fbpx

kroužky cyklistiky

Kroužky cyklistiky jsou to pravé pro vybití energie a zlepšení techniky na kole. Chceme v dětech vybudovat radost z pohybu a cyklistiky pomocí zajímavých tréninků a výletů. Děti se také po domluvě s rodiči zúčastní několika závodů.

 

Lokality:

 

 • Lesopark Letňany
 • Hostivař  (sraz v areálu Na Šancích)
 • Horní Počernice

Cíle a zaměření:

Cyklistický kroužek je zaměřen na horská kola a občasné závody na nich.  Náš cíl je vytvořit oddíl se stálou základnou členů, kteří se budou pravidelně účastnit tréninků a případně závodů.  Díky pravidelným zábavným tréninkům v dětech vybudujeme radost z pohybu a z jízdy na kole. Zároveň zlepší svoji fyzickou zdatnost a techniku ovládání kola.

Tréninky jaro 2023:  

 • LETŇANY: pondělí a středa, 17:00 – 18:30, začátek 17. 4. 2023, 
 • HOSTIVAŘ: čtvrtek, 16:30 – 18:00, začátek 13.4. 2023
 • HORNÍ POČERNICE , pátek 16:00 – 18:00  (2 hodinové tréninky, věková skupina 8-12 let)

Vždy je stanovena časová rezerva tak, aby mohl v případě velké nepřízně počasí trénink odpadnout a stihl být nahrazen do konce školního roku.
Letos vychází na pondělí 2 státní svátky, proto v Letňanech proběhne pondělní trénink pouze 8x.

Členské příspěvky:

  • Cena za 18 tréninků je 3400,- Kč
  • Cena za tréninky 1x týdně:
   • Letňany pondělí = 8 tréninků = 1600,- Kč
   • Letňany středa = 10 tréninků = 2000,- Kč
   • Hostivař = 10 tréninků = 2000,- kč
  • Je možné si zakoupit cyklo dres za 750 Kč. Dres je možné objednat během prvního tréninkového týdne.


Co budeme trénovat:

  • techniku jízdy – brzdění, zatáčení, obratnost v terénu, traily

  • rychlost, vytrvalost, kopce

 • Vize oddílu:
 • Inlineškola cyklo team je oddíl, kam budou děti chodit rády a bude je to bavit, proto je nebudeme nutit do závodů, ale  zároveň ale budeme po všech požadovat aktivní přístup k programu a cyklistice.  Oddíl pod názvem INLINESKOLA CYKLO TEAM, povedou trenéři se zkušenostmi s cyklistikou a praxí s dětmi, která je baví. Týmového ducha podpoří společné cyklistické dresy a společné výlety na závody.  V oddílovém prostředí také probíhá socializace dětí a vytváří se zde i přátelství a spolupráce mezi dětmi. 

  Registrace zde