Sportovní příměstský tábor Bohnice

Sportovní příměstský tábor Bohnice

Příměstský tábor Praha 8

Na sportovním příměstském táboře se Vaše děti naučí mnohé nové dovednosti a dostanou se do výborné fyzické kondice! Tábor je zaměřen na inline bruslení a všeobecné sportovní aktivity.

Zaměřujeme se na všeobecnou sportovní přípravu, kde převažuje in-line bruslení.  Za pomoci zkušených trenérů se naučí perfektně jezdit na kolečkových bruslích. Program bude kombinací her, tréninků, výletů a her v lese. Zázemí máme v krásném a klidném sportovním areálu Tj Slovan Bohnice, nebo na dopravním hřišti Glowackého.

Kde:

Bohnice, základna- Tenisový areál Slovan Bohnice, Bukolská 570

nebo

Dopravní hřiště Glowackého, Glowackého 555

• 9.7. – 13.7.2018
  • 23.7. – 27.7. 2018
  • 6.8. – 10.8. 2018
  • 20.8. – 24.8.2018

denně od 8:00 do 17:00

Pro koho:

Děti 5-12 let

Denní program:

• 8:15- 9:00 sraz účastníků na hřišti, hry
  • 9:15–10:30 výuka in-line bruslení, rozcvička.
  • 10:30–11:00 svačinka
  • 11:00–13:00 míčové hry
  • 13:00–14:30 oběd v restauraci + polední klid
  • 14:30–16:00 odpolední kurz bruslení
  • 16:00–17:00 hry, další program
  • 17:00 rozloučení

Program je orientační a konkrétní dostanete emailem po registraci.

Táborové aktivity

inline bruslení

Míčové hry

Pohybové aktivity

Florball

Hry v lese

Cena: 2390,- Kč

• Cena zahrnuje: celodenní program, veškeré stravování, instruktorský dozor, pronájem sportovišť, vstupy.
  • Cena nezahrnuje úrazové pojištění, které si můžete sjednat u našeho partnera.

Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti.

Lokalita:

-Tenisový areál Slovan Bohnice, adresa: Bukolská 570, Praha 8, 181 00.

Areál je situován do klidného prostření hned vedle Čimického háje. K dispozici jsou šatny se sprchou, wc, hřiště a společenská místnost, kde je se koná program v případě deště. Bruslíme na speciální umělé ploše, která je položena na tenisový dvorec a také na bruslení využíváme nedaleké dopravní hřiště a cyklostezku A28.

-DH Glowackého, adresa: Glowackého555, Praha 8, 181 00.

Dopravní hřiště se nalézá v areálu ZŠ Glowackého. Mimo dopravního hřiště samotného máme přímo v areálu k dispozici spoustu dalšího vyžití: víceúčelové hřiště s umělým povrchem, pétangue, minigolf, vodní sprinklery. Šatna a wc jsou samozřejmostí. Před nepřízní počasí se schováme prostorné šatny, nebo tělocvičny.  Dále budeme využívat Čimický háj, tenisový areál, či cyklostezku A28.

Proč se tedy zúčastnit?

• Zvládnutí jízdy na bruslích i brzdných technik.
  • Maximální využití her a zábavných soutěží.
  • Tábor je vhodný pro děti od 5 do 12 let.
  • Je možné zapůjčit kompletní vybavení -brusle, chrániče, přilba.
  • Dítě se bude cítit na bruslích bezpečně a dokáže sjíždět i prudší kopce a zlepší techniku bruslení.
  • Seznámí se s dalšími vrstevníky.
  • Bude na čerstvém vzduchu.
  • V případě špatného počasí je možnost procházky po městě, případně hry v klubovně.

Další info:

• Tábory zaměřené na sport, program je připravený na celý den, děti mají volnější program jen v rámci poledního klidu.
  • V případě deště jsou děti schované v pevném zázemí.
  • Pestrý výběr sportů a lokalit
  • Pojištění odpovědnosti firmy
  • Spolupráce s pojišťovnou Allianz, kde je možné snadno sjednat úrazové pojištění
  • 6 let zkušeností s příměstskými tábory,
  • Nikdy nebyl zrušený žádný tábor,
  • Kompletní servis- zázemí, stravování, šikovní instruktoři
  • Instruktoři- školení zdravotnický kurz, školení metodiky výuky, školení práce s dětmi, šikovní sportovci
  • Při nemoci je možné se přesunout na jiný tábor.
  • Na táboře jsou většinou alespoň 3 vedoucí.

V případě dotazů pište na: tabor@inlineskola.cz

DALŠÍ VÝBĚR TÁBORŮ ZDE

Letní dětské tábory, katalog rekreací pro děti.