Vodácký kroužek troja

Chceme aby děti měly skvělé zážitky spojené s vodou. Proto pořádáme vodácké kroužky, které budou zaměřeny na všestranné vodácké dovednosti. Děti si v průběhu kurzu vyzkouší kajaky, paddleboardy, rafting na klidné vodě a na kanále v Troji. Nemáme za cíl udělat z dětí vodácké závodníky, ale chceme jim vtisknout radost a lásku k tomu sportu.

Cílem kroužku je aby si děti osvojily základní vodácké návyky a dovednosti. Naučí se orientovat na vodě a ovládat různá plavidla.

Kde:  Praha Troja

ve spolupráci s loděnicí HG Sport.

Kdy: úterý od 17:00 – 18:30
Začátek kurzu: 30.4. 2024 .

Ukončení kurzu: 1.10. 2024. Celkem 12 lekcí.
Během května a června nás během 9ti týdnů čeká 8 lekcí. V září to budou 4 lekce. Tento model zajišťuje větší kontinuitu ve výuce vodáckých dovedností, více prožitků z vodní turistiky a vznik kamarádských vazeb, které jsou na vodě důležité.
V červnu a květnu budeme v nepřízni počasí chodit do bazénu Na Šutku.

Během trvání kroužku vyrazíme společně na splutí řeky na kánoích.

Splutí řeky na víkend proběhne 25. – 26.5. 2024. Účast všech přihlášených je doporučená. Druhé splutí řeky se pravděpodobně uskuteční v průběhu září.

Náplň hodin:

• úvod do kurzu, teoretické informace, přednáška o vybavení, projížďka na raftu
  • kajaky na klidné vodě
  • rafty na klidné vodě
  • paddleboardy
  • rafty na divoké vodě
  • při nepřízni počasí – plavecké dovednosti v bazénu Šutka.

Jedná se o kurz pro začátečníky a mírně pokročilé ve věku od 8 do 14 let.

Kroužek je připravený pro maximálně 20 dětí.

Cena: 3900,- Kč

• Cena obsahuje: licencované instruktory, půjčení veškerého vybavení, zázemí v loděnici HG Sport
  • Cena neobsahuje úrazové pojištění a výlety na řeky

Kroužek je dotován MČ Praha 7 a MČ Praha Troja. Moc děkujeme za podporu!