Vodácké campy

Organizujeme jednodenní vodácké akce pro děti a pro rodiče. Vodácký camp je o vodáckém vyžití a výuce správných technik pádlování. Je pořádán zábavnou formou, kdy děti na vodě získají mnoho zážitků.  Na jednodenních campech v Braníku děti vyzkouší canoe, kajaky a paddle boardy. Na výletech se zase pokochají příjemnou krajinou a sjedou si náročnější jezy. Zde může vyrazit celá rodina na výlet.

14.9. 2019 Paddleboardy Braník
 22.9 2019 Vodácký výlet Sázava
29.9. 2019 Paddleboardy Troja

Popis jednotlivých akcí naleznete níže.

Registrace zde

14.9. 2019 Paddle boardy- výlet – Radotín- Braník

Paddle boarding je velmi moderní volnočasová aktivita, která prospívá rozvoji koordinace, síly a rovnováhy. Ale hlavně je to ohromná zábava.  připravili jsme tedy paddleboardový výlet, který je dlouhý cca 7 kilometrů a děti hravě zvládnou.

Sraz a popis výletu:  Smíchovské nádraží (čas bude po registraci upřesněn) Poté se děti odeberou vlakem do Radotína, kde začíná plavba.  Na místě nástupu nafouknou paddleboardy a s instruktorem vyrazí na vodu. Během plavby děti dostanou svačinku a zastaví se v restauraci na oběd. Konec plavby je v TJ Kotva Braník mezi 15 a 16 hodinou.

Délka aktivity je 10:00- 16:00

Cena: 900 Kč.   (cena obsahuje: instruktory, zapůjčení vybavení, 2 svačiny, pitný režim,)

22.9. 2019 JEDNODENNÍ VÝLET NA SÁZAVU

Program: připravujeme.

Pokud bude dostatek vody, tak bude průběh následující:

V 8:20 odjezd z Hlavního nádraží směr Týnec nad Sázavou. Po cestě vlakem bude instruktáž, teoretická přednáška a seznamovací hry. Mezi 10 a jedenáctou hodinou se vyrazí z vodácké půjčovny v Týnci v nafukovacích raftech po proudu řeky. V tomto úseku je řeka nejkrásnější, voda příjemně teče a na trase je několik velmi zajímavých sjízdných jezů. Oběd bude v restauraci ve vesnici Kamenný přívoz, případně opékání buřtů na ohni.  Během campu jsou zajištěny 2 svačiny. Trasa je dlouhá okolo 17 km.  Cesta zpět do Prahy je plánovaná také vlakem. Příjezd je okolo 17:30 na Hlavní nádraží.

Podmínky: Pro děti, které jsou starší 9 let a jsou plavci.

Cena: 1000,- Kč

Cena obsahuje: Instruktory, 2x svačinu, oběd v restauraci, půjčení veškerého vybavení, dopravu   Cena neobsahuje úrazové pojištění.

29.9. 2019 Paddle boardy-  výlet Troja-Roztoky

Připravili paddleboardový výlet, který je dlouhý cca 7 kilometrů a děti hravě zvládnou.

Sraz: Loděnice HG Sport Troja, kde bude nejdříve probíhat cca hodinový nácvik na klidné vodě a poté se děti odeberou na výlet.

Délka aktivity je 10:00- 16:00

Cena: 800 Kč.   (cena obsahuje: instruktory, zapůjčení vybavení, 2 svačiny, pitný režim, oběd v restauraci)

Vodáctví je jeden z nejoblíbenějších českých národních sportů, jedná se o dokonalé splynutí přírody, sportu, radosti z pohybu a dobré party lidí. V dnešní době je tento sport oblíbený zejména mezi mladými lidmi, kteří jezdí na vodu za zábavou. My ale organizujeme vodácké campy a tábory pro děti ve věku od 7 do 15 let a snažíme se jim vtisknout kulturu tohoto krásného turistického sportu.

V roce 2020 se můžete těšit na

VÍKENDOVÝ CAMP NA SÁZAVĚ

Program:

V  pátek v podvečer odjezd z Hlavního nádraží směr Kácov. Na děti čeká 2 denní vodácký výlet se spaním ve vodáckých campech pod stanem. Během dne děti poplují vypůjčených kanoích pod dozorem certifikovaných vodáckých instruktorů. Daniela a Adély.  Děti zažijí podobnou atmosféru, jako by byly na vodáckém putovním táboře.  Návrat je naplánován na neděli v podvečerních hodinách.

Co děti zažijí:

• 2 denní plavbu na kanoích pod dohledem instruktorů
  • Přejíždění jezů a peřejí
  • Spaní pod stanem ve vodáckých campech
  • Posezení u ohně a táborový program
  • Sportovní doplňkový program
  • trénování vodní záchrany a teoretické poznatky

Podmínky: Pro děti, které jsou starší 9 let a jsou plavci.

Cena: 1850,- Kč

Cena obsahuje: Instruktory, veškeré stravování, půjčení veškerého vybavení, dopravu vlakem, poplatek v campech.  Cena neobsahuje úrazové pojištění.

PADDLEBOARD CAMP V BRANÍKU

Paddle boarding je velmi moderní volnočasová aktivita, která prospívá rozvoji koordinace, síly a rovnováhy. Ale hlavně je to ohromná zábava.  připravili jsme tedy paddleboardový výlet, který je dlouhý cca 10 kilometrů a děti hravě zvládnou.

Sraz: Loděnice braník, kde bude nejdříve probíhat cca hodinový nácvik na klidné vodě a poté se děti vlakem odeberou na výlet. Na místě nástupu nafouknou paddleboardy a s instruktorem vyrazí na vodu.

Délka aktivity je 10:00- 17:00

Další info bude během března. 🙂

VODÁCKÝ CAMP V BRANÍKU

Program: 10:00 – 17:00

Sraz je v 9:45 ráno v Loděnici TJ Kotva Braník. Seznámení a seznamovací hry. Dopolední program bude obsahovat instruktáž a teoretickou průpravu a převážně plavbu na kanoích, paddleboardech nebo raftech a hry. Oběd je v restauraci dle denní nabídky. Polední klid je vždy na louce, nebo v lanovém centu.  Odpoledne si děti zopakují trénink na paddleboardech nebo kanoích, dle počasí.  Po celou dobu se budou dětem věnovat instruktoři s certifikátem vodáckého vedoucího a s bohatými vodáckými zkušenostmi.  Maximálně 7 dětí na jednoho instruktora.

Podmínky: Pro děti, které jsou starší 7 let a jsou plavci.

Cena: 900,- Kč

Cena obsahuje: Instruktory, 2x svačinu, oběd v restauraci, půjčení plavidel, zázemí.  Cena neobsahuje úrazové pojištění.