+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Příměstský tábor v Braníku

 

Inline sportovní příměstský tábor v Braníku

 

Nenechte Vaše děti zahálet doma, na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do nebývalé fyzické kondice! Příměstský tábor v Braníku je zaměřen převážně na in-line bruslení, program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních aktivit.

Zaměřujeme se na všeobecnou sportovní přípravu, kde převažuje in-line bruslení.

Aktivity:

Výuka základních technik jízdy na bruslích, zvládnutí všech stylů brzdění, nácvik správného zatáčení, pokročilé bruslařské techniky, míčové hry, jízda na loďkách, kooperační hry, lezecké centrum, beach volejbal, hry v přírodě. + inline ve skateparku a na pumptracku.  Za zhoršeného počasí bude zajištěn program v klubovně.

 

Kde:

Braník, (viz mapka)

Termíny:

 • celé prázdniny
 • termíny jsou všechny obsazeny, kromě prvního týdne o prázdninách
 • termín vyberte v registraci- pokud tam Váš termín nelze vyplnit, je kapacita naplněna

denně od 8:15 do 17:00

Pokud Vám nebude vyhovovat termín tábora, nebo bude tábor již obsazen, je možné se přihlásit na cyklistické a vodácké tábory, které se konají v loděnici TJ Kotva Braník.


Denní program:

 • 8:15- 9:00 sraz účastníků na hřišti, hry
 • 9:15–10:30 výuka in-line bruslení, rozcvička.
 • 10:30–11:00 svačinka
 • 11:00–13:00 míčové hry
 • 13:00–14:30 oběd  + polední klid
 • 14:30–16:00 odpolední kurz bruslení
 • 16:00–17:00 hry, další program
 • 17:00 rozloučení

Program je orientační a konkrétní dostanete emailem po registraci.

 

20160726_134431
20160728_122616
20160728_123006 (2)
20160729_104634
20160729_114347

 

Cena: 2290 Kč

 • Cena zahrnuje: celodenní program, veškeré stravování, instruktorský dozor, pronájem sportovišť, vstupy.
 • Cena nezahrnuje úrazové pojištění

Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti.

Proč se tedy zúčastnit?

 • Zvládnutí jízdy na bruslích i brzdných technik.
 • Maximální využití her a zábavných soutěží.
 • Příměstský tábor v Braníku je vhodný pro děti od 5 do 12 let.
 • Je možné zapůjčit kompletní vybavení -brusle, chrániče, přilba.
 • Dítě se bude cítit na bruslích bezpečně a dokáže sjíždět i prudší kopce a zlepší techniku bruslení.
 • Seznámí se s dalšími vrstevníky.
 • Bude na čerstvém vzduchu.
 • V případě špatného počasí je možnost procházky po městě, případně hry v klubovně.

Popis lokality: 

Úžasná lokalita, kterou si všichni zamilují. Na tomto příměstském táboře máme zázemí v pronajaté klubovně turistického oddílu Argo, která se nachází v krásném klidném prostředí na břehu Vltavy. Součástí našeho areálu je i  asfaltové hřiště, kde bude probíhat trénink bruslení. V blízkosti je pláž a lesík na odpočinek a případné osvěžení ve Vltavě. Několik metrů od klubovny prochází inline stezka, kterou budeme využívat na projížďky a výlety na bruslích. Dále pro pokročilé a odvážné děti je v blízkosti malý freestyle park s nakloněnými plošinami a  malými rampami. Příměstský tábor v Braníku má taktéž skvělou dopravní polohu. Nachází se zhruba 300 metrů od zastávky Pobřežní cesta. 

 

 

 

V případě dotazů pište na: tabor@inlineskola.cz

Inline příměstský tábor v Braníku

 

Letní dětské tábory, katalog rekreací pro děti.