kroužky cyklistiky

Kroužky cyklistiky jsou to pravé pro vybití energie a zlepšení techniky na kole. Chceme v dětech vybudovat radost z pohybu a cyklistiky pomocí zajímavých tréninků a výletů. Děti se také po domluvě s rodiči zúčastní několika závodů.

Lokality:

• Lesopark Letňany
  • Hostivař  (sraz v areálu Na Šancích)
  • Horní Počernice

Cíle a zaměření:

Cyklistický kroužek je zaměřen na horská kola a občasné závody na nich.  Náš cíl je vytvořit oddíl se stálou základnou členů, kteří se budou pravidelně účastnit tréninků a případně závodů.  Díky pravidelným zábavným tréninkům v dětech vybudujeme radost z pohybu a z jízdy na kole. Zároveň zlepší svoji fyzickou zdatnost a techniku ovládání kola.

Tréninky jaro 2024 a cena:

• LETŇANY: pondělí a středa, 17:00 – 18:30, začátek 8.4. 2024
    • Cena za 18 tréninků – pondělí+ středa je 4400,- Kč
    • Cena za tréninky 1x týdně:
      • pondělí 10 tréninků  2500,- Kč
      • středa  8 tréninků 2000,- Kč
  • HOSTIVAŘ: čtvrtek, 16:30 – 18:00, začátek 11.4. 2024
    • 10 tréninků 2500,- kč
  • ČERNÝ MOST , pátek 15:00 – 17:00, začátek  12.4. 2024
    • 12 tréninků – 4800,- Kč
  • ČERNÝ MOST, čtvrtek,  13:30 -15:00   PRO DĚTI 4-7 LET, KTERÉ JEZDÍ BEZ KOLEČEK.
    • ZAČÁTEK 2.5. 2024
    • 8 tréninků, cena 2400,- Kč.

V nepříznivém počasí je trénink zrušen a nahrazován.

Co budeme trénovat:

• techniku jízdy – brzdění, zatáčení, obratnost v terénu, traily

• rychlost, vytrvalost, kopce

• Vize oddílu:
  • Inlineškola cyklo team je oddíl, kam budou děti chodit rády a bude je to bavit, proto je nebudeme nutit do závodů, ale  zároveň ale budeme po všech požadovat aktivní přístup k programu a cyklistice.  Oddíl pod názvem INLINESKOLA CYKLO TEAM, povedou trenéři se zkušenostmi s cyklistikou a praxí s dětmi, která je baví. Týmového ducha podpoří společné cyklistické dresy a společné výlety na závody.  V oddílovém prostředí také probíhá socializace dětí a vytváří se zde i přátelství a spolupráce mezi dětmi.

Registrace zde