Náš tým

INLINEŠKOLA.CZ

Inline škola vznikla na začátku roku 2012 a od té doby jsme nasbírali mnohé zkušenosti. Snažíme se našim klientům vyjít co nejvíce vstříc, tak si můžete vybrat jakýkoli kurz v jakékoli lokalitě. Učíme všechny věkové kategorie, od čtyřletých dětí až po seniory. Nabízíme různé formy výuky, od individuálních lekcí po hromadné kurzy nebo příměstské tábory.

Náš tým se skládá z mladých talentovaných a veselých instruktorů, kteří se nebojí předat své dovednosti a zkušenosti. Všichni se aktivně věnují bruslení a dalším sportům už několik let. Náš tým se skládá s cca 200 talentovaných profesionální instruktorů, kteří se na Vás těší na sportovních kurzech a táborech.

Vedení inlineškoly.

Vždy se snažíme jak nejlépe umíme, aby veškeré naše sportovní akce a kurzy byly perfektně zorganizované a aby všichni naši klienti byli spokojení.

Mgr. Vojtěch Škop

Vojtěch Škop založil v roce 2012 inlineškolu. Vystudoval magisterský obor sportovní management na fakultě tělesné výchovy a sportu. A od té doby se věnuje naplno jenom bruslení a vedení celé školy. Jeho záliby jsou- práce, tréninky na bruslích, sportovní akce s dětmi, adrenalinové sporty, kitesurfing, lyžování, kanoistika a cyklistika.

Mgr. Kateřina Škopová

Katka je velmi schopná instruktorka, která má dobré organizační a vůdčí schopnosti. Vystudovala FTVS a PřF UK se zaměřením na vzdělávání (tělocvik - zeměpis). Aktuálně učí v alternativní škole v blízkosti Karlštejna. Mezi její záliby patří cestování, sporty- inline bruslení, cyklistika, dálkové běhy, plavání atd. Ve svém volném čase vede malé i velké skauty. Instruktorkou bruslení je již 8 let.

Mgr. Petr Štefan

Petr je absolventem oboru sportovní management na UK FTVS. Je to velký sportovec a výborný bruslař. Zároveň se stará o administrativní záležitost a aby ve na našem internetu fungovalo, jak má. Na Petra je spoleh a tábory vede velmi profesionálně. Jeho záliby jsou bruslení, hokej, cyklistika, rodina.

Naši instruktoři

Všichni naši instruktoři jsou milí, pozitivní a trpěliví sportovci, kteří se pečlivě starají o svěřené děti. Jsou to profíci na svém místě.

Matěj Rzepecki

Veronika Borůvková

Jan Zahradník

Klára Sedláčková

Klárka je skvělá posila týmu. Je trenérka na brusle a cyklistiku. Zároveň se ale věnuje tenisu a studuje medicínu.

Ellen Pelikánová

David Pokorný