+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Příměstský tábor Brandýs nad Labem

Inline příměstský tábor Brandýs nad Labem

 

Nenechte Vaše děti zahálet doma, na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do nebývalé fyzické kondice! Tábor je zaměřen převážně na in-line bruslení, program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních aktivit.

Kde:

Brandýs nad Labem

Sportovní areál hotelu Sportcentrum Brandýs 

Termíny:

 • 17.7.- 21.7. 2017  
 • 14.-18.8. 2017

(denně od 8:00 do 16:30)

Základní info:

Inline tábor je určen pro všechny dětí, které se rády aktivně pohybují na čerstvém vzduchu. Hlavním posláním tábora je aby děti perfektně ovládaly své kolečkové brusle, zkusily si další sporty a užily si hodně zábavy. Díky skvělému sportovnímu zázemí ve Sporthotelu nebude problém i v případě deštivého počasí. Budeme využívat převážně tréninkový plácek v těsné blízkosti hotelu a určitě se vydáme na stezku okolo Labe.

 

Aktivity:

Výuka základních technik jízdy na bruslích, zvládnutí všech stylů brzdění, nácvik správného zatáčení, pokročilé bruslařské techniky, míčové hry, beach volejbal. Klademe důraz na bezpečnost na bruslích. Za zhoršeného počasí bude zajištěn program v tělocvičně, nebo bazénu.

Stravování také probíhá ve Sporthotelu. 1 x oběd, 2 x svačina.

 

Cena: 2300,- Kč

Při registraci do konce února 2200,- Kč

Sleva pro sourozence 100,- Kč

Cena zahrnuje: celodenní program, veškeré stravování, vstupy.

 

Denní program:

 • 8:00 sraz účastníků před hotelem, začátek tábora, hry
 • 9:00–10:30 výuka in-line bruslení, rozcvička, hry
 • 10:30–11:00 svačinka
 • 11:00–13:00 míčové hry
 • 13:00–14:30 oběd, polední klid
 • 14:30–16:00 odpolední kurz bruslení
 • 16:00–16:30 hry, další program
 • 16:30 rozloučení

Program je orientační a konkrétní dostanete emailem po registraci.

 

 

Registrace zde

 

logo

Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti.

Proč se tedy zúčastnit?

 • Zvládnutí jízdy na bruslích i brzdných technik.
 • Maximální využití her a zábavných soutěží.
 • Tábor je vhodný pro děti od 5 do 12 let.
 • Je možné půjčit kompletní vybavení -brusle, chrániče, přilba.
 • Dítě se bude cítit na bruslích bezpečně a dokáže sjíždět i prudší kopce a zlepší techniku bruslení
 • Seznámí se s dalšími vrstevníky.
 • Bude na čerstvém vzduchu.
 • V případě špatného počasí je možnost procházky po městě, případně hry v klubovně.

 

 

 

 

V případě dotazů pište na: tabor@inlineskola.cz

příměstský tábor Brandýs

Další lokality táborů: