Multi Vodácký kroužek

Multi vodácký kroužek

Chceme aby děti měly skvělé zážitky spojené s vodou. Proto pořádáme vodácké kroužky, které budou zaměřeny na všestranné vodácké dovednosti. Děti si tedy v průběhu kurzu vyzkouší kajaky, paddle boardy, rafting na klidné vodě a na kanále v Troji. Nemáme za cíl udělat z dětí vodácké závodníky, ale chceme jim vtisknout radost a lásku k tomu sportu.

Kde:  Praha Troja

ve spolupráci s loděnicí HG Sport.

Kdy: 17.4. 2019. Ve středy od 17:00 do 18:30

Náplň hodin:

• úvod do kurzu, teoretické informace, přednáška o vybavení, projížďka na raftu
  • kajaky na klidné vodě
  • rafty na klidné vodě
  • paddle boardy
  • rafty na divoké vodě
  • Vodácké zkoušky

Jedná se o kurz pro začátečníky a mírně pokročilé ve věku od 8 do 14 let.

Kroužek je připravený pro maximálně 12 dětí.

Cena: 2400,- Kč

• Cena obsahuje: zkušené licencované instruktory, půjčení vybavení, zázemí v loděnici HG Sport
  • Cena neobsahuje úrazové pojištění
  • Vždy hodina a půl programu

Cílem kroužku je aby si děti osvojily základní vodácké návyky a dovednosti. Naučí se orientovat na vodě a ovládat různá plavidla.

Rodiče si zatím po dobu kroužku mohou zapůjčit kajak, nebo paddle boardy, případně kajak. Nebo si s partou zahrát beach volejball. 🙂