Inline příměstský tábor Plzeň

Inline sportovní příměstský tábor v Plzni

Nenechte Vaše děti zahálet doma, na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do nebývalé fyzické kondice! Tábor je zaměřen převážně na in-line bruslení, program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních aktivit.

Zaměřujeme se na všeobecnou sportovní přípravu, kde převažuje in-line bruslení.

Výuka základních technik jízdy na bruslích, zvládnutí všech stylů brzdění, nácvik správného zatáčení, pokročilé bruslařské techniky, míčové hry, výlety po stezce, atletická průprava, beach volejbal, lezecká stěna

Kde:

Plzeň, Štruncovy sady,

Termíny: (denně od 7:45 do 17:00)

• naleznete v registraci

Cena: 4.000,- Kč

• Cena zahrnuje: celodenní program, veškeré stravování, instruktorský dozor, pronájem sportovišť, vstupy, odměny + táborové tričko.
  • Sleva 300,- Kč pro dalšího přihlášeného sourozence

Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti. Inline příměstský tábor v Plzni je správná volba pro aktivní děti.

Denní program:

• 7:45:- 8:45 sraz účastníků, hry
  • 9:15–10:30 výuka in-line bruslení, rozcvička.
  • 10:30–11:00 svačinka
  • 11:00–13:00 míčové hry, atletika, bruslení
  • 13:00–14:30 oběd v restauraci + polední klid
  • 14:30–16:30 odpolední aktivity
  • 16:30–17:00 hry, vyzvedávání dětí
  • 17:00 konec denního programu

Popis lokality:

Štruncovy sady a Škodaland

Inline příměstský tábor v Plzni- Štruncových sadech je situován na krásné a klidné místo v centru Plzně do Štruncových sadů. Zde se nachází rozlehlý sportovní areál se speciálním hřištěm na inline bruslení, dále pak lezecká stěna, beachvolejbal, několik multisportovních hřišť a naše zázemí, které je v sídle hokejbalového klubu. Hned vedle areálu se nachází inline stezka, po které jezdí děti na projížďky. Pro pokročilejší děti je v areálu také skatepark, tak nebude nouze ani o zajímavé triky.

Škodaland je ideální místo pro tábor na kolečkových bruslích. Jsou zde rozmanité stezky i plácek na bruslení. Naleznete zde i velmi dobré sportovní zázemí.

Termíny a přihlášení:

Proč se tedy zúčastnit?

• Zvládnutí jízdy na bruslích i brzdných technik.
  • Maximální využití her a zábavných soutěží.
  • Inline příměstský tábor v Plzni je vhodný pro děti od 5 do 12 let.
  • Je možné zapůjčit kompletní vybavení -brusle, chrániče.
  • Dítě se bude cítit na bruslích bezpečně a dokáže sjíždět i prudší kopce a zlepší techniku bruslení.
  • Seznámí se s dalšími vrstevníky.
  • Bude na čerstvém vzduchu.
  • V případě špatného počasí je možnost procházky po městě, případně hry v tělocvičně.
  • Stravování v místní restauraci
  • Svačiny 2x denně + pitný režim zajištěn