Příměstský tábor v Braníku

Inline sportovní příměstský tábor v Braníku

Nenechte Vaše děti zahálet doma, na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do nebývalé fyzické kondice! Příměstský tábor v Braníku je zaměřen převážně na in-line bruslení, program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních aktivit.

Zaměřujeme se na všeobecnou sportovní přípravu, kde převažuje in-line bruslení.

Výuka základních technik jízdy na bruslích, zvládnutí všech stylů brzdění, nácvik správného zatáčení, pokročilé bruslařské techniky, míčové hry, jízda na loďkách, kooperační hry, lezecké centrum, beach volejbal, hry v přírodě. + inline ve skateparku a na pumptracku.  Za zhoršeného počasí bude zajištěn program v klubovně.

Kde:

Braník, (viz mapka)

• celé prázdniny
  • termíny jsou všechny obsazeny, kromě prvního týdne o prázdninách
  • termín vyberte v registraci- pokud tam Váš termín nelze vyplnit, je kapacita naplněna

denně od 8:15 do 17:00

Pokud Vám nebude vyhovovat termín tábora, nebo bude tábor již obsazen, je možné se přihlásit na cyklistické a vodácké tábory, které se konají v loděnici TJ Kotva Braník.

Denní program:

• 8:15- 9:00 sraz účastníků na hřišti, hry
  • 9:15–10:30 výuka in-line bruslení, rozcvička.
  • 10:30–11:00 svačinka
  • 11:00–13:00 míčové hry
  • 13:00–14:30 oběd  + polední klid
  • 14:30–16:00 odpolední kurz bruslení
  • 16:00–17:00 hry, další program
  • 17:00 rozloučení

Program je orientační a konkrétní dostanete emailem po registraci.

20160726_134431
20160728_122616
20160728_123006 (2)
20160729_104634
20160729_114347

Cena: 2290 Kč

• Cena zahrnuje: celodenní program, veškeré stravování, instruktorský dozor, pronájem sportovišť, vstupy.
  • Cena nezahrnuje úrazové pojištění

Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti.

Proč se tedy zúčastnit?

• Zvládnutí jízdy na bruslích i brzdných technik.
  • Maximální využití her a zábavných soutěží.
  • Příměstský tábor v Braníku je vhodný pro děti od 5 do 12 let.
  • Je možné zapůjčit kompletní vybavení -brusle, chrániče, přilba.
  • Dítě se bude cítit na bruslích bezpečně a dokáže sjíždět i prudší kopce a zlepší techniku bruslení.
  • Seznámí se s dalšími vrstevníky.
  • Bude na čerstvém vzduchu.
  • V případě špatného počasí je možnost procházky po městě, případně hry v klubovně.

Popis lokality:

Úžasná lokalita, kterou si všichni zamilují. Na tomto příměstském táboře máme zázemí v pronajaté klubovně turistického oddílu Argo, která se nachází v krásném klidném prostředí na břehu Vltavy. Součástí našeho areálu je i  asfaltové hřiště, kde bude probíhat trénink bruslení. V blízkosti je pláž a lesík na odpočinek a případné osvěžení ve Vltavě. Několik metrů od klubovny prochází inline stezka, kterou budeme využívat na projížďky a výlety na bruslích. Dále pro pokročilé a odvážné děti je v blízkosti malý freestyle park s nakloněnými plošinami a  malými rampami. Příměstský tábor v Braníku má taktéž skvělou dopravní polohu. Nachází se zhruba 300 metrů od zastávky Pobřežní cesta.

V případě dotazů pište na: tabor@inlineskola.cz

Inline příměstský tábor v Braníku

Letní dětské tábory, katalog rekreací pro děti.