fbpx

Inline příměstský tábor Plzeň

Inline sportovní příměstský tábor v Plzni

Nenechte Vaše děti zahálet doma, na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do nebývalé fyzické kondice! Tábor je zaměřen převážně na in-line bruslení, program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních aktivit.

Zaměřujeme se na všeobecnou sportovní přípravu, kde převažuje in-line bruslení.

Aktivity:

Výuka základních technik jízdy na bruslích, zvládnutí všech stylů brzdění, nácvik správného zatáčení, pokročilé bruslařské techniky, míčové hry, výlety po stezce, atletická průprava, beach volejbal, lezecká stěna. Za zhoršeného počasí bude zajištěn program ve sportovním sálku v centru Radovánek.

Kde:

Plzeň, Štruncovy sady, 

Termíny: (denně od 7:45 do 17:00)

 • 25.7.-29.7.2022
 • 1.8.-5.8.2022
 • 8.8.-12.8.2022
 • 15.8.-19.8.2022

Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti. Inline příměstský tábor v Plzni je správná volba pro aktivní děti.  

Denní program:

 • 7:45:- 8:45 sraz účastníků, hry
 • 9:15–10:30 výuka in-line bruslení, rozcvička.
 • 10:30–11:00 svačinka
 • 11:00–13:00 míčové hry, atletika, bruslení
 • 13:00–14:30 oběd v restauraci + polední klid
 • 14:30–16:30 odpolední aktivity
 • 16:30–17:00 hry, vyzvedávání dětí
 • 17:00 konec denního programu

Cena: 3100,- Kč

 • Cena zahrnuje: celodenní program, veškeré stravování, instruktorský dozor, pronájem sportovišť, vstupy, odměny.
 • Cena nezahrnuje úrazové pojištění, které si můžete sjednat u našeho partnera.

Strava:
Pro upřesnění doplňujeme, jak vypadá strava, která je zahrnuta v ceně tábora.
Svačina: ovoce / přesnídávka / jogurt (většinou v počtu 1 ks) / rohlíky 2ks + zelenina
Oběd: hlavní chod v dětské porci, podle lokality doplněno polévkou
Svačina: sušenka / sladké pečivo (v množství 1 ks)

Pokud víte, že Vašemu dítěti tyto svačiny nebudou stačit, dejte jim prosím s sebou ještě svačinu vlastní.

Proč se tedy zúčastnit?

 • Zvládnutí jízdy na bruslích i brzdných technik.
 • Maximální využití her a zábavných soutěží.
 • Inline příměstský tábor v Plzni je vhodný pro děti od 5 do 12 let.
 • Je možné zapůjčit kompletní vybavení -brusle, chrániče.
 • Dítě se bude cítit na bruslích bezpečně a dokáže sjíždět i prudší kopce a zlepší techniku bruslení.
 • Seznámí se s dalšími vrstevníky.
 • Bude na čerstvém vzduchu.
 • V případě špatného počasí je možnost procházky po městě, případně hry v tělocvičně.
 • Stravování v místní restauraci
 • Svačiny 2x denně + pitný režim zajištěn

Inline příměstský tábor Ládví

Popis lokality: 

Inline příměstský tábor v Plzni je situován na krásné a klidné místo v centru Plzně do Štruncových sadů. Zde se nachází rozlehlý sportovní areál se speciálním hřištěm na inline bruslení, dále pak lezecká stěna, beachvolejbal, několik multisportovních hřišť a naše zázemí, které je v sídle hokejbalového klubu. Hned vedle areálu se nachází inline stezka, po které jezdí děti na projížďky. Pro pokročilejší děti je v areálu také skatepark, tak nebude nouze ani o zajímavé triky.