Sportovní příměstský tábor Bohnice

Sportovní příměstský tábor Bohnice

Příměstský tábor Praha 8

Na sportovním příměstském táboře se Vaše děti naučí mnohé nové dovednosti a dostanou se do výborné fyzické kondice! Tábor je zaměřen na inline bruslení a všeobecné sportovní aktivity.

Zaměřujeme se na všeobecnou sportovní přípravu, kde převažuje in-line bruslení.  Za pomoci zkušených trenérů se naučí perfektně jezdit na kolečkových bruslích. Program bude kombinací her, tréninků, výletů a her v lese.

Kde:

ZŠ Ústavní

Pro koho:

Děti 5 – 12 let

Orientační denní program:

• 8:00 – 9:00 sraz účastníků na hřišti, hry
  • 9:00 – 10:30 rozcvička, výuka in-line bruslení.
  • 10:30 – 11:00 svačina
  • 11:00 – 12:00 míčové hry
  • 12:00 – 14:00 oběd + polední klid
  • 14:00 – 15:30 odpolední kurz bruslení
  • 15:30 – 16:00 svačina
  • 16:00 – 17:00 hry, další program
  • 17:00 odchod domů

Cena: 4.100,- Kč

• Cena zahrnuje: celodenní program, veškeré stravování, pitný režim, instruktorský dozor, odměny a táborové tričko
  • Cena nezahrnuje: úrazové pojištění, půjčovné za vybavení (můžete si zapůjčit brusle a chrániče, pokud nemáte vlastní)
  • Sleva 300,- Kč pro sourozence

Lokalita:
ZŠ Ústavní

kvůli rekonstrukci sportovního zázemí na ZŠ Glowackého jsme museli změnit naší tradiční lokalitu. V pro nás novém areálu ZŠ ÚSTAVNÍ máme k dispozici víceúčelové hřiště s asfaltovým povrchem, velké travnaté hřiště pro hry bez bruslí a v blízkosti cyklostezku A28 (naučíme se i jízdu s kopce). jeden den v týdnu vyrazíme na výlet s bruslemi do Stromovky.  Před nepřízní počasí se schováme do  tělocvičny.

Termíny a registrace:

logo

Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti.

Proč se tedy zúčastnit?

• Zvládnutí jízdy na bruslích i brzdných technik.
  • Maximální využití her a zábavných soutěží.
  • Tábor je vhodný pro děti od 5 do 12 let.
  • Je možné zapůjčit kompletní vybavení -brusle, chrániče, přilba.
  • Dítě se bude cítit na bruslích bezpečně a dokáže sjíždět i prudší kopce a zlepší techniku bruslení.
  • Seznámí se s dalšími vrstevníky.
  • Bude na čerstvém vzduchu.
  • V případě špatného počasí je možnost procházky po městě, případně hry v klubovně.

Další info:

• Tábory zaměřené na sport, program je připravený na celý den, děti mají volnější program jen v rámci poledního klidu.
  • V případě deště jsou děti schované v pevném zázemí.
  • Pestrý výběr sportů a lokalit.
  • Pojištění odpovědnosti firmy.
  • Spolupráce s pojišťovnou Allianz, kde je možné snadno sjednat úrazové pojištění.
  • 9 let zkušeností s příměstskými tábory.
  • Nikdy nebyl zrušený žádný tábor.
  • Kompletní servis (zázemí, stravování, šikovní instruktoři).
  • Instruktoři – základy první pomoci, školení metodiky výuky, školení práce s dětmi, šikovní sportovci.
  • Při nemoci je možné se přesunout na jiný tábor.
  • Na táboře jsou většinou alespoň 3 vedoucí.

V případě dotazů pište na: info@inlineskola.cz

DALŠÍ VÝBĚR TÁBORŮ ZDE

Nenechte Vaše děti zahálet doma! Na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do skvělé fyzické kondice! Tábor je zaměřen na základní sportovní dovednosti, koordinaci  a in-line bruslení, program je  doplněn o mnohé zážitkové výlety.

Naše tábory se snažíme dělat co nejlépe umíme, snažíme se, aby děti byly co nejvíce spokojené a přinést jim co nejlepší zázemí a servis. Zároveň je pro nás důležité aby se naučily novým dovednostem, zlepšily svoji fyzickou  kondici, vytvořily si nová přátelství a užily si spoustu zábavy. Nejvíce táborů je zaměřeno na inline bruslení, ale jejich náplň je velice pestrá. O děti se stará tým instruktorů a instruktorek, kteří mají zkušenosti s prací s dětmi a jsou sportovní nadšenci.