fbpx

Sportovní příměstský tábor Bohnice

Sportovní příměstský tábor Bohnice

Příměstský tábor Praha 8

Na sportovním příměstském táboře se Vaše děti naučí mnohé nové dovednosti a dostanou se do výborné fyzické kondice! Tábor je zaměřen na inline bruslení a všeobecné sportovní aktivity.

Zaměřujeme se na všeobecnou sportovní přípravu, kde převažuje in-line bruslení.  Za pomoci zkušených trenérů se naučí perfektně jezdit na kolečkových bruslích. Program bude kombinací her, tréninků, výletů a her v lese. 

Kde:

Dopravní hřiště u ZŠ Glowackého, Glowackého 555

Pro koho:

Děti 5 – 12 let


Orientační denní program:

 • 8:00 – 9:00 sraz účastníků na hřišti, hry
 • 9:00 – 10:30 rozcvička, výuka in-line bruslení.
 • 10:30 – 11:00 svačina
 • 11:00 – 12:00 míčové hry
 • 12:00 – 14:00 oběd + polední klid
 • 14:00 – 15:30 odpolední kurz bruslení
 • 15:30 – 16:00 svačina
 • 16:00 – 17:00 hry, další program
 • 17:00 odchod domů

 Cena: 3.700,- Kč 

 • Cena zahrnuje: celodenní program, veškeré stravování, pitný režim, instruktorský dozor, odměny a táborové tričko.
 • Cena nezahrnuje: úrazové pojištění, půjčovné za vybavení (můžete si zapůjčit brusle a chrániče, pokud nemáte vlastní).
 • Sleva 200,- Kč pro sourozence.


Lokalita:
Dopravní hřiště Glowackého, adresa: Glowackého555, Praha 8, 181 00.

Dopravní hřiště se nalézá v areálu ZŠ Glowackého. Mimo dopravního hřiště samotného máme v okolí k dispozici i další možnosti bruslení: víceúčelové hřiště s hladkým asfaltovým povrchem, cyklostezka A28 (naučíme se i jízdu s kopce), nový skatepark u polikliniky Mazurské.  Před nepřízní počasí se schováme do prostorné šatny, nebo tělocvičny. Při velkých vedrech pak využijeme vodní sprinklery. Po dobu poledního klidu budeme využívat Čimický háj, či okolí Velké skály. 

Termíny a registrace:


logo

Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti.

Proč se tedy zúčastnit?

 • Zvládnutí jízdy na bruslích i brzdných technik.
 • Maximální využití her a zábavných soutěží.
 • Tábor je vhodný pro děti od 5 do 12 let.
 • Je možné zapůjčit kompletní vybavení -brusle, chrániče, přilba.
 • Dítě se bude cítit na bruslích bezpečně a dokáže sjíždět i prudší kopce a zlepší techniku bruslení.
 • Seznámí se s dalšími vrstevníky.
 • Bude na čerstvém vzduchu.
 • V případě špatného počasí je možnost procházky po městě, případně hry v klubovně.

Další info: 

 • Tábory zaměřené na sport, program je připravený na celý den, děti mají volnější program jen v rámci poledního klidu.
 • V případě deště jsou děti schované v pevném zázemí.
 • Pestrý výběr sportů a lokalit.
 • Pojištění odpovědnosti firmy.
 • Spolupráce s pojišťovnou Allianz, kde je možné snadno sjednat úrazové pojištění.
 • 9 let zkušeností s příměstskými tábory.
 • Nikdy nebyl zrušený žádný tábor.
 • Kompletní servis (zázemí, stravování, šikovní instruktoři).
 • Instruktoři – základy první pomoci, školení metodiky výuky, školení práce s dětmi, šikovní sportovci.
 • Při nemoci je možné se přesunout na jiný tábor.
 • Na táboře jsou většinou alespoň 3 vedoucí.

V případě dotazů pište na: info@inlineskola.cz

DALŠÍ VÝBĚR TÁBORŮ ZDE

Nenechte Vaše děti zahálet doma! Na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do skvělé fyzické kondice! Tábor je zaměřen na základní sportovní dovednosti, koordinaci  a in-line bruslení, program je  doplněn o mnohé zážitkové výlety.

Naše tábory se snažíme dělat co nejlépe umíme, snažíme se, aby děti byly co nejvíce spokojené a přinést jim co nejlepší zázemí a servis. Zároveň je pro nás důležité aby se naučily novým dovednostem, zlepšily svoji fyzickou  kondici, vytvořily si nová přátelství a užily si spoustu zábavy. Nejvíce táborů je zaměřeno na inline bruslení, ale jejich náplň je velice pestrá. O děti se stará tým instruktorů a instruktorek, kteří mají zkušenosti s prací s dětmi a jsou sportovní nadšenci.