Vodácký příměstský tábor Braník

VODÁCKÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V BRANÍKU

Nenechte Vaše děti zahálet doma, na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do nebývalé fyzické kondice! Tábor je zaměřen převážně na vodní sporty, program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních aktivit.

Vodácký příměstský tábor, na kterém se děti naučí ovládat kanoe, rafty, paddle boardy kajaky ale zkusí si také jiné sporty jako jsou míčové hry, kooperační hry a lanové překážky.

Vodácký příměstský tábor Braník

Základna: Loděnice v Braníku- TJ Kotva Braník- ulice U ledáren

Co děti na táboře vyzkouší?
Jízda na kánoi

jízda  na paddle boardu

jízda na kajaku

míčové hry

denní výlet na Sázavu

týmové hry

Náš vodácký příměstský tábor je plný vodáckých i sportovních aktivit a her a jsou skvělým zážitkem pro všechny děti.

Během 5 denních prázdninových turnusů se si děti vyzkouší pádlování na klidné vodě, na pramicích, kánoích, kajaku, nebo paddle-boardu, také vyrazí do přírody na řeku Sázavu, kde si sjedou velmi atraktivní úsek z Týnce n. S. do Pikovic.

• Výuka správného pádlování, nácviky speciálních vodáckých záběrů,
  • trénink ovládání kanoe,
  • výuka čtení proudů a proudnic,
  • nauka o chování vodáka,
  • čtení vodáckých map,
  • zábavné aktivity- paddle board, případně canoe polo,
  • míčové hry, seznamovací hry, hry v klubovně za zhoršeného počasí
  • rozdělávání ohně, stavění stanu,

Cena: 2490,- Kč.

V ceně je zahrnuto: Program, instruktoři, zázemí, pronájem lodí, 2 svačiny denně, obědy, pomůcky, odměny, pitný režim,

Správnou techniku pádlování s jednolistým i dvojlistým pádlem, čtení vodního proudu, vyhýbání se překážkám na vodě, manévrování na vodě, praktické poznatky ze světa turistiky i vodní turistiky.

Proč se zúčastnit vodáckého příměstského tábora?

• Dostupná lokalita v Praze
  • Děti budu celý den na čerstvém vzduchu a seznámí se s mnoha svými vrstevníky
  • Zajímavá cena
  • Vodácký příměstský tábor je vhodný pro děti 6-13 let

Vodáctví je jeden z nejoblíbenějších českých národních sportů, jedná se o dokonalé splynutí přírody, sportu, radosti z pohybu a dobré party lidí. V dnešní době je tento sport oblíbený zejména mezi mladými lidmi, kteří jezdí na vodu za zábavou, my ale organizujeme vodácké tábory pro děti ve věku od 7 do 15 let a snažíme se jim vtisknout kulturu tohoto krásného turistického sportu.

Vodácký příměstský tábor Braník je situován na břehu řeky Vltavy v loděnici TJ Kotva Braník, kde je zázemí v prostorné tělocvičně a jsou k dispozici nejrůznější plavidla na půjčení. Je také možno využít hřiště a travnaté prostranství na míčové hry a relaxační aktivity.