fbpx

Újezd nad Lesy – freestyle koloběžkový příměstský tábor

Nenechte Vaše děti zahálet doma, freestyle koloběžkovém příměstském táboře se naučí mnoho nového a zažijí hodně zábavy  a adrenalinu.[/su_column] [/su_row]

Základna: Újezd nad Lesy – skatepark  Masarykova základní škola

Pro koho:
Děti od 7 do 14 let

Cena: 4.100,- Kč.
V ceně je zahrnuto:
program, instruktoři, pronájem zázemí,
2 svačiny denně, obědy, pitný režim,
odměny + táborové tričko
sleva 300 Kč pro dalšího sourozence

Jak tábor probíhá:

Během 5 denních prázdninových turnusů si děti užijí program plný koloběžkování. Denně je sraz mezi 8 a 9 hodinou.  Poté probíhá dopolední program, který se skládá z tréninku technických dovedností ve skateparku nebo her. Oběd je v restauraci. Odpoledne je program také ve skateparku. Také děti budou podnikat výlety do jiných skateparků a doplňkové aktivity jako jsou míčové hry. Vyzvedávání dětí je mezi 16:30 a 17:00[/su_column] [/su_row]

Termíny a přihlášení: 

Aktivity:

  • Trénink rovnováhy na freestyle koloběžce,
  • výuka různých triků,
  • správné sjíždění rampy,
  • výlety do okolních lokalit,
  • míčové hry.

Co se děti naučí?

Ovládat koloběžku ve všech situacích, triky v rampě, rovnováhu, zastavovat, zatáčet, základní triky.

Proč se zúčastnit příměstského tábora?

  • Děti se naučí mnoho nového a odpojí se od světa kybernetické zábavy.
  • Děti budu celý den na čerstvém vzduchu a seznámí se s mnoha svými vrstevníky.
  • Zajímavá cena.
  • Každý den od 8:00 do 17:00.

Freestyle koloběžky je oblíbená sportovní volnočasová aktivita pro děti, které mají rády adrenalin v rampě a dobré triky.  Děti je často využívají koloběžky například i při jízdě do školy. Freestyle koloběžky jsou jednoduchý a návykový sport, který zvládne každý od 7 let.