní příměstský tábor na Ládví

Na sportovním příměstském táboře se Vaše děti naučí mnoho nového a dostanou se do dobré fyzické kondice! Tábor je zaměřen převážně na in-line bruslení, program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních aktivit.

Zaměřujeme se na všeobecnou sportovní přípravu, kde převažuje in-line bruslení.

Aktivity:

Výuka základních technik jízdy na bruslích, zvládnutí všech způsobů brzdění, nácvik správného zatáčení, pokročilé bruslařské techniky, míčové hry, atletická průprava, beach volejbal. Za zhoršeného počasí bude zajištěn program v tělocvičně.

Kde:

Ládví, ZŠ Burešova

Cena: 4.100,- Kč

 • Cena zahrnuje: celodenní program, veškeré stravování, instruktorský dozor, pronájem sportovišť, vstupy, táborové tričko, sleva 300 Kč pro dalšího sourozence.
 • Cena nezahrnuje úrazové pojištění.

Termíny a přihlášení:


Popis lokality: 

Inline příměstský tábor Ládví nabízí bezvadnou dostupnost v blízkosti metra C. Bruslíme zde na asfaltovém hřišti obklopeném parkem. Zázemí máme v základní škole Burešova, ke můžeme využívat velkou tělocvičnu v případě deště. V blízkosti je také hřiště na beach voleybal, atletické hřiště a hřiště na míčové hry. Na odpočinkové procházky a hry v přírodě je k dispozici 200 metrů vzdálený les. 

Zde uvidíte jaký bude hlavní vedoucí tábora v daném termínu.

Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti. Inline příměstský tábor Ládví je správná volba pro aktivní děti.  

Proč se tedy zúčastnit?

 • Zvládnutí jízdy na bruslích i brzdných technik.
 • Maximální využití her a zábavných soutěží.
 • Inline příměstský tábor Ládví je vhodný pro děti od 5 do 12 let.
 • Je možné zapůjčit kompletní vybavení -brusle, chrániče, přilba.
 • Dítě se bude cítit na bruslích bezpečně a dokáže sjíždět i prudší kopce a zlepší techniku bruslení.
 • Seznámí se s dalšími vrstevníky.
 • Bude na čerstvém vzduchu.
 • V případě špatného počasí je možnost her v sálku

Denní program:

 • 8:00- 9:00 sraz účastníků na hřišti, hry
 • 9:15–10:30 výuka in-line bruslení, rozcvička.
 • 10:30–11:00 svačinka
 • 11:00–13:00 míčové hry
 • 13:00–14:30 oběd v restauraci + polední klid
 • 14:30–16:00 odpolední kurz bruslení
 • 16:00–17:00 hry, další program
 • 17:00 rozloučení
 • Program je orientační a konkrétní dostanete emailem po registraci.

Inline příměstský tábor Ládví

V případě dotazů pište na: tabor@inlineskola.cz