+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Inline Vodácký příměstský tábor v Troji

Inline – vodácký příměstský tábor v Troji

Nenechte Vaše děti zahálet doma, na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do nebývalé fyzické kondice! Tábor je zaměřen převážně na in-line bruslení, program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních aktivit.

Inline – vodácký příměstský tábor, na kde děti spojí 2 úžasné sporty- inline bruslení a kanoistiku. V krásném prostředí u trojského kanálu se děti naučí ovládat rafty, paddle boardy, perfektně bruslit, zabrzdit a zatáčet na bruslích a dostanou se na výlety do Stromovky a podél řeky Vltavy. Vyzkouší doplňkové sporty jako jsou míčové hry a kooperační hry. Tábor probíhá ve spolupráci s firmou HG Sport, která poskytne své zázemí a vodácké instruktory.

Termíny:

 • 17.7.- 21.7. 2017
 • 31.7.- 4.8. 2017
 • 14.8.- 18.8, 2017

Denně od 8:00 do 17:00

Základna: Praha Troja, camp HG Sport, vedle trojského kanálu.

 

Pro koho: Děti od 6 do 14 let

Co děti na táboře vyzkouší?
Jízda na raftu

jízda na paddle boardu

inline bruslení

míčové hry

týmové hry

Náš inline-vodácký příměstský tábor je plný bruslení, vodáckých sportovních aktivit a her a jsou skvělým zážitkem pro všechny děti.

stezka troja
stezka troja 2
hg sport troja obr
hg camp
beach volejbal
20160802_095255
11844967_798417356945307_6102978051098290748_o

Jak tábor probíhá:

Během 5 denních prázdninových turnusů se si děti vyzkouší pádlování na klidné vodě, na raftech, nebo paddle-boardu, výuka inline bruslení, – bruslení na stezce, ve Stromovce a okolí. V programu je také vodácký výlet do Řeže. Zpět děti pojedou vlakem, nebo na bruslích. V areálu campu je travnatý prostor určený pro hry a beachvolejbalové hřiště. Zázemí je v připraveném obrovském zahradním stanu a v chatičkách. Pro ty, kteří by nechtěli zajíždět do Troje bude sraz u metra Nádraží Holešovice. Z BEZPEČNOSTNÍCH DŮVODŮ NEBUDOU DĚTI VPUŠTĚNY NA VODÁCKÝ KANÁL,

Aktivity:

 • Výuka správného pádlování, nácviky speciálních vodáckých záběrů,
 • trénink ovládání raftu
 • inline bruslení, výuka zastavování i z prudších kopců
 • výlety na bruslích i na vodě
 • nauka o chování vodáka,
 • čtení vodáckých map,
 • zábavné aktivity- beachpřehazovaná, týmové hry na písku
 • míčové hry,
 • v případě déletrvajícího špatného počasí bude naplánována exkurze do zoologické zahrady.

Cena: 2490,- Kč.

V ceně je zahrnuto: Program, instruktoři, zázemí, pronájem lodí, 2 svačiny denně, obědy, pomůcky, odměny, pitný režim,

Co se děti naučí? Správnou techniku pádlování, čtení vodního proudu, vyhýbání se překážkám na vodě, manévrování na vodě, praktické poznatky ze světa turistiky i vodní turistiky, bruslit, sjíždět i prudší kopce, zatáčet na bruslích, bezpečně zdolávat nepředvídatelné situace a překážky na stezce. Inline bruslení zlepšuje koordinaci, rovnováhu, posiluje vnitřní břišní svaly. Celkově tedy velice pomáhá fyzické ale i psychické kondici, kdy mají děti radost z jízdy a nebojí se ani vyšší rychlosti.

Proč se zúčastnit vodáckého příměstského tábora?

 • Dostupná lokalita v Praze, svoz dětí ze zastávky metra Nádraží Holešovice.
 • Děti se naučí mnoho nového a odpojí se od světa kybernetické zábavy
 • Děti budu celý den na čerstvém vzduchu a seznámí se s mnoha svými vrstevníky
 • Příznivá cena
 • Každý den od 8:00 do 17:00
 • Vodácký příměstský tábor je vhodný pro děti 6-13 let
 • Možnost zapůjčení bruslí
 • Inline – vodácký příměstský tábor v Troji je na krásním romantickém místě
Vodáctví je jeden z nejoblíbenějších českých národních sportů, jedná se o dokonalé splynutí přírody, sportu, radosti z pohybu a dobré party lidí. V dnešní době je tento sport oblíbený zejména mezi mladými lidmi, kteří jezdí na vodu za zábavou, my ale organizujeme vodácké tábory pro děti ve věku od 7 do 15 let a snažíme se jim vtisknout kulturu tohoto krásného turistického sportu.

Popis lokality: 

Inline – vodácký příměstský tábor v Troji situován do klidné lokality na břehu řeky Vltavy u vodáckého kanálu. Nacházejí se zde kvalitní inline stezky, v blízkosti se nachází park Stromovka, kam se budou děti vypravovat na krátké vyjížďky.  Zázemí je v campu u Loděnice HG Sportu. Je zde rozlehlé travnaté prostranství, a beachvolejbalové hřiště. V blízkosti je také zoologická a botanická zahrada.

Inline - vodácký příměstský tábor v Troji