fbpx

+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Jednodenní camp na sněhu

Pro děti organizujeme velice oblíbené jednodenní lyžařské výlety. Celý den děti budou pod dohledem zkušených instruktorů v areálu Herlíkovice a Bubákov v Krkonoších. Děti se za celý den krásně vylyžují a nebudou se poté bát ani prudších kopců.

Program kurzu:

Ráno děti odevzdáte na skibus a večer si je zase vyzvednete a o nic se nemusíte starat. Odjezd skibusu,v 6.35, nebo v 8:00 z Černého Mostu- dle obsazenosti. Návrat okolo 18 hodiny.

Dle úrovně dovedností budou děti rozděleny do skupinek. Skupinky budou trénovat převážně bezpečnou jízdu, techniku smýkaného a carvingového oblouku, brzdění, jízdu mezi brankami, triky ve snowparku. Lyžování probíhá převážně na modré sjezdovce Bubákov. Počet dětí ve skupince je 3-6. Oběd je v restauraci u sjezdovky.

Výlet je určen pro děti, které:

  • dokáží samostatně jezdit na vleku (kotva, poma, nástup na sedačkovou lanovku);
  • jsou schopny zabrzdit i v prudším kopci.
  • kurz není vhodný pro začátečníky!  Těm doporučíme spíše individuální výuku.

Termíny:

9.1. 2021

23.1. 2021

6.2. 2021

20.2. 2021

6.3.2021

Cena:   1.400,- Kč

  • cena zahrnuje: skipas, dopravu, instruktory, svačinu, oběd,
  • cena nezahrnuje: úrazové pojištění

REGISTRACE ZDE