kroužek paddleboardu pro školy

kurz paddlebordu

Paddleboard je jednoduché plavidlo, které se velmi oblíbené hlavně mezi dětmi. Zároveň je ideální pro naučení se základních technik pádlování.

Paddleboarding učí děti základům vodáckých dovedností, jak jsou správné pádlování, kormidlování a bezpečnost při pohybu na vodě ale také rozvíjí jejich balanční schopnosti a silovou vytrvalost.
Instruktoři vždy připraví lekce tak, aby se děti naučili něco nového formou hry a aby je aktivní pohyb na vodě bavil.

Kroužek probíhá vodních plochách v blízkosti škol.

Cena za 6 lekcí (červen + červenec nebo září + říjen): 1600,-

v ceně je zahrnuto: půjčení vybavení (paddleboard, pádlo, vesta), instruktoři

Organizační informace pro školy:

Ve Vaší škole můžeme zorganizovat až dva bloky kroužku pro sobě pro cca 6 – 15 dětí. Děti vyzvedne vždy ve škole instruktor a dovede je k vodě, kde na děti budou čekat paddleboardy, pádla a vesty.
Po hodinové lekci instruktoři opět odvedou děti do školy.

Děti se ve škole převlečou do oblečení na vodu (dle počasí) + s sebou budou moci mít v batohu náhradní oblečení, ručník, pití a boty do vody.

Počet lekcí:
Květen + červen = 6 lekcí
září + říjen = 6 lekcí
– rezerva pro nevhodné počasí a případné výjezdy na školy v přírodě.

V dešti se lekce zruší a bude nahrazena v průběhu dalšího měsíce.
Minimální kapacita kroužku je 6 dětí, maximální je 15 dětí.

Přínosy kurzu: 2 hodinový kurz nabídne dětem nevídané sportovní vyžití. Získá mnohé schopnosti a dovednosti, které se mu budou v dalším životě hodit. Paddleboarding je ideální pro zlepšení rovnováhy, zpevnění svalů, a nácviku technik pádlování. Díky zadnímu kormidlu paddleboard drží dobře směr a dokáží ho ovládat i úplní začátečníci. Za hezkého počasí se děti vzájemně cákají a dělají vodní bitvy.

REGISTRACE DĚTÍ

REGISTRACE ŠKOL