Vodácké campy

Ahooj,  na celý den vyrazíme konečně i na vodu.

Organizujeme jednodenní vodácké akce pro děti a pro rodiče. Vodácký camp je o vodáckém vyžití a výuce správných technik pádlování. Je pořádán zábavnou formou, kdy děti na vodě získají mnoho zážitků.  Na jednodenních campech v Braníku děti vyzkouší canoe, kajaky a paddle boardy. Na výletech se zase pokochají příjemnou krajinou a sjedou si náročnější jezy. Zde může vyrazit celá rodina na výlet.

• 19.5. 2018 Jednodenní vodácký camp v Braníku.
  • 27.5. 2018 Raft a paddle board kurz Džbán
  • 3.6.2018 Jednodenní vodácký camp na Sázavě. (možnost rodiče s dětmi)
  • 10.6. 2018 Jednodenní vodácký camp v Braníku.
  • 23.6. 2018 Jednodenní vodácký camp na Sázavě. (možnost rodiče s dětmi)

Registrace zde

CAMP V BRANÍKU

Program: 10:30 – 17:00

Sraz je v 9:30 ráno v Loděnici TJ Kotva Braník. Seznámení a seznamovací hry. Dopolední program bude obsahovat instruktáž a teoretickou průpravu a převážně plavbu na pramicích, nebo raftech a hry. Oběd je v restauraci dle denní nabídky. Polední klid je vždy na louce, nebo v lanovém centu.  Odpoledne si děti vyzkouší plavidla dle zájmu. Paddle board, kajak, kanoi. Po celou dobu se budou dětem věnovat instruktoři s certifikátem vodáckého vedoucího a s bohatými vodáckými zkušenostmi.  Maximálně 5 dětí na jednoho instruktora.

Podmínky: Pro děti, které jsou starší 7 let a jsou plavci.

Cena: 900,- Kč

Cena obsahuje: Instruktory, 2x svačinu, oběd v restauraci, půjčení plavidel, zázemí.  Cena neobsahuje úrazové pojištění.

Vodáctví je jeden z nejoblíbenějších českých národních sportů, jedná se o dokonalé splynutí přírody, sportu, radosti z pohybu a dobré party lidí. V dnešní době je tento sport oblíbený zejména mezi mladými lidmi, kteří jezdí na vodu za zábavou. My ale organizujeme vodácké campy a tábory pro děti ve věku od 7 do 15 let a snažíme se jim vtisknout kulturu tohoto krásného turistického sportu.

CAMP NA SÁZAVĚ

Program: 8:15 -17:35

V 8:20 odjezd z Hlavního nádraží směr Týnec nad Sázavou. Po cestě vlakem bude instruktáž, teoretická přednáška a seznamovací hry. Mezi 10 a jedenáctou hodinou se vyrazí z vodácké půjčovny v Týnci v nafukovacích raftech po proudu řeky. V tomto úseku je řeka nejkrásnější, voda příjemně teče a na trase je několik velmi zajímavých sjízdných jezů. Oběd bude v restauraci ve vesnici Kamenný přívoz., případně opékání buřtů na ohni.  Během campu jsou zajištěny 2 svačiny. Trasa je dlouhá okolo 17 km.  Cesta zpět do Prahy je plánovaná také vlakem. Příjezd je okolo 17:30 na Hlavní nádraží.

Podmínky: Pro děti, které jsou starší 7 let a jsou plavci.

Cena: 950,- Kč

Cena obsahuje: Instruktory, 2x svačinu, oběd v restauraci, půjčení veškerého vybavení, dopravu   Cena neobsahuje úrazové pojištění.