kroužky cyklistiky

Kroužky cyklistiky jsou to pravé pro vybití energie a zlepšení techniky na kole. Chceme v dětech vybudovat radost z pohybu a cyklistiky pomocí zajímavých tréninků a výletů. Děti se také po domluvě s rodiči zúčastní několika závodů.

Lokality:

• Lesopark Letňany,
  • Petřiny-Bílá Hora- Sraz u obory Hvězda
  • Chodov- sraz u metra Roztyly
  • Hostivař- sraz v areálu Na Šancích

Cíle a zaměření:

Cyklistický kroužek je zaměřen na horská kola a občasné závody na nich.  Náš cíl je vytvořit oddíl se stálou základnou členů, kteří se budou pravidelně účastnit tréninků a případně závodů.  Díky pravidelným zábavným tréninkům v dětech vybudujeme radost z pohybu a z jízdy na kole. Zároveň zlepší svoji fyzickou zdatnost a techniku ovládání kola.

Tréninky:

První tréninky jarní části začínají v týdnu od 23.3. 2020

• Pondělí a středa od  17:00 – Letňany + Bílá Hora,
  • Středa 17:00 – Hostivař

Členské příspěvky:

• 2600 ,- Kč pro jarní část sezony od 23.3. 2020 (rezerva pro případy zrušení tréninku z důvodu nepřízně počasí) – 20 tréninků trvajících 90 minut

• Je možné si zakoupit cyklo dres za  500 Kč

• Pro podzimní část sezony budou příspěvky stanoveny během léta.

Co budeme trénovat:

• techniku jízdy – brzdění, zatáčení, obratnost v terénu, traily

• rychlost, vytrvalost, kopce

• Vize oddílu:
  • Inlineškola cyklo team je oddíl, kam budou děti chodit rády a bude je to bavit, proto je nebudeme nutit do závodů, ale  zároveň ale budeme po všech požadovat aktivní přístup k programu a cyklistice.  Oddíl pod názvem INLINESKOLA CYKLO TEAM, povedou trenéři se zkušenostmi s cyklistikou a praxí s dětmi, která je baví. Týmového ducha podpoří společné cyklistické dresy a společné výlety na závody.  V oddílovém prostředí také probíhá socializace dětí a vytváří se zde i přátelství a spolupráce mezi dětmi. Během několika let vytvoříme stabilní závodní oddíl, který bude vychovávat výborné cyklistické talenty.

Registrace zde