fbpx

inline příměstský tábor Černý Most

Nenechte Vaše děti zahálet doma, na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do nebývalé fyzické kondice! Tábor je zaměřen převážně na in-line bruslení, program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních aktivit.

Zaměřujeme se na všeobecnou sportovní přípravu, kde převažuje in-line bruslení.

Aktivity:

Výuka základních technik jízdy na bruslích, zvládnutí všech stylů brzdění, nácvik správného zatáčení, pokročilé bruslařské techniky, míčové hry, výlety po stezce, atletická průprava, skatepark. Za zhoršeného počasí bude bude program v prostorech Plechárny.

Kde:

Praha- Černý Most- Plechárna

Denní program:

 • 8:00- 8:45 sraz účastníků, hry
 • 9:15–10:30 výuka in-line bruslení, rozcvička.
 • 10:30–11:00 svačinka
 • 11:00–13:00 míčové hry, atletika, bruslení
 • 13:00–14:30 oběd v restauraci + polední klid
 • 14:30–16:30 odpolední aktivity
 • 16:30–17:00 hry, vyzvedávání dětí
 • 17:00 konec denního programu

Cena: 4.100,- Kč

 • Cena zahrnuje: celodenní program, veškeré stravování, instruktorský dozor, pronájem sportovišť, vstupy, táborové tričko, sleva pro dalšího sourozence 300 Kč
 • Cena nezahrnuje úrazové pojištění.

Popis lokality: 

Inline příměstský tábor  na Černém Mostě je v jedné z nejkrásnějších lokalit v Praze.  Nacházejí se zde nově vybudované kvalitní inline stezky, plac na trénování a skvělý skatepark, kde si děti vyzkouší i základní triky. K dispozici je i víceúčelové sportovní hřiště, kde budou probíhat další sportovní aktivity. Jako jediné zázemí může kdykoliv využívat naši krytou halu s překážkami- nově zmodernizovaný skatepark.  V blízkosti je také restaurace, pro naše obědy.

Termíny a přihlášení: 


Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti. Inline příměstský tábor na Černím Mostě je správná volba pro aktivní děti.  

Proč se tedy zúčastnit?

 • Zvládnutí jízdy na bruslích i brzdných technik.
 • Maximální využití her a zábavných soutěží.
 • Inline příměstský tábor  je vhodný pro děti od 5 do 12 let.
 • Je možné zapůjčit kompletní vybavení -brusle, chrániče.
 • Dítě se bude cítit na bruslích bezpečně a dokáže sjíždět i prudší kopce a zlepší techniku bruslení.
 • Seznámí se s dalšími vrstevníky.
 • Bude na čerstvém vzduchu.
 • Skatepark pro pokročilejší děti
 • V případě špatného počasí je možnost her v tělocvičně.
 • Stravování v místní restauraci
 • Svačiny 2x denně + pitný režim zajištěn
  Zde uvidíte jaký bude hlavní vedoucí tábora v daném termínu.

Tábor je podporován MČ Praha 14.

V případě dotazů pište na: tabor@inlineskola.cz