Inline kurz pro děti

Na celý den se postaráme o Vaše dítě, naučíme ho perfektně bruslit a zažije spoustu zábavy.

Co děti za jeden den zažijí? Především se naučí dobře bruslit! Výuka probíhá po skupinkách zábavnou a hravou formou. Dále si zkusíme různé míčové hry na hřišti a uděláme krátký výlet na bruslích po blízkém parku. Vše pod dohledem několika instruktorů.

• Výuka na kolečkových bruslích – správná technika jízdy dopředu, zatáčení, brždění, pokročilé techniky-přešlapování jízda zpět a další.
  • Doplňkové aktivity- míčové hry – vybíjená, fotbal, házená. Průprava chytání míče a házení.
  • Teoretická průprava- jak vyměnit kolečka, jak pečovat o inline brusle.

Lokality:
Strahov, Ládví, Háje, Braník, Letňany.

• 17.9. 2022 Braník
  • 24.9. 2022 Háje
  • 1.10. 2022 Ládví
  • 7.10. 2022 Strahov
  • 14.10. 2022 Braník

Cena: 600 Kč

• V ceně je zahrnuto stravování, pitný režim, instruktor, pronájem sportovišť.
  • *možnost zapůjčení bruslí za poplatek 150 Kč, chráničů za 50 Kč

Camp je určen pro děti 6-12 let. Maximální počet dětí na jeden den je 26. Minimální je 8.

V případě vytrvalého deště si organizátor vyhrazuje právo kurz zrušit. Na jednodenní campy nejsou pronajímány zázemí pro případ deště.

Stravování: oběd, 2 svačiny, pintý režim .

inline kurz pro děti