Příměstský tábor v Braníku

Inline sportovní příměstský tábor v Braníku

Nenechte Vaše děti zahálet doma, na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do nebývalé fyzické kondice! Příměstský tábor v Braníku je zaměřen převážně na in-line bruslení, program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních aktivit.

Zaměřujeme se na všeobecnou sportovní přípravu, kde převažuje in-line bruslení.

Aktivity a zaměření tábora:

Výuka základních technik jízdy na bruslích, zvládnutí všech stylů brzdění, nácvik správného zatáčení, pokročilé bruslařské techniky, míčové hry, jízda na loďkách, kooperační hry, beach volejbal, hry v přírodě + inline ve skateparku a na pumptracku. Za zhoršeného počasí bude zajištěn program v klubovně.

Kde:

Braník, U Ledáren 3.

• po celé prázdniny  2024
  • termín vyberte v registraci
  • denně od 8:00 do 17:00

Popis lokality:

Úžasná lokalita, kterou si všichni zamilují. Na tomto příměstském táboře máme zázemí v pronajaté klubovně turistického oddílu Argo, která se nachází v krásném klidném prostředí na břehu Vltavy. Součástí našeho areálu je i asfaltové hřiště, kde bude probíhat trénink bruslení. V blízkosti je pláž a lesík na odpočinek. Několik metrů od klubovny prochází inline stezka, kterou budeme využívat na projížďky a výlety na bruslích. Dále pro pokročilé a odvážné děti je v blízkosti malý freestyle park s nakloněnými plošinami a  malými rampami. Příměstský tábor v Braníku má taktéž skvělou dopravní polohu. Nachází se zhruba 300 metrů od zastávky Pobřežní cesta.

Termíny a registrace:

Pokud bude kapacita naplněna můžete využít našich okolních táborů:

Inline-voda Chuchle

Cyklo Braník

Vodácký Braník

Cena: 4.300,- Kč

• Cena zahrnuje: celodenní program, veškeré stravování, instruktory, pronájem sportovišť, vstupy, táborové tričko, odměny.
  • Sleva 300 Kč  pro sourozence.
  • Cena nezahrnuje úrazové pojištění.

Jaký hlavní vedoucí bude na daném termínu tábora.

Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické, ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti.

Proč se tedy zúčastnit?

• Zvládnutí jízdy na bruslích i  technik brždění.
  • Maximální využití her a zábavných soutěží.
  • Příměstský tábor v Braníku je vhodný pro děti od 5 do 12 let.
  • Po objednání je možné zapůjčit kompletní vybavení (brusle, chrániče, přilba).
  • Dítě se bude cítit na bruslích bezpečně a dokáže sjíždět i prudší kopce.
  • Seznámí se s dalšími vrstevníky.
  • Bude na čerstvém vzduchu.
  • V případě špatného počasí je možnost procházky po městě, případně hry v klubovně.
  • Děti dostanou táborové tričko.

Denní program:

• 8:00 – 9:00 sraz účastníků na hřišti, hry
  • 9:15 – 10:30 výuka in-line bruslení, rozcvička.
  • 10:30 – 11:00 svačina
  • 11:00 – 13:00 míčové hry
  • 13:00 – 14:30 oběd  + polední klid
  • 14:30 – 16:00 odpolední kurz bruslení
  • 16:00 – 17:00 hry, další program
  • 16:30 – 17:00 rozloučení

Program je orientační. Je upřesnění dostanete emailem po registraci.