Multi Vodácký kroužek

Multi vodácký kroužek

Chceme aby děti měly skvělé zážitky spojené s vodou. Proto pořádáme vodácké kroužky, které budou zaměřeny na všestranné vodácké dovednosti. Děti si tedy v průběhu kurzu vyzkouší kajaky, paddle boardy, rafting na klidné vodě a na kanále v Troji. Nemáme za cíl udělat z dětí vodácké závodníky, ale chceme jim vtisknout radost a lásku k tomu sportu.

Kde:  Praha Troja

ve spolupráci s loděnicí HG Sport.

Kdy: od dubna 2018. Ve středy od 17:00 do 18:30

Náplň hodin:

1. úvod do kurzu, teoretické informace, přednáška o vybavení, projížďka na raftu
  2. kajaky na klidné vodě
  3. rafty na klidné vodě
  4. paddle boardy
  5. inline bruslení
  6. kajaky, (kajaky na konci kanálu, vodní záchrana)
  7. kajaky na divočejší vodě
  8. rafty na divoké vodě
  9. seakajaky /kajaky
  10. inline bruslení
  11. paddle boardy- Karlín–> Troja
  12. Vodácké zkoušky

Jedná se o kurz pro začátečníky a mírně pokročilé ve věku od 8 do 14 let.

Kroužek je připravený pro maximálně 12 dětí.

Cena: 2900,- Kč

• Cena obsahuje: zkušené licencované instruktory, půjčení vybavení, zázemí v loděnici HG Sport
  • Cena neobsahuje úrazové pojištění
  • Vždy hodina a půl programu

Cílem kroužku je aby si děti osvojily základní vodácké návyky a dovednosti. Naučí se orientovat na vodě a ovládat různá plavidla.

Rodiče si zatím po dobu kroužku mohou zapůjčit kajak, nebo paddle boardy, případně kajak. Nebo si s partou zahrát beach volejball. 🙂