Vodácké campy

Ahooj,  na celý den vyrazíme konečně i na vodu.

Organizujeme jednodenní vodácké akce pro děti a pro rodiče. Vodácký camp je o vodáckém vyžití a výuce správných technik pádlování. Je pořádán zábavnou formou, kdy děti na vodě získají mnoho zážitků.  Na jednodenních campech v Braníku děti vyzkouší canoe, kajaky a paddle boardy. Na výletech se zase pokochají příjemnou krajinou a sjedou si náročnější jezy. Zde může vyrazit celá rodina na výlet.

• 7.-9. 9. 2018 Vodácký víkend pro děti na Sázavě
  • 16.9. 2018 Paddleboard camp v Braníku (NOVINKA)
  • 23.9. 2018 Vodácký camp v Braníku

Registrace zde

VÍKENDOVÝ CAMP NA SÁZAVĚ 7.-9.9. 2018

Program:

V  pátek v podvečer odjezd z Hlavního nádraží směr Kácov. Na děti čeká 2 denní vodácký výlet se spaním ve vodáckých campech pod stanem. Během dne děti poplují vypůjčených kanoích pod dozorem certifikovaných vodáckých instruktorů. Daniela a Adély.  Děti zažijí podobnou atmosféru, jako by byly na vodáckém putovním táboře.  Návrat je naplánován na neděli v podvečerních hodinách.

Co děti zažijí:

• 2 denní plavbu na kanoích pod dohledem instruktorů
  • Přejíždění jezů a peření
  • Spaní pod stanem ve vodáckých campech
  • Posezení u ohně a táborový program
  • Sportovní doplňkový program
  • trénování vodní záchrany a teoretické poznatky

Podmínky: Pro děti, které jsou starší 9 let a jsou plavci.

Cena: 1850,- Kč

Cena obsahuje: Instruktory, veškeré stravování, půjčení veškerého vybavení, dopravu vlakem, poplatek v campech.  Cena neobsahuje úrazové pojištění.

PADDLEBOARD CAMP V BRANÍKU 16.9. 2018

Paddle boarding je jedna z nejlépe hodnocených aktivit na našich táborech. Proto jsme se rozhodli uspořádat jednodenní paddleboardový kurz.

Program kurzu: Nácvik správného pádlování na paddleboardu, trénink rovnováhy, hry na paddleboardech. Odpoledne výlet dle možností skupiny.

Cena: 750 Kč.   (cena obsahuje: instruktory, 2 svačiny, pitný režim, oběd v restauraci)

VODÁCKÝ CAMP V BRANÍKU 23.9. 2018

Program: 10:00 – 17:00

Sraz je v 9:45 ráno v Loděnici TJ Kotva Braník. Seznámení a seznamovací hry. Dopolední program bude obsahovat instruktáž a teoretickou průpravu a převážně plavbu na kanoích, paddleboardech nebo raftech a hry. Oběd je v restauraci dle denní nabídky. Polední klid je vždy na louce, nebo v lanovém centu.  Odpoledne si děti zopakují trénink na paddleboardech nebo kanoích, dle počasí.  Po celou dobu se budou dětem věnovat instruktoři s certifikátem vodáckého vedoucího a s bohatými vodáckými zkušenostmi.  Maximálně 7 dětí na jednoho instruktora.

Podmínky: Pro děti, které jsou starší 7 let a jsou plavci.

Cena: 900,- Kč

Cena obsahuje: Instruktory, 2x svačinu, oběd v restauraci, půjčení plavidel, zázemí.  Cena neobsahuje úrazové pojištění.

Vodáctví je jeden z nejoblíbenějších českých národních sportů, jedná se o dokonalé splynutí přírody, sportu, radosti z pohybu a dobré party lidí. V dnešní době je tento sport oblíbený zejména mezi mladými lidmi, kteří jezdí na vodu za zábavou. My ale organizujeme vodácké campy a tábory pro děti ve věku od 7 do 15 let a snažíme se jim vtisknout kulturu tohoto krásného turistického sportu.

JEDNODENNÍ VÝLET NA SÁZAVU

Termín: jaro 2019

Program:

V 8:20 odjezd z Hlavního nádraží směr Týnec nad Sázavou. Po cestě vlakem bude instruktáž, teoretická přednáška a seznamovací hry. Mezi 10 a jedenáctou hodinou se vyrazí z vodácké půjčovny v Týnci v nafukovacích raftech po proudu řeky. V tomto úseku je řeka nejkrásnější, voda příjemně teče a na trase je několik velmi zajímavých sjízdných jezů. Oběd bude v restauraci ve vesnici Kamenný přívoz., případně opékání buřtů na ohni.  Během campu jsou zajištěny 2 svačiny. Trasa je dlouhá okolo 17 km.  Cesta zpět do Prahy je plánovaná také vlakem. Příjezd je okolo 17:30 na Hlavní nádraží.

Podmínky: Pro děti, které jsou starší 9 let a jsou plavci.

Cena: 950,- Kč

Cena obsahuje: Instruktory, 2x svačinu, oběd v restauraci, půjčení veškerého vybavení, dopravu   Cena neobsahuje úrazové pojištění.