fbpx

+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Sportovní příměstský tábor Bohnice

Sportovní příměstský tábor Bohnice

Příměstský tábor Praha 8

Na sportovním příměstském táboře se Vaše děti naučí mnohé nové dovednosti a dostanou se do výborné fyzické kondice! Tábor je zaměřen na inline bruslení a všeobecné sportovní aktivity.

Zaměřujeme se na všeobecnou sportovní přípravu, kde převažuje in-line bruslení.  Za pomoci zkušených trenérů se naučí perfektně jezdit na kolečkových bruslích. Program bude kombinací her, tréninků, výletů a her v lese. Základnu máme v areálu ZŠ Glowackého. 

Kde:

Dopravní hřiště u ZŠ Glowackého, Glowackého 555

Pro koho:

Děti 5-12 let


Orientační denní program:

 • 8:00–9:00 sraz účastníků na hřišti, hry
 • 9:00–10:30 rozcvička, výuka in-line bruslení.
 • 10:30–11:00 svačina
 • 11:00–12:00 míčové hry
 • 12:00–14:00 oběd + polední klid
 • 14:00–15:30 odpolední kurz bruslení
 • 15:30–16:00 svačina
 • 16:00–17:00 hry, další program
 • 17:00 rozloučení

 Cena: 2.850,- Kč 

 • Cena zahrnuje: celodenní program, veškeré stravování, pitný režim, instruktorský dozor, odměny a táborové tričko
 • Cena nezahrnuje: úrazové pojištění, půjčovné za vybavení (můžete si zapůjčit brusle a chrániče, pokud nemáte vlastní)
 • sleva 200,- Kč pro sourozence


Lokalita:

-DH Glowackého, adresa: Glowackého555, Praha 8, 181 00.

Dopravní hřiště se nalézá v areálu ZŠ Glowackého. Mimo dopravního hřiště samotného máme v okolí k dispozici i další možnosti bruslení: víceúčelové hřiště s hladkým asfaltovým povrchem, cyklostezka A28 (naučíme se i jízdu s kopce), nový skatepark u pol. Mazurské.  Před nepřízní počasí se schováme prostorné šatny, nebo tělocvičny. Při velkých vedrech pak využijeme vodní sprinklery. Šatna a wc jsou samozřejmostí.  Po dobu poledního klidu budeme využívat Čimický háj, či okolí Velké skály. 

Termíny a registrace:


Zde uvidíte, kdo je hlavní instruktor tábora v daném termínu

logo

Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti.

Proč se tedy zúčastnit?

 • Zvládnutí jízdy na bruslích i brzdných technik.
 • Maximální využití her a zábavných soutěží.
 • Tábor je vhodný pro děti od 5 do 12 let.
 • Je možné zapůjčit kompletní vybavení -brusle, chrániče, přilba.
 • Dítě se bude cítit na bruslích bezpečně a dokáže sjíždět i prudší kopce a zlepší techniku bruslení.
 • Seznámí se s dalšími vrstevníky.
 • Bude na čerstvém vzduchu.
 • V případě špatného počasí je možnost procházky po městě, případně hry v klubovně.

Další info: 

 • Tábory zaměřené na sport, program je připravený na celý den, děti mají volnější program jen v rámci poledního klidu.
 • V případě deště jsou děti schované v pevném zázemí.
 • Pestrý výběr sportů a lokalit
 • Pojištění odpovědnosti firmy
 • Spolupráce s pojišťovnou Allianz, kde je možné snadno sjednat úrazové pojištění
 • 6 let zkušeností s příměstskými tábory,
 • Nikdy nebyl zrušený žádný tábor,
 • Kompletní servis- zázemí, stravování, šikovní instruktoři
 • Instruktoři- školení zdravotnický kurz, školení metodiky výuky, školení práce s dětmi, šikovní sportovci
 • Při nemoci je možné se přesunout na jiný tábor.
 • Na táboře jsou většinou alespoň 3 vedoucí.

V případě dotazů pište na: tabor@inlineskola.cz

DALŠÍ VÝBĚR TÁBORŮ ZDE

Nenechte Vaše děti zahálet doma! Na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do skvělé fyzické kondice! Tábor je zaměřen na základní sportovní dovednosti, koordinaci  a in-line bruslení, program je  doplněn o mnohé zážitkové výlety.

Naše tábory se snažíme dělat co nejlépe umíme, snažíme se, aby děti byly co nejvíce spokojené a přinést jim co nejlepší zázemí a servis. Zároveň je pro nás důležité aby se naučily novým dovednostem, zlepšily svoji fyzickou  kondici, vytvořily si nová přátelství a užily si spoustu zábavy. Nejvíce táborů je zaměřeno na inline bruslení, ale jejich náplň je velice pestrá. O děti se stará tým instruktorů a instruktorek, kteří mají zkušenosti s prací s dětmi a jsou sportovní nadšenci.