fbpx

Jednodenní camp na sněhu

Pro děti organizujeme velice oblíbené jednodenní lyžařské výlety. Celý den děti budou pod dohledem zkušených instruktorů v areálu Herlíkovice a Bubákov v Krkonoších. Děti se za celý den krásně vylyžují a nebudou se poté bát ani prudších kopců.

Program kurzu:

Ráno děti odevzdáte na skibus a večer si je zase vyzvednete a o nic se nemusíte starat. Odjezd skibusu je v 7:30 z Letňan. Návrat kolem 18. hodiny.

Děti budou celý den v jedné skupince, případně budou rozděleny dle schopností do skupinek. Skupinky budou trénovat převážně bezpečnou jízdu dle zásad FIS, dále techniku smýkaného a carvingového oblouku, brzdění. Počet dětí ve skupince je 3-7. Svačinové pauzy probíhají přímo na svahu, oběd je v restauraci u sjezdovky.

Výlet je určen pro děti, které:

  • dokáží samostatně jezdit na vleku (kotva, poma, nástup na sedačkovou lanovku);
  • jsou schopny zabrzdit i v prudším kopci.
  • kurz není vhodný pro začátečníky!  Těm doporučíme spíše individuální výuku.
TERMÍNY PRO SEZÓNU 2022/23:

7.1. 2023 – mírně pokročilí

21.1. 2023 – pokročilí

4.2. 2023 – mírně pokročilí

18.2. 2023 – pokročilí (lokalita Ještěd)

4.3. 2023 – mírně pokročilí

Cena:   1.950,- Kč

  • cena zahrnuje: skipas, dopravu, instruktory, svačinu, oběd,
  • cena nezahrnuje: úrazové pojištění

REGISTRACE ZDE