Inline příměstský tábor Háje

Inline sportovní příměstský tábor na Hájích

Nenechte Vaše děti zahálet doma, na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do nebývalé fyzické kondice! Tábor je zaměřen převážně na in-line bruslení, program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních aktivit.

Zaměřujeme se na všeobecnou sportovní přípravu, kde převažuje in-line bruslení.

Výuka základních technik jízdy na bruslích, zvládnutí všech stylů brzdění, nácvik správného zatáčení, pokročilé bruslařské techniky, míčové hry, atletická průprava, beach volejbal. Za zhoršeného počasí bude zajištěn program v tělocvičně, nebo sále.

Kde:

ZŠ Mikulova

• Po celé prázdniny 2020
  • Denně od 8:00 d0 do 17:00

(termíny mají ještě dostatek volné kapacity)

Denní program:logo

• 8:00- 9:00 sraz účastníků na hřišti, začátek tábora, hry
  • 9:15–10:30 výuka in-line bruslení, rozcvička, hry
  • 10:30–11:00 svačinka
  • 11:00–13:00 míčové hry
  • 13:00–14:30 oběd + polední klid
  • 14:30–16:00 odpolední kurz bruslení
  • 16:00–17:00 hry, další program
  • 17:00 rozloučení

Program je orientační a konkrétní dostanete emailem po registraci.

Cena: 2600 Kč

• Cena zahrnuje: celodenní program, veškeré stravování, instruktorský dozor, pronájem sportovišť, vstupy.
  • Cena nezahrnuje úrazové pojištění, které si můžete sjednat u našeho partnera.

Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti.

Proč se tedy zúčastnit?

• Zvládnutí jízdy na bruslích i brzdných technik.
  • Maximální využití her a zábavných soutěží.
  • Tábor je vhodný pro děti od 5 do 12 let.
  • Je možné zapůjčit kompletní vybavení -brusle, chrániče, přilba.
  • Dítě se bude cítit na bruslích bezpečně a dokáže sjíždět i prudší kopce a zlepší techniku bruslení.
  • Seznámí se s dalšími vrstevníky.
  • Bude na čerstvém vzduchu.
  • V případě špatného počasí je možnost procházky po městě, případně hry v klubovně.

V případě dotazů pište na: tabor@inlineskola.cz

Popis lokality:

Inline příměstský tábor na Hájích má zázemí ve škole Mikulova, která leží zhruba uprostřed rozsáhlého parku mezi Hájemi a Opatovem.  V těsné blízkosti se nachází také velký asfaltový plácek určený pro trenink bruslení. Zároveň jsou v parku mírné kopečky, které jsou ideální na nácvik zastavování. V areálu školy je několik multisportovních hřišť, které deti budou využívat k jiným sportovním aktivitám.

Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti. Inline příměstský tábor v Líbeznicích je správná volba pro aktivní děti.