fbpx

+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Jednodenní výlet na vodu rodiče s dětmi

Pro rodiče s dětmi organizujeme jednodenní splutí řeky Sázavy. Seznamte se s vodní turistikou a krásami údolí Sázavy spolu s vašemi dětmi. Pravděpodobně pojedeme 14 km dlouhý úsek Čerčany – Týnec nad Sázavou. Vybraný úsek se může v závislosti na vodním stavu změnit. Je na vás, zda si vyberete splutí na kánoi nebo na raftu.

Na začátku splutí řeky vás naučíme kormidlování kánoe (případně raftu), základní záběry pádlem, přistávání u břehu tak, abyste zvládli společně s vašemi dětmi splout nenáročný úsek řeky Sázavy. Naučíme vás základním bezpečnostním pravidlům při splouvání řeky a sjíždění peřejí a jezů.

Po krátké výuce se vydáme dále po proudu, kde nás čeká několik jezů, peřejí ale i olejů. Také nás čeká zastávka v restauraci na oběd.

Doprava na začáteční místo proběhne vlakem spolu s jedním instruktorem.

Cena: 650,- Kč za osobu
cena zahrnuje: půjčení vybavení (kanoe/raft, vesta, pádlo), dopravu, instruktory
cena nezahrnuje: jídlo, úrazové pojištění

Termíny: 22.5. 2021, 20.6. 2021

Minimální počet účastníků je stanoven na 6 lidí.

REGISTRACE ZDE