Příměstský tábor na Strahově

Nenechte Vaše děti zahálet doma, na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do nebývalé fyzické kondice! Tábor je zaměřen převážně na in-line bruslení, program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních aktivit. Tento tábor pořádáme již 12. rokem a vždy to bylo super.

Výuka základních technik jízdy na bruslích, zvládnutí všech stylů brzdění, nácvik správného zatáčení, pokročilé bruslařské techniky, míčové hry, lezecká stěna, beach volejbal. Klademe důraz na bezpečnost na bruslích. Za zhoršeného počasí bude zajištěn program v šatnách, nebo ve společenské místnosti.

Kde:
Areál Strahovských kolejí, Ladronka, základna: Vaníčkova 315/7

Po celé prázdniny 2024

(denně od 8:00 do 17:00)

Cena: 4.300,- Kč

• Cena zahrnuje: celodenní program, veškeré stravování, instruktorský dozor, pronájem sportovišť, vstupy, táborové tričko.
  • Cena nezahrnuje úrazové pojištění.
  • Sleva 300,- Kč pro dalšího přihlášeného sourozence

Denní program

• 8:00- 9:00 sraz účastníků na hřišti, začátek tábora, hry
  • 9:00–10:30 výuka in-line bruslení, rozcvička, hry
  • 10:30–11:00 svačinka
  • 11:00–13:00 míčové hry
  • 13:00–14:30 oběd v restauraci + polední klid
  • 14:30–16:00 odpolední kurz bruslení
  • 16:00–17:00 hry, další program
  • 17:00 rozloučení

Program je orientační a konkrétní dostanete emailem po registraci.

Termíny a přihlášení:

Popis lokality:

Inline příměstský tábor na Strahově je tradiční tábor, konaný v areálu strahovských kolejí, kde jsou k dispozici různá hřiště a tréninkový asfaltový plácek. Díky rozlehlosti areálu je možné trénovat na velkých prostorech. V týdenním programu nechybí ani výlet na Ladronku a do skateparku na Letnou. Stravování je v místní menze.

Zde uvidíte jaký bude hlavní vedoucí tábora v daném termínu.

Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti.

Proč se tedy zúčastnit?

• Zvládnutí jízdy na bruslích i brzdných technik.
  • Maximální využití her a zábavných soutěží.
  • Maximální počet dětí na táboře je 35.
  • Tábor je vhodný pro děti od 5 do 12 let.
  • Je možné půjčit kompletní vybavení -brusle, chrániče, přilba.
  • Dítě se bude cítit na bruslích bezpečně a dokáže sjíždět i prudší kopce a zlepší techniku bruslení
  • Seznámí se s dalšími vrstevníky.
  • Bude na čerstvém vzduchu.
  • V případě špatného počasí je možnost procházky po městě, případně hry v klubovně.

Další info:

• Tábory zaměřené na sport, program je připravený na celý den, děti mají volnější program jen v rámci poledního klidu.
  • V případě deště jsou děti schované v pevném zázemí.
  • Pestrý výběr sportů a lokalit
  • Pojištění odpovědnosti firmy
  • Spolupráce s pojišťovnou Allianz, kde je možné snadno sjednat úrazové pojištění
  • 8 let zkušeností s příměstskými tábory,
  • Nikdy nebyl zrušený žádný tábor,
  • Kompletní servis- zázemí, stravování, šikovní instruktoři
  • Instruktoři- školení zdravotnický kurz, školení metodiky výuky, školení práce s dětmi, šikovní sportovci
  • Při nemoci je možné se přesunout na jiný tábor.
  • Na táboře jsou většinou alespoň 3 vedoucí.