fbpx

+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Připoj se k nám

Do našeho týmu hledáme nové instruktory pro letní příměstské tábory. Pokud Tě baví práce spojená se zábavou, sportem a s prima mladými lidmi, tak budeme rádi, když se k nám připojíš. Přes léto organizujeme velké množství příměstských táborů se zaměřením na inline bruslení, cyklistiku, kanoistiku, paddleboardy, longboardy a freestyle koloběžky.


Co nabízíme:

 • Práce v dobrém kolektivu
 • Práce je velmi dobře ohodnocená od 120 do 155 Kč na hodinu.
 • firemní benefity- trička, sleva na brusle a sportovní vybavení
 • Možnost výběru termínu a lokality- můžete pracovat jeden týden nebo 8
 • práce na DPP, nebo ŽL
 • časté stmelovací akce

  Co očekáváme:
 • aktivní a pracovitý přístup
 • vysoká sportovní úroveň
 • spolehlivost
 • zkušenost s prací s dětmi, trenérstvím, nebo s profesionálním sportem
 • práce po celý týden 5 dní v kuse od 8:00 do 17:00 vždy celý turnus.
 • aktivní účast na firemních školeních
 • vůdčí schopnosti

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je imageedit_81_2347992050-461x1024.png.V případě zájmu napiš na email: info@inlineskola.cz a připojte svůj životopis. Děkujeme a těšíme se na spolupráci. 🙂