fbpx

+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Příměstský tábor freestyle koloběžky

Nenechte Vaše děti zahálet doma, freestyle koloběžkovém příměstském táboře se naučí mnoho nového a zažijí hodně zábavy a adrenalinu.

Termíny potvrzeny na 2022

 • 11.7. – 15.7.2022
 • 25.7. – 29.7.2022
 • 8.8. – 12.8.2022
 • 22.8. – 26.8.2022

V ostatních termínech budou pořádány vodácké tábory a inline tábory.

Denně od 8:00 do 17:00

Základna: Braník- TJ, Kotva Braník

Pro koho: Děti od 7 do 14 let

Naše druhá lokalita koloběžkového tábora na Černé Mostě

Jak tábor probíhá:

Během 5 denních prázdninových turnusů si děti užijí program plný koloběžkování. Denně je sraz mezi 8 a 9 hodinou.  Poté probíhá dopolední program, který se skládá z tréninku technických dovedností ve skateparku nebo her. Oběd je přímo v restauraci TJ Kotva Braník. Odpoledne probíhají výlety do okolí podél řeky Vltavy a doplňkové aktivity jako je beachvolejbal, míčové hry, nebo koupání v bazénku. Vyzvedávání dětí je mezi 16:30 a 17:00Pokud bude kapacita naplněna můžete využít našich okolních táborů:

Inline-voda Chuchle

Cyklo Braník

Vodácký Braník

Aktivity:

 • Trénink rovnováhy na freestyle koloběžce
 • výuka různých triků
 • jízda v pumptracku
 • výlety do okolních lokalit
 • míčové hry

Cena: 3350,- Kč.

V ceně je zahrnuto: Program, instruktoři, pronájem zázemí, 2 svačiny denně, obědy, pomůcky, odměny, pitný režim, táborové tričko

Co se děti naučí?

Ovládat koloběžku ve všech situacích, triky v rampě a na pumptracku, rovnováhu, zastavovat, zatáčet, základní triky.

Proč se zúčastnit příměstského tábora?

 • Dostupná lokalita v Praze
 • Děti se naučí mnoho nového a odpojí se od světa kybernetické zábavy
 • Děti budu celý den na čerstvém vzduchu a seznámí se s mnoha svými vrstevníky
 • Zajímavá cena
 • Každý den od 8:00 do 17:00

Freestyle koloběžky  oblíbená sportovní volnočasová aktivita pro děti, které mají rády adrenalin v rampě a dobré triky.  Děti je často využívají koloběžky například i při jízdě do školy. Freestyle koloběžky jsou jednoduchý a návykový sport, který zvládne každý od 7 let. Tábor má kapacitu 20 dětí.

Lokalita:

Tento příměstský tábor v Braníku je situován do areálu loděnice TJ Kotva Braník, kde je pro děti připravena tělocvična jako zázemí. Loděnice leží přímo na cyklistické stezce, děti budou vyrážet směrem k Vyšehradu i směrem na Zbraslav.