fbpx

Připoj se k nám

Do našeho týmu hledáme nové instruktory pro letní příměstské tábory. Pokud Tě baví práce spojená se zábavou, sportem a s prima mladými lidmi, tak budeme rádi, když se k nám připojíš. Přes léto organizujeme velké množství příměstských táborů se zaměřením na inline bruslení, cyklistiku, kanoistiku, paddleboardy, longboardy a freestyle koloběžky.


Co nabízíme:

 • Práci v přátelském kolektivu
 • Školení didaktiky sportu a sportovních her
 • Mzdu ve výši od 120 do 155 Kč na hodinu.
 • Firemní benefity – trička, sleva na brusle a sportovní vybavení
 • Možnost výběru termínu a lokality – můžete pracovat jeden týden nebo celé prázdniny
 • Práce na DPP, nebo ŽL
 • Časté stmelovací akce

  Co očekáváme:
 • Aktivní a pracovitý přístup
 • Vysoká sportovní úroveň
 • spolehlivost
 • Zkušenost s prací s dětmi, trenérstvím, nebo s profesionálním sportem
 • Práce po celý týden 5 dní v kuse od 8:00 do 17:00 (celý táborový turnus)
 • Aktivní účast na firemních školeních
 • Vůdčí schopnosti

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je imageedit_81_2347992050-461x1024.png.V případě zájmu napiš na email: info@inlineskola.cz a připojte svůj životopis. Děkujeme a těšíme se na spolupráci. 🙂