fbpx

Akce na bruslích

Máte rádi bruslení? Je to Váš životní styl? Rádi poznáváte nové lidi? Umíte alespoň trochu jezdit? — Jste tu správně!!

Pořádáme různé zábavné akce na bruslích pro milovníky inline bruslení.

Nebojte se vyrazit s námi, nebudete litovat. Vždy na Vás bude dohlížet zkušený instruktor, který Vám poradí jak například zabrzdit, nebo se rychle vyhnout překážce.
V Případě nebezpečné situace Vám pomůže a podá pomocnou ruku. Zároveň Vás provede celou akcí a podělí se o různé zajímavosti.

Z čeho si můžete vybrat:

  • Výlet na noční jízdy do Vídně, Drážďan a Berlína. 
  • Letní výlety a trénování na Lužických jezerech. 
  • Pravidelné noční jízdy v Praze. 
  • Projížďky s trenérem inlineškoly zdarma.
  • Výlety na cyklostezky okolo českých řek.

Tyto akce organizujeme protože nás baví bruslení, chceme poznávat nové bruslaře a nechceme sedět doma. 

Popis akcí a výletů.

Noční jízda v Praze: Jde o zajímavou jízdu několika desítek bruslařských nadšenců, kteří se nebojí vyrazit na bruslích i po městě. Tuto jízdu pořádáme jednou za 14 dní na jaře. Trasa je většinou stejná a začíná v centru Prahy. Měří okolo 10 Km a je zakončena kousek od Karlova náměstí. tak blikačky s sebou a jedeme.

Výlet na noční jízdy do Vídně, Drážďan a Berlína. Tyto akce skýtají skvělou kombinaci, bruslení, večerní atmosféry, kulturních zážitků a poznání nových přátel. V pátek odpoledne vyrazíme z Prahy do cílového města. Večer po příjezdu se společně s dalšími stovkami příznivců bruslení a cyklistiky zúčastníme noční jízdy. Další den je v plánu projížďka centrem města a návštěva kulturních památek.

Projížďky s trenérem inlineškoly zdarma. Pro toho kdo rád jezdí ve skupince a chtěl by pár rad od zkušeného instruktora pořádáme krátké výlety okolo řeky v Braníku, nebo v Troji. Sraz je buď ve Vodpočívárně, nebo u loděnice v Troji. následuje zhruba 10 km dlouhá projížďka. Vstupné dobrovolné- drink, nebo svačina pro instruktora. 🙂

Výlety na cyklostezky okolo českých řek. Víkendový pobyt na bruslích je ideální relaxační program. Jedná se kombinaci kurzu inline bruslení a výletu okolo Labe. V sobotu probíhá trénink, krátká vyjížďka a relaxační program. V neděli je na programu krátký výuka pokročilejších technik a zhruba 10-20 Km dlouhý výlet. – Lokalita- Nymburk.

Letní výlety a trénování na Lužických jezerech.  V teplých letních měsících je ten pravý čas vyrazit k vodě. My vyrazíme na Lužická jezera, kde jsou desítky a stovky kilometrů dobře upravených a hladkých inline stezek. Zároveň se tam nacházejí příjemné pláže na Váš odpočinek. Tento výlet je pojat jako mix tréninků s instruktorem a volné vyjížďky.

Pro více informací a registraci rozklikněnte danou kategorii.

Noční jízdy v Drážďanech
Drážďany jsou nádherným městem se zajímavou historií a zároveň nejbližším městem, kde se pořádají velkolepé noční jízdy na kolečkových bruslích s uzavírkami silničního provozu a spoustou nadšených účastníků.

Připravili jsme pro Vás příjemný výlet, který je možno absolvovat ve dvou variantách.

Základ obou variant je stejný: Z Prahy vyrazíme minibusem/autobusem v pátek v odpoledních hodinách (cca v 18:00), ve 21:00 budeme na startu noční jízdy v centru Drážďan.

VARIANTA A
Po skončení noční jízdy ihned vyrazíme zpět do Čech, abyste se mohli věnovat svým obvyklým víkendovým aktivitám Předpokládaný návrat do Prahy je kolem půlnoci.

VARIANTA B
Zajistíme ubytování (hostel či airbnb – strava není zajištěna). Po skončení jízdy tak můžete objevovat krásu nočních Drážďan. Druhý den pak (fakultativně) na bruslích společně projedeme námi vybranou trasu centrem města, poté se budete moci věnovat vlastním aktivitám (projížďka na cylkostezce podél Labe, návštěvy kulturních památek, objevování německé gastronomie, atd.) Zpět do Čech vyrazíme v odpoledních hodinách (cca ve 14:00).

Cena zájezdu:
– v. A 550,- Kč
zahrnuje dopravu, organizační poplatek (mzda řidiči/instruktorovi)
nezahrnuje cestovní pojištění, stravu
– v. B 1.350,- Kč
zahrnuje dopravu, ubytování, organizační poplatek (mzda řidiči/instruktorovi)
nezahrnuje cestovní pojištění, stravu

TERMÍNY:

– 15.-16. června 2018

REGISTRACE ZDE
Noční jízdy ve Vídni
Pojeďte s námi do Vídně na velkolepou noční jízdu městem s již dvacetiletou tradicí.

Z Prahy vyrazíme minibusem/autobusem v pátek v odpoledních hodinách (cca ve 14:30), ve 21:00 budeme na startu noční jízdy v centru Vídně.

Zajistíme ubytování (hostel či airbnb – strava není zajištěna). Po skončení jízdy tak můžete objevovat krásu noční Vídně.

Druhý den pak (fakultativně) na bruslích společně projedeme námi vybranou trasu centrem města, poté se budete moci věnovat vlastním aktivitám (návštěvy kulturních památek, objevování rakouské gastronomie, zábavy v Prátru atd.) Zpět do Čech vyrazíme v odpoledních hodinách (cca ve 14:00). Zpět v Praze budeme do 20:00.

Cena zájezdu je 1.900,- Kč
zahrnuje dopravu, organizační poplatek (mzda řidiči/instruktorovi), ubytování
nezahrnuje cestovní pojištění, stravu

TERMÍNY (data budou upřesněna během dubna 2018):
-květen 2018
-červen 2018
-září 2018

REGISTRACE ZDE
Noční jízdy v Berlíně
Pojeďte s námi do hlavního města Spolkové republiky Německa.

Z Prahy vyrazíme minibusem/autobusem v sobotu odpoledních hodinách (cca ve 14:30), ve večerních hodinách dorazíme do Berlína, ubytujeme se v námi zajištěném zařízení (hostel či airbnb – strava není zajištěna). Následuje volná večerní zábava 🙂

Druhý den dopoledne pak (fakultativně) na bruslích společně projedeme námi vybranou trasu centrem města, poté se budete moci věnovat vlastním aktivitám (návštěvy kulturních památek či muzeí, objevování německé gastronomie, atd.).

Od 18 hodin probíhá registrace samotné noční jízdy, která startuje ve 20:00. Ihned po jejím skončení odjíždíme zpět do Čr. Předpokládaný čas návratu je v pondělí okolo třetí hodiny ranní.

Cena zájezdu je 2.100,- Kč
zahrnuje dopravu, organizační poplatek (mzda řidiči/instruktorovi), ubytování
nezahrnuje cestovní pojištění, stravu

TERMÍNY (data budou upřesněna během dubna 2018):
-květen 2018
-červen 2018
-září 2018

REGISTRACE ZDE
Letní výlety a trénování na Lužických jezerech
V teplých letních měsících je ten pravý čas vyrazit k vodě.
My vyrazíme na Lužická jezera, kde jsou desítky a stovky kilometrů dobře upravených a hladkých inline stezek.
Zároveň se tam nacházejí příjemné pláže na Váš odpočinek.
Tento výlet je pojat jako mix tréninků s instruktorem a volné vyjížďky.
Lužická jezera
Výlety na cyklostezky okolo českých řek
Výlety na cyklostezky okolo českých řek. Víkendový pobyt na bruslích je ideální relaxační program.

Jedná se kombinaci kurzu inline bruslení a výletu okolo Labe.
V sobotu probíhá trénink, krátká vyjížďka a relaxační program.
V neděli je na programu krátká výuka pokročilejších technik a zhruba 10-20 Km dlouhý výlet.

– Lokalita- Nymburk.

lipno
Noční jízdy Prahou
Jde o zajímavou jízdu několika desítek bruslařských nadšenců, kteří se nebojí vyrazit na bruslích i po městě.

Trasa vede pokaždé jinudy a měří většinou okolo 10 Km.
Začátek bývá mezi 20. a 21. hodinou (kdekoli)
Konec bývá na Václavském náměstí cca ve 23 hod
(popř. v některém z blízkých restauračních zařízení).
– každou druhou středu
– jedná se o neoficiální projížďky a vstup je na vlastní nebezpečí
– doporučujeme reflexní prvky a osvětlení!

This message is only visible to admins.

Problem displaying Facebook posts.
Click to show error

Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Type: OAuthException
Subcode: 460
Solution: See here for how to solve this error
noční jízdy Prahou
TIP: jak zastavit (bez brzdičky)