fbpx

Inline Vodácký příměstský tábor v Troji

Inline – vodácký příměstský tábor v Troji

Nenechte Vaše děti zahálet doma, na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do nebývalé fyzické kondice! Tábor je zaměřen převážně na in-line bruslení, program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních aktivit.

Inline – vodácký příměstský tábor, na kde děti spojí 2 úžasné sporty- inline bruslení a kanoistiku. V krásném prostředí u trojského kanálu se děti naučí ovládat rafty, paddle boardy, perfektně bruslit, zabrzdit a zatáčet na bruslích a dostanou se na výlety do Stromovky a podél řeky Vltavy. Vyzkouší doplňkové sporty jako jsou míčové hry a kooperační hry. Tábor probíhá ve spolupráci s firmou HG Sport, která poskytne své zázemí a vodácké instruktory.

Termíny:

  • naleznete níže v registraci

Denně od 8:00 do 17:00

Základna: Praha Troja, camp HG Sport, vedle trojského kanálu.

Pro koho: Děti od 7 do 15 let

Cena: 4.500,- Kč.

V ceně je zahrnuto: Program, instruktoři, zázemí, pronájem lodí, 2 svačiny denně, obědy, pomůcky, odměny, pitný režim, táborové tričko, sleva 300 Kč pro druhého sourozence.

Náš inline-vodácký příměstský tábor je plný bruslení, vodáckých sportovních aktivit a her a jsou skvělým zážitkem pro všechny děti.

Jak tábor probíhá:

Během 5 denních prázdninových turnusů se si děti vyzkouší pádlování na klidné vodě, na raftech, nebo paddle-boardu, výuka inline bruslení, – bruslení na stezce, ve Stromovce a okolí. V programu je také vodácký výlet do Řeže. Zpět děti pojedou vlakem, nebo na bruslích. V areálu campu je travnatý prostor určený pro hry a beachvolejbalové hřiště. Zázemí je v připraveném obrovském zahradním stanu a v chatičkách. Pro ty, kteří by nechtěli zajíždět do Troje bude sraz u metra Nádraží Holešovice. Z BEZPEČNOSTNÍCH DŮVODŮ NEBUDOU DĚTI VPUŠTĚNY NA VODÁCKÝ KANÁL.

Aktivity:

 • výuka správného pádlování, nácviky speciálních vodáckých záběrů
 • trénink ovládání raftu
 • inline bruslení, výuka zastavování i z prudších kopců
 • výlety na bruslích i na vodě
 • nauka o chování vodáka
 • čtení vodáckých map
 • zábavné aktivity- beachpřehazovaná, týmové hry na písku
 • míčové hry
 • v případě déletrvajícího špatného počasí bude naplánována exkurze do zoologické zahrady.

Cena: 4.500,- Kč.

V ceně je zahrnuto: Program, instruktoři, zázemí, pronájem lodí, 2 svačiny denně, obědy, pomůcky, odměny, pitný režim, táborové tričko, sleva 300 Kč pro druhého sourozence.

Strava:
Pro upřesnění doplňujeme, jak vypadá strava, která je zahrnuta v ceně tábora.
Svačina: ovoce / přesnídávka / jogurt (většinou v počtu 1 ks) / rohlíky 2ks + zelenina
Oběd: hlavní chod v dětské porci, podle lokality doplněno polévkou
Svačina: sušenka / sladké pečivo (v množství 1 ks)

Pokud víte, že Vašemu dítěti tyto svačiny nebudou stačit, dejte jim prosím s sebou ještě svačinu vlastní.

Co se děti naučí?

Správnou techniku pádlování, čtení vodního proudu, vyhýbání se překážkám na vodě, manévrování na vodě, praktické poznatky ze světa turistiky i vodní turistiky, bruslit, sjíždět i prudší kopce, zatáčet na bruslích, bezpečně zdolávat nepředvídatelné situace a překážky na stezce. Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti.


Proč se zúčastnit vodáckého příměstského tábora?

 • Dostupná lokalita v Praze, po domluvě svoz dětí ze zastávky metra Nádraží Holešovice.
 • Děti se naučí mnoho nového a odpojí se od světa kybernetické zábavy
 • Děti budu celý den na čerstvém vzduchu a seznámí se s mnoha svými vrstevníky
 • Příznivá cena
 • Každý den od 8:00 do 17:00
 • Vodácký příměstský tábor je vhodný pro děti 6-13 let
 • Možnost zapůjčení bruslí
 • Inline – vodácký příměstský tábor v Troji je na krásním romantickém místě

Vodáctví je jeden z nejoblíbenějších českých národních sportů, jedná se o dokonalé splynutí přírody, sportu, radosti z pohybu a dobré party lidí. V dnešní době je tento sport oblíbený zejména mezi mladými lidmi, kteří jezdí na vodu za zábavou, my ale organizujeme vodácké tábory pro děti ve věku od 7 do 15 let a snažíme se jim vtisknout kulturu tohoto krásného turistického sportu.

Popis lokality: 

Inline – vodácký příměstský tábor v Troji situován do klidné lokality na břehu řeky Vltavy u vodáckého kanálu. Nacházejí se zde kvalitní inline stezky, v blízkosti se nachází park Stromovka, kam se budou děti vypravovat na krátké vyjížďky.  Zázemí je v campu u Loděnice HG Sportu. Je zde rozlehlé travnaté prostranství, a beachvolejbalové hřiště. V blízkosti je také zoologická a botanická zahrada.


Jaký hlavní vedoucí bude na daném termínu tábora.

Výhody účasti na táborech pořádaných naší organizací.

 • Tábory zaměřené na sport, program je připravený na celý den, děti mají volnější program jen v rámci poledního klidu
 • V případě deště jsou děti schované v pevném zázemí
 • Pestrý výběr sportů a lokalit
 • Pojištění odpovědnosti firmy
 • 7 let zkušeností s příměstskými tábory
 • Nikdy nebyl zrušený žádný tábor
 • Kompletní servis- zázemí, stravování, šikovní instruktoři
 • Instruktoři- školení zdravotnický kurz, školení metodiky výuky, školení práce s dětmi, šikovní sportovci
 • Při nemoci je možné se přesunout na jiný tábor
 • Na táboře jsou minimálně 2-3 vedoucí
 • Tábor finančně podporuje MČ Praha 7. Děkujeme!