fbpx

FIREMNÍ STMELOVACÍ ZÁŽITKOVÉ AKCE A KURZY

 

Vítejte na stránce určené pro ty, které spojuje každodenní radost z aktivně tráveného času a zábava sdílená s kamarády a kolegy!

 

Proč jsou stmelovací výlety tak důležité – je to jiný nedirektivní teambuilding, kdy nejste nucení do žádných složitých speciálních úkolů- Zaměřujeme se na zimní i letní období, kdy v zimě nabízíme stmelovací kurzy na lyžích a v teplejších měsících pořádáme akce zaměřené na inline bruslení.  Pro kolektivy, které jsou si jistí, že sport a zábava stmeluje kolektiv! Pro ty, kteří nečekají celý týden na víkend!

Zde vyberte sport, který chcete:

LYŽOVÁNÍ

INLINE BRUSLENÍ

 

Pro ty, kteří jsou si jistí, že sport a zábava stmeluje kolektiv! Pro ty, kteří nečekají celý týden na víkend!
 
Jsme parta aktivních instruktorů a instruktorek, která se řídí mottem: „Po práci domu? Nuda… Do hospody? Banální… Do terénu? Geniální!!!“