fbpx

Inline příměstský tábor Líbeznice

Inline sportovní příměstský tábor v Líbeznicích

Na sportovním příměstském táboře se Vaše děti naučí mnoho nového a dostanou se do dobré fyzické kondice! Tábor je zaměřen převážně na in-line bruslení, program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních aktivit.

Zaměřujeme se na všeobecnou sportovní přípravu, kde převažuje in-line bruslení.

Aktivity:

Výuka základních technik jízdy na bruslích, zvládnutí všech způsobů brzdění, nácvik správného zatáčení, pokročilé bruslařské techniky, míčové hry, atletická průprava. Za zhoršeného počasí bude zajištěn program v tělocvičně.

Kde: Líbeznice

Denní program:

 • 8:00- 9:00 sraz účastníků na hřišti, hry
 • 9:15–10:30 výuka in-line bruslení, rozcvička
 • 10:30–11:00 svačinka
 • 11:00–13:00 míčové hry
 • 13:00–14:30 oběd v restauraci + polední klid
 • 14:30–16:00 odpolední kurz bruslení
 • 16:00–17:00 hry, další program
 • 17:00 rozloučení

Program je orientační a konkrétní dostanete emailem po registraci.

Cena: 4.100,- Kč

 • Cena zahrnuje: celodenní program, veškeré stravování, instruktorský dozor, pronájem sportovišť, vstupy, táborové tričko
 • Cena nezahrnuje úrazové pojištění
 • Sleva 300,- Kč pro dalšího přihlášeného sourozence

Proč se tedy zúčastnit?

 • Zvládnutí jízdy na bruslích i brzdných technik.
 • Maximální využití her a zábavných soutěží.
 • Inline příměstský tábor v Líbeznicích je vhodný pro děti od 5 do 12 let.
 • Je možné zapůjčit kompletní vybavení -brusle, chrániče, přilba.
 • Dítě se bude cítit na bruslích bezpečně a dokáže sjíždět i prudší kopce a zlepší techniku bruslení.
 • Seznámí se s dalšími vrstevníky.
 • Bude na čerstvém vzduchu.

Popis lokality: 

Inline příměstský tábor v Líbeznicích je situován do areálu Duhovka, který nabízí ideální zázemí pro inline bruslení. Je zde velký plácek i dopravní hřiště. Pro pokročilé děti je možné využití nedalekého skateparku. Obědy budou zajištěny v jedné z místních restaurací. Zázemí tábora je v budově kousek od hřiště. 

Termíny a registrace 


Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti. Inline příměstský tábor v Líbeznicích je správná volba pro aktivní děti.  

V případě dotazů pište na: tabor@inlineskola.cz