Dárkové poukázky

Darujte svým blízkým dárkové poukázky na výuku inline bruslení, případně campy pro děti na paddleboardech, kolech, nebo bruslích. Platnost poukázky je 1 rok od  objednání.

Proč lekce bruslení?

Výuka je vhodná pro téměř všechny – vždycky je co zlepšovat. Nejdůležitější je ale bezpečnost, naši instruktoři naučí dokonale Vaše blízké rychle zabrzdit v jakékoli situaci.  Lekci využijí také ti, kteří už umí a chtějí se naučit pokročilejší techniky.

Individuální výuka je velice oblíbená volba pro ty, kteří se chtějí rychle zlepšit v bruslařských dovednostech. Výuka může být pro naprosté začátečníky ale i pro pokročilé bruslaře, kteří se chtějí například zdokonalit v přešlapování.  Můžete darovat jednu, nebo například 5 hodin, aby byl výsledek efektivní.  Obdarovaný si vybere čas a lokalitu, která se mu zamlouvá  a my se pokusíme co nejlépe přizpůsobit.  Cena lekce je dle ceníku.

Vytvořit poukázku zde

Skupinový kurz pro dospělé na Letné.  Téměř každou neděli pořádáme na Letné kurzy inline bruslení pro začátečníky a mírně pokročilé bruslaře. Sraz  je v Praze na Letenské pláni před 15:00. Instruktor seznámí nejdříve kurzanty s průběhem kurzu, následuje chvíle teorie a seznámení se skupinou a pak už se trénují základní cvičení, techniky zastavení a zatáčení.

Jednodenní camp pro děti

Sportovní zážitek je super dárek, který děti určitě potěší.  Zažijí hodně zábavy, přiučí se něčemu novému a poznají nové kamarády. Zároveň si vytvoří pozitivní vztah ke sportu a pohybu. Nabízíme dárkové poukázky na campy cyklistiky, inline bruslení a paddleboardy.

Jednodenní paddleboardový camp je jedna z nejoblíbenějších dětských aktivit. Děti se naučí pádlovat, poznají zajímavá místa na českých řekách v blízkosti Prahy a užijí se zábavu při vodních válkách.  Pořádáme pravidelně výlety, kde zařídíme program, stravování, dopravu z Prahy a zkušený instruktorský dohled. Děti mají na sobě plavací vesty po celou dobu.

Vytvořit poukázku zde

Pro nadšené cyklisty organizujeme jednodenní campy na kolech. Jsou buď cyklistické výlety, nebo campy zaměřené na trenink techniky. Během cyklokurzů děti trénují jízdu v terénu, přejezd těžších překážek, dynamiku, vytrvalost , přehazování a správné zastavování.

Vytvořit poukázku zde

Jednodenní  inline camp je nejoblíbenější dětská víkendová aktivita. Děti celý den bruslí a hrají různé sportovní hry. Zároveň dostanou chutnou svačinku a oběd. Naučí se za celý den základní i pokročilejší prvky bruslení. Zároveň poznají nové aktivity a kamarády.