fbpx

Náš tým

INLINEŠKOLA.CZ

Inline škola vznikla na začátku roku 2012 a od té doby jsme nasbírali mnohé zkušenosti. Snažíme se našim klientům vyjít co nejvíce vstříc, tak si můžete vybrat jakýkoli kurz v jakékoli lokalitě. Učíme všechny věkové kategorie, od čtyřletých dětí až po seniory. Nabízíme různé formy výuky, od individuálních lekcí po hromadné kurzy nebo příměstské tábory.

Náš tým se skládá z mladých talentovaných a veselých instruktorů, kteří se nebojí předat své dovednosti a zkušenosti. Všichni se aktivně věnují bruslení a dalším sportům už několik let. Náš tým se skládá s cca 200 talentovaných profesionální instruktorů, kteří se na Vás těší na sportovních kurzech a táborech.

Vedení inlineškoly.

Vždy se snažíme jak nejlépe umíme, aby veškeré naše sportovní akce a kurzy byly perfektně zorganizované a aby všichni naši klienti byli spokojení.

Mgr. Vojtěch Škop

Vojtěch Škop založil v roce 2012 inlineškolu. Vystudoval magisterský obor sportovní management na fakultě tělesné výchovy a sportu. A od té doby se věnuje naplno jenom bruslení a vedení celé školy. Jeho záliby jsou- práce, tréninky na bruslích, sportovní akce s dětmi, adrenalinové sporty, kitesurfing, lyžování, kanoistika a cyklistika.

Mgr. Kateřina Škopová

Katka je velmi schopná instruktorka, která má dobré organizační a vůdčí schopnosti. Vystudovala FTVS a PřF UK se zaměřením na vzdělávání (tělocvik - zeměpis). Aktuálně učí v alternativní škole v blízkosti Karlštejna. Mezi její záliby patří cestování, sporty- inline bruslení, cyklistika, dálkové běhy, plavání atd. Ve svém volném čase vede malé i velké skauty. Instruktorkou bruslení je již 8 let.

Mgr. Petr Štefan

Petr je absolventem oboru sportovní management na UK FTVS. Je to velký sportovec a výborný bruslař. Zároveň se stará o administrativní záležitost a aby ve na našem internetu fungovalo, jak má. Na Petra je spoleh a tábory vede velmi profesionálně. Jeho záliby jsou bruslení, hokej, cyklistika, rodina.

Naši instruktoři

Všichni naši instruktoři jsou milí, pozitivní a trpěliví sportovci, kteří se pečlivě starají o svěřené děti. Jsou to profíci na svém místě.

Matěj Rzepecki

Veronika Borůvková

Jan Zahradník

Klára Sedláčková

Klárka je skvělá posila týmu. Je trenérka na brusle a cyklistiku. Zároveň se ale věnuje tenisu a studuje medicínu.

Klárka je skvělá posila týmu. Je trenérka na brusle a cyklistiku. Zároveň se ale věnuje tenisu a studuje medicínu.

Ellen Pelikánová

David Pokorný

Nicole Mikšovská

Karolína Pelikánšová

Jan Čmelík

Mirek Dolenský

Hana Navrátilová

AndreaLokvencová

Klára Sedláčková

Jan Pražák

Nikola Lokvencová

Adam Dvorský

Tomáš Emr

Veronika Kopecká

Jan Hanzal

Kateřina Králová

Ondřej Cabrnoch

Petr Kudláček

Adéla Fuksová

Jakub Dědek

Adam Jelínek

Nela Petrová

Daniel Iltis

Matěj Mezera

Šárka

Jan Přibík