fbpx

+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Freestyle koloběžkový tábor Plechárna

Nenechte Vaše děti zahálet doma, freestyle koloběžkovém příměstském táboře se naučí mnoho nového a zažijí hodně zábavy  a adrenalinu.

Termíny potvrzeny na 2021

 • 18.7.-22.7.2022
 • 25.7.-29.7.2022
 • 1.8.-5.8.2022
 • 29.8.-31.8.2022

Denně od 8:00 do 17:00

Základna: Plechárna Černý Most

Pro koho: Děti od 7 do 14 let

Jak tábor probíhá:

Během 5 denních prázdninových turnusů si děti užijí program plný koloběžkování. Denně je sraz mezi 8 a 9 hodinou.  Poté probíhá dopolední program, který se skládá z tréninku technických dovedností ve skateparku nebo her. Oběd je v restauraci Hokejka. Odpoledne probíhají výlety do okolí a doplňkové aktivity jako jsou  míčové hry. Vyzvedávání dětí je mezi 16:30 a 17:00


Aktivity:

 • Trénink rovnováhy na freestyle koloběžce
 • výuka různých triků
 • výlety do okolních lokalit
 • míčové hry

Cena: 3300,- Kč.

V ceně je zahrnuto: Program, instruktoři, pronájem zázemí, 2 svačiny denně, obědy, pomůcky, odměny, pitný režim, táborové tričko

Co se děti naučí?

Ovládat koloběžku ve všech situacích, triky v rampě, rovnováhu, zastavovat, zatáčet, základní triky.

Proč se zúčastnit příměstského tábora?

 • Dostupná lokalita v Praze
 • Děti se naučí mnoho nového a odpojí se od světa kybernetické zábavy
 • Děti budu celý den na čerstvém vzduchu a seznámí se s mnoha svými vrstevníky
 • Zajímavá cena
 • Každý den od 8:00 do 17:00

Freestyle koloběžky  oblíbená sportovní volnočasová aktivita pro děti, které mají rády adrenalin v rampě a dobré triky.  Děti je často využívají koloběžky například i při jízdě do školy. Freestyle koloběžky jsou jednoduchý a návykový sport, který zvládne každý od 7 let.

Lokalita:

Tento příměstský tábor je situován do areálu známé Plechárny na Černém Mostě, kde je pro děti připraven vnitřní skatepark jako zázemí. A hned vedle budovy je rozlehlý venkovní skatepark, tak si děti užijí velkou rozmanitost překážek. Budou ale podnikat výlety i do jiných skateparků v Praze.