+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Vodácké campy

 

Organizujeme jednodenní vodácké akce pro děti a pro rodiče. Vodácký camp je o vodáckém vyžití a výuce správných technik pádlování. Je pořádán zábavnou formou, kdy děti na vodě získají mnoho zážitků.  Na jednodenních campech v Braníku děti vyzkouší canoe, kajaky a paddle boardy. Na výletech se zase pokochají příjemnou krajinou a sjedou si náročnější jezy. Zde může vyrazit celá rodina na výlet.

 

 

Termíny: 

14.9. 2019 Paddleboardy Braník
 22.9 2019 Vodácký výlet Sázava
29.9. 2019 Paddleboardy Troja

Popis jednotlivých akcí naleznete níže.

Registrace zde

 

 


 

 

14.9. 2019 Paddle boardy- výlet – Radotín- Braník

Paddle boarding je velmi moderní volnočasová aktivita, která prospívá rozvoji koordinace, síly a rovnováhy. Ale hlavně je to ohromná zábava.  připravili jsme tedy paddleboardový výlet, který je dlouhý cca 7 kilometrů a děti hravě zvládnou.

Sraz a popis výletu:  Smíchovské nádraží (čas bude po registraci upřesněn) Poté se děti odeberou vlakem do Radotína, kde začíná plavba.  Na místě nástupu nafouknou paddleboardy a s instruktorem vyrazí na vodu. Během plavby děti dostanou svačinku a zastaví se v restauraci na oběd. Konec plavby je v TJ Kotva Braník mezi 15 a 16 hodinou.

Délka aktivity je 10:00- 16:00

Cena: 900 Kč.   (cena obsahuje: instruktory, zapůjčení vybavení, 2 svačiny, pitný režim,)

 

22.9. 2019 JEDNODENNÍ VÝLET NA SÁZAVU 

Program: připravujeme. 

Pokud bude dostatek vody, tak bude průběh následující:

V 8:20 odjezd z Hlavního nádraží směr Týnec nad Sázavou. Po cestě vlakem bude instruktáž, teoretická přednáška a seznamovací hry. Mezi 10 a jedenáctou hodinou se vyrazí z vodácké půjčovny v Týnci v nafukovacích raftech po proudu řeky. V tomto úseku je řeka nejkrásnější, voda příjemně teče a na trase je několik velmi zajímavých sjízdných jezů. Oběd bude v restauraci ve vesnici Kamenný přívoz, případně opékání buřtů na ohni.  Během campu jsou zajištěny 2 svačiny. Trasa je dlouhá okolo 17 km.  Cesta zpět do Prahy je plánovaná také vlakem. Příjezd je okolo 17:30 na Hlavní nádraží.

Podmínky: Pro děti, které jsou starší 9 let a jsou plavci.

Cena: 1000,- Kč

Cena obsahuje: Instruktory, 2x svačinu, oběd v restauraci, půjčení veškerého vybavení, dopravu   Cena neobsahuje úrazové pojištění.

 

 

29.9. 2019 Paddle boardy-  výlet Troja-Roztoky

Připravili paddleboardový výlet, který je dlouhý cca 7 kilometrů a děti hravě zvládnou.

Sraz: Loděnice HG Sport Troja, kde bude nejdříve probíhat cca hodinový nácvik na klidné vodě a poté se děti odeberou na výlet.

Délka aktivity je 10:00- 16:00

Cena: 800 Kč.   (cena obsahuje: instruktory, zapůjčení vybavení, 2 svačiny, pitný režim, oběd v restauraci)

 

 

 

 

 

 

 

 

Vodáctví je jeden z nejoblíbenějších českých národních sportů, jedná se o dokonalé splynutí přírody, sportu, radosti z pohybu a dobré party lidí. V dnešní době je tento sport oblíbený zejména mezi mladými lidmi, kteří jezdí na vodu za zábavou. My ale organizujeme vodácké campy a tábory pro děti ve věku od 7 do 15 let a snažíme se jim vtisknout kulturu tohoto krásného turistického sportu.

 

 

 

 

 

 

 

V roce 2020 se můžete těšit na

 

VÍKENDOVÝ CAMP NA SÁZAVĚ 

Program:

V  pátek v podvečer odjezd z Hlavního nádraží směr Kácov. Na děti čeká 2 denní vodácký výlet se spaním ve vodáckých campech pod stanem. Během dne děti poplují vypůjčených kanoích pod dozorem certifikovaných vodáckých instruktorů. Daniela a Adély.  Děti zažijí podobnou atmosféru, jako by byly na vodáckém putovním táboře.  Návrat je naplánován na neděli v podvečerních hodinách.

 

Co děti zažijí:

  • 2 denní plavbu na kanoích pod dohledem instruktorů
  • Přejíždění jezů a peřejí
  • Spaní pod stanem ve vodáckých campech
  • Posezení u ohně a táborový program
  • Sportovní doplňkový program
  • trénování vodní záchrany a teoretické poznatky

Podmínky: Pro děti, které jsou starší 9 let a jsou plavci.

Cena: 1850,- Kč

Cena obsahuje: Instruktory, veškeré stravování, půjčení veškerého vybavení, dopravu vlakem, poplatek v campech.  Cena neobsahuje úrazové pojištění.

 

PADDLEBOARD CAMP V BRANÍKU 

Paddle boarding je velmi moderní volnočasová aktivita, která prospívá rozvoji koordinace, síly a rovnováhy. Ale hlavně je to ohromná zábava.  připravili jsme tedy paddleboardový výlet, který je dlouhý cca 10 kilometrů a děti hravě zvládnou.

Sraz: Loděnice braník, kde bude nejdříve probíhat cca hodinový nácvik na klidné vodě a poté se děti vlakem odeberou na výlet. Na místě nástupu nafouknou paddleboardy a s instruktorem vyrazí na vodu.

Délka aktivity je 10:00- 17:00

Další info bude během března. 🙂

Cena: 800 Kč.   (cena obsahuje: instruktory, zapůjčení vybavení, 2 svačiny, pitný režim, oběd v restauraci)

 

 

VODÁCKÝ CAMP V BRANÍKU

Program: 10:00 – 17:00

Sraz je v 9:45 ráno v Loděnici TJ Kotva Braník. Seznámení a seznamovací hry. Dopolední program bude obsahovat instruktáž a teoretickou průpravu a převážně plavbu na kanoích, paddleboardech nebo raftech a hry. Oběd je v restauraci dle denní nabídky. Polední klid je vždy na louce, nebo v lanovém centu.  Odpoledne si děti zopakují trénink na paddleboardech nebo kanoích, dle počasí.  Po celou dobu se budou dětem věnovat instruktoři s certifikátem vodáckého vedoucího a s bohatými vodáckými zkušenostmi.  Maximálně 7 dětí na jednoho instruktora.

Podmínky: Pro děti, které jsou starší 7 let a jsou plavci.

Cena: 900,- Kč

Cena obsahuje: Instruktory, 2x svačinu, oběd v restauraci, půjčení plavidel, zázemí.  Cena neobsahuje úrazové pojištění.