fbpx

Inline Vodácký příměstský tábor v Troji

Inline – vodácký příměstský tábor v Troji

Nenechte Vaše děti zahálet doma, na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do nebývalé fyzické kondice! Tábor je zaměřen převážně na in-line bruslení, program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních aktivit.

Inline – vodácký příměstský tábor, na kde děti spojí 2 úžasné sporty- inline bruslení a kanoistiku. V krásném prostředí u trojského kanálu se děti naučí ovládat rafty, paddle boardy, perfektně bruslit, zabrzdit a zatáčet na bruslích a dostanou se na výlety do Stromovky a podél řeky Vltavy. Vyzkouší doplňkové sporty jako jsou míčové hry a kooperační hry. Tábor probíhá ve spolupráci s firmou HG Sport, která poskytne své zázemí a vodácké instruktory.

Termíny:

  • naleznete níže v registraci

Denně od 8:00 do 17:00

Základna: Praha Troja, camp HG Sport, vedle trojského kanálu.

Pro koho: Děti od 7 do 15 let

Náš inline-vodácký příměstský tábor je plný bruslení, vodáckých sportovních aktivit a her a jsou skvělým zážitkem pro všechny děti.

Jak tábor probíhá:

Během 5 denních prázdninových turnusů se si děti vyzkouší pádlování na klidné vodě, na raftech, nebo paddle-boardu, výuka inline bruslení, – bruslení na stezce, ve Stromovce a okolí. V programu je také vodácký výlet do Řeže. Zpět děti pojedou vlakem, nebo na bruslích. V areálu campu je travnatý prostor určený pro hry a beachvolejbalové hřiště. Zázemí je v připraveném obrovském zahradním stanu a v chatičkách. Pro ty, kteří by nechtěli zajíždět do Troje bude sraz u metra Nádraží Holešovice. Z BEZPEČNOSTNÍCH DŮVODŮ NEBUDOU DĚTI VPUŠTĚNY NA VODÁCKÝ KANÁL.

Aktivity:

 • výuka správného pádlování, nácviky speciálních vodáckých záběrů
 • trénink ovládání raftu
 • inline bruslení, výuka zastavování i z prudších kopců
 • výlety na bruslích i na vodě
 • nauka o chování vodáka
 • čtení vodáckých map
 • zábavné aktivity- beachpřehazovaná, týmové hry na písku
 • míčové hry
 • v případě déletrvajícího špatného počasí bude naplánována exkurze do zoologické zahrady.

Cena: 4000,- Kč.

V ceně je zahrnuto: Program, instruktoři, zázemí, pronájem lodí, 2 svačiny denně, obědy, pomůcky, odměny, pitný režim, táborové tričko, sleva 200 Kč pro druhého sourozence.

Strava:
Pro upřesnění doplňujeme, jak vypadá strava, která je zahrnuta v ceně tábora.
Svačina: ovoce / přesnídávka / jogurt (většinou v počtu 1 ks) / rohlíky 2ks + zelenina
Oběd: hlavní chod v dětské porci, podle lokality doplněno polévkou
Svačina: sušenka / sladké pečivo (v množství 1 ks)

Pokud víte, že Vašemu dítěti tyto svačiny nebudou stačit, dejte jim prosím s sebou ještě svačinu vlastní.

Tábor finančně podporuje MČ Praha 7. Děkujeme!

Co se děti naučí?

Správnou techniku pádlování, čtení vodního proudu, vyhýbání se překážkám na vodě, manévrování na vodě, praktické poznatky ze světa turistiky i vodní turistiky, bruslit, sjíždět i prudší kopce, zatáčet na bruslích, bezpečně zdolávat nepředvídatelné situace a překážky na stezce. Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti.


Proč se zúčastnit vodáckého příměstského tábora?

 • Dostupná lokalita v Praze, po domluvě svoz dětí ze zastávky metra Nádraží Holešovice.
 • Děti se naučí mnoho nového a odpojí se od světa kybernetické zábavy
 • Děti budu celý den na čerstvém vzduchu a seznámí se s mnoha svými vrstevníky
 • Příznivá cena
 • Každý den od 8:00 do 17:00
 • Vodácký příměstský tábor je vhodný pro děti 6-13 let
 • Možnost zapůjčení bruslí
 • Inline – vodácký příměstský tábor v Troji je na krásním romantickém místě

Vodáctví je jeden z nejoblíbenějších českých národních sportů, jedná se o dokonalé splynutí přírody, sportu, radosti z pohybu a dobré party lidí. V dnešní době je tento sport oblíbený zejména mezi mladými lidmi, kteří jezdí na vodu za zábavou, my ale organizujeme vodácké tábory pro děti ve věku od 7 do 15 let a snažíme se jim vtisknout kulturu tohoto krásného turistického sportu.

Popis lokality: 

Inline – vodácký příměstský tábor v Troji situován do klidné lokality na břehu řeky Vltavy u vodáckého kanálu. Nacházejí se zde kvalitní inline stezky, v blízkosti se nachází park Stromovka, kam se budou děti vypravovat na krátké vyjížďky.  Zázemí je v campu u Loděnice HG Sportu. Je zde rozlehlé travnaté prostranství, a beachvolejbalové hřiště. V blízkosti je také zoologická a botanická zahrada.


Jaký hlavní vedoucí bude na daném termínu tábora.

Výhody účasti na táborech pořádaných naší organizací.

 • Tábory zaměřené na sport, program je připravený na celý den, děti mají volnější program jen v rámci poledního klidu
 • V případě deště jsou děti schované v pevném zázemí
 • Pestrý výběr sportů a lokalit
 • Pojištění odpovědnosti firmy
 • 7 let zkušeností s příměstskými tábory
 • Nikdy nebyl zrušený žádný tábor
 • Kompletní servis- zázemí, stravování, šikovní instruktoři
 • Instruktoři- školení zdravotnický kurz, školení metodiky výuky, školení práce s dětmi, šikovní sportovci
 • Při nemoci je možné se přesunout na jiný tábor
 • Na táboře jsou minimálně 2-3 vedoucí