fbpx

výlet na paddleboardech zbraslav – braník

     Zažijte pohodové odpoledne na paddleboardu!

My Vám poskytneme kompletní servis. Vše Vám vysvětlíme a zapůjčíme veškeré vybavení.

Plavba na paddleboardech ze Zbraslavi do Braníku je dlouhá cca na 2- 3 hodiny příjemného pádlování po proudu řeky.

 

Popis výletu:

 

Je možno registrovat na termín dle rozvrhu a registrace níže.
Pokud jezdíte autem, tak necháte auto poblíž Nádraží Braník, dále pokračujete cca  10 minut vlakem dle jízdního řádu. Výstup na zastávce Zbraslav. Dále 2 minuty pěšky k řece. Zde bude připraveno veškeré vybavení. Pokud využijete MHD, tak veškeré věci s sebou můžete mít v nepromokavém vodním pytli, který vám zapujčíme.
Po krátké instruktáži a převlečení můžete vyrazit na cestu.  Během cesty Vás čeká jez v Modřanech, který má propust pro vodáky na levém kraji řeky.  Můžete ho proplout, nebo přenést. Jinak proud řeky hezky ubíhá a nemusíte příliš pádlovat. V Braníku vše zas vrátíte a budete mít hezký sportovní zážitek.

Čas srazu je mezi 16:30-17:30
Čas příjezdu je mezi 18:15-20:30

Cena: 

  • paddle board pro jednoho až 2 osoby: 300,- Kč
  • megaboard pro 4-6 osob: 1200,- Kč
  • megaboard pro 6-8 osob:  1500,- Kč
  • certifikovaný instruktor :  3000 Kč 

Cena obsahuje: základní instruktáž, půjčení kompletního vybavení, převoz osobních věcí na místo cíle. Cena neobsahuje: úrazové pojištění