Vodácký příměstský tábor Braník

VODÁCKÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V BRANÍKU

Vodácký příměstský tábor, na kterém se děti naučí ovládat kanoe, rafty, paddle boardy kajaky ale zkusí si také jiné sporty jako jsou míčové hry, kooperační hry a lanové překážky.

• 9.7. – 13.7.2018 (obsazeno)
  • 23.7. – 27.7. 2018 (obsazeno)
  • 6.8. – 10.8. 2018 (obsazeno)
  • 13.8. – 17.8. 2018 (obsazeno)
  • 27.8.-31.8. 2018  (obsazeno)
  • 20.8.-24.8. 2018 nový termín
  • Volné termíny na vyžádání, může se stát, že někdo nezaplatí zálohu, pak je volné místo.

*tyto týdny budou 3 výlety na Berounku, na Sázavu a na kanál v Troji. Bude na místě vybrán příplatek 300 Kč.

Jinak pro děti 6-13 let.

Pro koho: Děti od 6 do 13 let, pouze plavci. Děti jsou mohou být začátečníci i pokročilejší vodáci. Bereme i naprosté nováčky.

Co děti na táboře vyzkouší?
Jízda na kánoi, jízda  na paddle boardu, jízda na kajaku, míčové hry, denní výlet na Sázavu nebo jinou řeku, týmové hry

Během 5 denních prázdninových turnusů se si děti vyzkouší pádlování na klidné vodě, na pramicích, kánoích, kajaku, nebo paddle-boardu, také vyrazí do přírody na řeku Sázavu, kde si sjedou velmi atraktivní úsek z Týnce n. S. do Pikovic. V týdnech 9.7. – 13.7.2018, 23.7. – 27.7. 2018 a 27.8.-31.8. 2018 bude pouze 1 výlet a zbytek programu se bude odehrávat v Braníku.

• Výuka správného pádlování, nácviky speciálních vodáckých záběrů,
  • trénink ovládání kanoe,
  • výuka čtení proudů a proudnic,
  • nauka o chování vodáka,
  • čtení vodáckých map,
  • zábavné aktivity- paddle board, případně canoe polo,
  • míčové hry, seznamovací hry, hry v klubovně za zhoršeného počasí
  • rozdělávání ohně, stavění stanu,

Cena: 2650,- Kč.

V ceně je zahrnuto: Program, instruktoři, zázemí, pronájem lodí, 2 svačiny denně, obědy, pomůcky, odměny, pitný režim,

Správnou techniku pádlování s jednolistým i dvojlistým pádlem, čtení vodního proudu, vyhýbání se překážkám na vodě, manévrování na vodě, praktické poznatky ze světa turistiky i vodní turistiky.

Proč se zúčastnit vodáckého příměstského tábora?

• Dostupná lokalita v Praze
  • Děti budu celý den na čerstvém vzduchu a seznámí se s mnoha svými vrstevníky
  • Zajímavá cena
  • Vodácký příměstský tábor je vhodný pro děti 6-13 let
Vodáctví je jeden z nejoblíbenějších českých národních sportů, jedná se o dokonalé splynutí přírody, sportu, radosti z pohybu a dobré party lidí. V dnešní době je tento sport oblíbený zejména mezi mladými lidmi, kteří jezdí na vodu za zábavou. My ale organizujeme vodácké campy a tábory pro děti ve věku od 7 do 15 let a snažíme se jim vtisknout kulturu tohoto krásného turistického sportu.

Vodácký příměstský tábor Braník je situován na břehu řeky Vltavy v loděnici TJ Kotva Braník, kde je zázemí v prostorné tělocvičně a jsou k dispozici nejrůznější plavidla na půjčení. Je také možno využít hřiště a travnaté prostranství na míčové hry a relaxační aktivity.