+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Inline vodácký příměstský tábor v Chuchli

Inline – vodácký příměstský tábor v Praze Chuchli

Novinka letošního roku!! Kombinace inline bruslení a vodáckých aktivit v loděnici v Praze Chuchli. 

Inline – vodácký příměstský tábor, na kde děti spojí 2 úžasné sporty- inline bruslení, cyklistiku a kanoistiku. V příjemném prostředí v Chuchli, kde není tolik vytížená inline stezka a je zde klidná hladina pro vodní radovánky. Během tábora se děti naučí ovládat kajaky a kánoe, perfektně se naučí bruslit, zabrzdit a zatáčet na bruslích. Zároveň se dostanou na výlety do po stezce podél Vltavy a do blízkých lesů. Vyzkouší doplňkové sporty jako jsou míčové hry a kooperační hry.

Termíny:

 • 9.7. – 13.7.2018
 • 30.7. – 3.8.2018
 • 13.8.-17.8. 2018
 • 20.8.-24.8.2018

Denně od 8:00 do 17:00

Základna: Loděnice ČVUT Velká Chuchle

 

Pro koho: Děti od 7 do 14 let

Náš inline-vodácký příměstský tábor je plný bruslení, vodáckých sportovních aktivit a her a jsou skvělým zážitkem pro všechny děti.

dav
20170712_163916
dav
IMGP1417
dav
IMG_20170815_110306
IMG_20170814_111003
IMG_20170817_100858
20170712_163911
inline braník

 

 

Jak tábor probíhá:

Během 5 dnů na táboře se si děti vyzkouší pádlování na klidné vodě na kajacích a kanoích. Dále budeme hodně sportovat na bruslích, kdy se budeme učit jak zastavit, zatočit, vyhnout se překážce a i nějaké ty triky.  V areálu loděnice je plácek, na kterém budeme cvičit bruslení, abychom se nepletli na stezce. Během dne děti dostanou 2-3 svačiny a půjdou na oběd do místní restaurace. Ději je možné vyzvedávat mezi 16:30 a 17 hodinou, kdy probíhá volnější zábava a jednoduché míčové hry.  

Aktivity:

 • Výuka správného pádlování, nácviky speciálních vodáckých záběrů,
 • trénink ovládání kajaku
 • inline bruslení, výuka zastavování i z prudších kopců
 • výlety na bruslích i na vodě
 • nauka o chování vodáka,
 • čtení vodáckých map,
 • míčové hry,
 • v případě déletrvajícího špatného počasí bude naplánována exkurze do zoologické zahrady.

Cena: 2490,- Kč.

V ceně je zahrnuto: Program, instruktoři, zázemí, pronájem lodí, 2 svačiny denně, obědy, pomůcky, odměny, pitný režim,

Co se děti naučí? Správnou techniku pádlování, čtení vodního proudu, vyhýbání se překážkám na vodě, manévrování na vodě, praktické poznatky ze světa turistiky i vodní turistiky, bruslit, sjíždět i prudší kopce, zatáčet na bruslích, bezpečně zdolávat nepředvídatelné situace a překážky na stezce.

Proč se zúčastnit vodáckého příměstského tábora?

 • Dostupná lokalita v Praze´- zázemí v těsné blízkosti autobusové zastávky Malá Chuchle-
 • Děti se naučí mnoho nového a odpojí se od světa kybernetické zábavy
 • Děti budu celý den na čerstvém vzduchu a seznámí se s mnoha svými vrstevníky
 • Příznivá cena
 • Každý den od 8:00 do 17:00
 • Vodácký příměstský tábor je vhodný pro děti 7-14 let
 • Možnost zapůjčení bruslí
Vodáctví je jeden z nejoblíbenějších českých národních sportů, jedná se o dokonalé splynutí přírody, sportu, radosti z pohybu a dobré party lidí. V dnešní době je tento sport oblíbený zejména mezi mladými lidmi, kteří jezdí na vodu za zábavou, my ale organizujeme vodácké tábory pro děti ve věku od 7 do 15 let a snažíme se jim vtisknout kulturu tohoto krásného turistického sportu.Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti.

Popis lokality: 

Inline – vodácký příměstský tábor v Malé Chuchli je situován do příjemné lokality na levém břehu Vltavy z našeho zázemí v loděnici vylezeme prakticky ihned na inline stezku, která je dlouhá zhruba 7 kilometrů. V blízkosti je zbraslavský les, kam se budou podnikat černé výpravy. Dopravní obslužnost je velmi dobrá, areál je vedle hlavního tahu na Strakonice, kde jezdí i autobus. Zastávka Malá Chuchle je zhruba 20 metrů od loděnice. Parkování je možné bez problému.