fbpx

KROUŽKY / KURZY – LEDNÍ BRUSLENÍ

Pořádáme komplexní výuku ledního bruslení. Naučíme Vás začátky, nebo i pokročilé techniky. Pro zájemce připravíme i trénink na míru, hokejový trénink, či krasobruslení.

KROUŽKY LEDNÍHO BRUSLENÍ

Kroužky pořádáme na několika kluzištích v Praze. Kurzy probíhají na pronajaté ploše, nebo v rámci veřejného bruslení. Vaše se děti se ve skupince naučí základní bruslařské techniky. Jak se správně rozjet, zatočit i zastavit. Skupinky se skládají z maximálně 8 dětí na jednoho instruktora, aby byla výuka co nejefektivnější.

Pravidelný kurz ledního bruslení v Letňanech

Připravili jsme kurz ledního bruslení na kluzišti v Letňanech. Pokud si nejste jistí na ledních bruslích, neumíte zastavit, nebo chcete pravidelně potrénovat styl, tak je tento kurz pro Vás to pravé.  K dispozici je nám celá ledová plocha. Konečně se nebudete mačkat s davy na veřejném bruslení a hodně se naučíte.

Kurz je určen pro děti i pro dospělé. Účastníci budou rozděleni do několika menších skupin.

Co se naučíte? 

  • Jízdu vpřed
  • Zastavování pluhem
  • Zastavování smykem
  • Zatáčení
  • Vyhýbání se překážkám
  • Přešlapování
  • Jízda zpět a další triky
  • + si užijete zábavu při hrách na bruslích, nebo se seznámíte s novými lidmi.

Kde: 
Ice arena Letňany

Termíny:
Každou sobotu od 11.11.2023 do 30.3.2024, 16:30 -17:45

Pro koho:
děti začátečníci, děti pokročilí,  dospělí začátečníci, dospělí pokročilí, vhodné pro děti od 5 let. 

Cena:

300 Kč

Cena zahrnuje pronájem ledové plochy, zkušené instruktory, 60 min. tréninku + 15 min. volné bruslení