Újezd nad Lesy – freestyle koloběžkový příměstský tábor

Nenechte Vaše děti zahálet doma, freestyle koloběžkovém příměstském táboře se naučí mnoho nového a zažijí hodně zábavy  a adrenalinu.

Termíny na rok 2022

• 1.8. – 5.8. 2022
  • 15.8. – 19.8. 2022

Denně od 8:00 do 17:00.

Základna: Újezd nad Lesy – skatepark  Masarykova základní škola

Během 5 denních prázdninových turnusů si děti užijí program plný koloběžkování. Denně je sraz mezi 8 a 9 hodinou.  Poté probíhá dopolední program, který se skládá z tréninku technických dovedností ve skateparku nebo her. Oběd je v restauraci. Odpoledne je program také ve skateparku. Také děti budou podnikat výlety do jiných skateparků a doplňkové aktivity jako jsou míčové hry. Vyzvedávání dětí je mezi 16:30 a 17:00

• Trénink rovnováhy na freestyle koloběžce,
  • výuka různých triků,
  • správné sjíždění rampy,
  • výlety do okolních lokalit,
  • míčové hry.

Cena: 3200,- Kč.

V ceně je zahrnuto: program, instruktoři, pronájem zázemí, 2 svačiny denně, obědy, pomůcky, odměny, pitný režim, táborové tričko.

Ovládat koloběžku ve všech situacích, triky v rampě, rovnováhu, zastavovat, zatáčet, základní triky.

Proč se zúčastnit příměstského tábora?

• Děti se naučí mnoho nového a odpojí se od světa kybernetické zábavy.
  • Děti budu celý den na čerstvém vzduchu a seznámí se s mnoha svými vrstevníky.
  • Zajímavá cena.
  • Každý den od 8:00 do 17:00.

Freestyle koloběžky je oblíbená sportovní volnočasová aktivita pro děti, které mají rády adrenalin v rampě a dobré triky.  Děti je často využívají koloběžky například i při jízdě do školy. Freestyle koloběžky jsou jednoduchý a návykový sport, který zvládne každý od 7 let.