fbpx

Jednodenní camp na sněhu

Pro děti organizujeme velice oblíbené jednodenní lyžařské výlety. Celý den děti budou pod dohledem zkušených instruktorů v areálu Herlíkovice a Bubákov v Krkonoších. Děti se za celý den krásně vylyžují a nebudou se poté bát ani prudších kopců.

Program kurzu:

Ráno děti odevzdáte na skibus a večer si je zase vyzvednete a o nic se nemusíte starat. Odjezd skibusu je v 7:30 z Letňan. Návrat kolem 18. hodiny.

Děti budou celý den v jedné skupince, případně budou rozděleny dle schopností do skupinek. Skupinky budou trénovat převážně bezpečnou jízdu dle zásad FIS, dále techniku smýkaného a carvingového oblouku, brzdění. Počet dětí ve skupince je 3-6. Svačinové pauzy probíhají přímo na svahu, oběd je v restauraci u sjezdovky.

Výlet je určen pro děti, které:

  • dokáží samostatně jezdit na vleku (kotva, poma, nástup na sedačkovou lanovku)
  • jsou schopny zabrzdit i v prudším kopci.
  • kurz není vhodný pro začátečníky!  Těm doporučíme spíše individuální výuku
  • doporučený věk 7-12 let
TERMÍNY PRO SEZÓNU 2023/24:

6.1. 2024

13.1. 2024

27.1. 2024

10.2. 2024

24.2. 2024

9.3. 2024

Cena:   2350,- Kč

  • cena zahrnuje: skipas, dopravu, instruktory, svačinu, oběd,
  • cena nezahrnuje: úrazové pojištění

REGISTRACE ZDE