kroužky cyklistiky

Kroužky cyklistiky jsou to pravé pro vybití energie a zlepšení techniky na kole. Chceme v dětech vybudovat radost z pohybu a cyklistiky pomocí zajímavých tréninků a výletů. Děti se také po domluvě s rodiči zúčastní několika závodů.

Lokality:

• Lesopark Letňany
  • Hostivař  (sraz v areálu Na Šancích)
  • Černý Most

Cíle a zaměření:

Cyklistický kroužek je zaměřen na horská kola a občasné závody na nich.  Náš cíl je vytvořit oddíl se stálou základnou členů, kteří se budou pravidelně účastnit tréninků a případně závodů.  Díky pravidelným zábavným tréninkům v dětech vybudujeme radost z pohybu a z jízdy na kole. Zároveň zlepší svoji fyzickou zdatnost a techniku ovládání kola.

Tréninky podzim 2024 a cena:

• LETŇANY: pondělí a středa, 16:00 – 17:30, začátek 16.9. 2024
    • Cena za 16 tréninků – pondělí+ středa je 4800,- Kč
    • Cena za tréninky 1x týdně:
      • pondělí 8 tréninků  2400,- Kč
      • středa 8 tréninků 2400,- Kč
  • HOSTIVAŘ: čtvrtek, 16:30 – 18:00, začátek 19.9. 2024
    • 8tréninků 2400,- kč
  • ČERNÝ MOST , středa 15:00 – 16:30, začátek  18.9. 2024
    • 10 tréninků – 3000,- Kč

V nepříznivém počasí je trénink zrušen a nahrazován.

Co budeme trénovat:

• techniku jízdy – brzdění, zatáčení, obratnost v terénu, traily

• rychlost, vytrvalost, kopce

• Vize oddílu:
  • Inlineškola cyklo team je oddíl, kam budou děti chodit rády a bude je to bavit, proto je nebudeme nutit do závodů, ale  zároveň ale budeme po všech požadovat aktivní přístup k programu a cyklistice.  Oddíl pod názvem INLINESKOLA CYKLO TEAM, povedou trenéři se zkušenostmi s cyklistikou a praxí s dětmi, která je baví. Týmového ducha podpoří společné cyklistické dresy a společné výlety na závody.  V oddílovém prostředí také probíhá socializace dětí a vytváří se zde i přátelství a spolupráce mezi dětmi.

Registrace zde