fbpx

Kurzy inline bruslení

Kurzy inline bruslení pro každého

Společně se naučíme spoustu nových věcí. Kurzy bruslení probíhají ve skupině 5-10 osob.
Vždy se Vám věnuje zkušený trenér, který učí již několik let.

Program kurzů:

  • seznámení se o ostatními a vysvětlení základních teoretických pravidel bruslení

  • trénink jízdy vpřed ze zaměřením na stabilitu a koordinaci

  • brzdění- pluhem, brdičkou, obloukem, téčkem, otočkou, případně pokročilejší způsoby

  • zatáčení a vyhýbání se různým překážkám

  • pokročilé techniky ( jízda pozadu, slalom, otočení se do protisměru)

Jak kurzy probíhají?

Během kurzu se vždy stihnou ty nejdůležitější techniky, takže se nemusíte bát, že zůstanete na začátku. Kurzy probíhají různou dobu a každý je zaměřen trochu více na určitou techniku, například na brzdění.

Pokud zrovna bude pršet, můžete se zúčastnit kurzu probíhajícího v jiném termínu.

U každé lokality je uvedeno místo srazu, prosíme dostavte se na místo srazu vždy o něco dříve. Jakmile uvidíte instruktora zpravidla v našem žlutém triku, jděte k němu a on udělá prezenci. Jemu zároveň odevzdáte platbu, nebo potvrzení o zaplacení z účtu.

Kurzy probíhají na vlastní nebezpečí, nicméně nikdy nedošlo k žádnému zranění.

kurz inline bruslení inlineškola.cz

Kurzy bruslení jsou kombinací výuky a zábavy. V každém kurzu bruslení se sejde dobrá parta lidí, kteří se vzájemně podporují a fandí si. Mohou se zde lidé dobře seznámit a najít nové kamarády na bruslení. Na konci kurzu se vše může ještě probrat u nápoje a sdělit si své zajímavé zážitky. Žádný účastník inline kurzu se nemusí stydět, že mu třeba něco nejde. Nikdy nikdo nebude nejlepší, ani nejhorší, jsme tu od toho abyste se co nejvíce zlepšili v technice bruslení. Dbáme hodně také na bezpečnost, takže doporučujeme přilby a chrániče.