VODÁCKÉ SPORTY

Kanoistika a vodní sporty mají v Čechách velkou tradici  je to velmi oblíbený volnočasový sport. Chceme Vás k tomuto krásnému sportu co nejvíce přiblížit, proto organizujeme vodácké akce pro děti i pro dospělé.

Pokoušíme se Vašim dětem přiblížit a vštípit kompletní znalost všech vodáckých sportů. Naučí se tedy ovládat kanoi, kajak, paddle board, a raft. Díky naší spolupráci s velkými loděnicemi v Praze máme k dispozici všechna tyto plavidla a zkušené vodácké instruktory.

Kalendář akcí 2024:

Podrobné informace zde:

Vodácké akce organizujeme jíž od roku 2017 a za tu dobu jsme pod hlavičkou inlineškoly uspořádali desítky vodáckých táborů, campů, nebo kroužků. Od  roku 2020 jsme jako první v Praze uspořádali příměstský tábor na Paddleboardech, kdy si děti vyzkouší každý den jiný úsek řeky. Naši instruktoři jsou akreditovaní od mšmt a mají mnohé zkušenosti. Bezpečnost je pro nás na prvním místě- děti tedy mají vždy pevně uvázanou plovací vestu a nejezdí nebezpečné úseky.

*Vodácké akce jsou určeny pro děti od 8 let a pouze pro plavce.