Náš tým

Inlineškola.cz

Inline škola vznikla na začátku roku 2012 a od té doby jsme nasbírali mnohé zkušenosti. Snažíme se našim klientům vyjít co nejvíce vstříc, tak si můžete vybrat jakýkoli kurz v jakékoli lokalitě. Učíme všechny věkové kategorie, od čtyřletých dětí až po seniory. Nabízíme různé formy výuky, od individuálních lekcí po hromadné kurzy nebo příměstské tábory.

Náš tým se skládá z mladých talentovaných a veselých instruktorů, kteří se nebojí předat své dovednosti a zkušenosti. Všichni se aktivně věnují bruslení už několik let.

Vize:

Chceme pomocí vzdělávání a povzbuzování přispět k rozšíření inline bruslení jako sportu i aktivního odpočinku.

Cíle:

• Chceme přivést co nejvíce lidí k pravidelnému sportování, zlepšit jejich sportovní kondici a schopnosti
  • Chceme začínajícím bruslařům pomoci vyhnout se úrazům a zlepšit bezpečnost na stezkách (třeba tréninkem brzdění)
  • Chceme pomocí zajímavých akcí a výletů upozornit na dostupnost a zábavnost inline i ledního bruslení
  • Dobrá nálada a dětský smích jsou pro nás stěžejní. Uděláme vše proto, abychom toho dosáhli a společně si to užili
Instruktoři inline bruslení:

Mgr. Vojtěch Škop

Vojtěch Škop založil v roce 2012 inlineškolu. Vystudoval magisterský obor sportovní management na fakultě tělesné výchovy a sportu. A od té doby se věnuje naplno jenom bruslení a vedení celé školy. Jeho záliby jsou- práce, tréninky na bruslích, sportovní akce s dětmi, adrenalinové sporty, kitesurfing, lyžování, kanoistika a cyklistika.

Gabriela Skamenová

Gábina je skvělá a velmi příjemná instruktorka, která je hlavní instruktorkou na letních příměstských táborech na Pražačce a také vede několik kroužků bruslení. Děti si ji nemohou vynachválit. Studuje architekturu na ČVUT a má ráda cestování, sport, bruslení a děti.

Veronika Kopecká

Veronika je jedna z nejdůležitější součástí týmu, její energie pohání celou inline školu. Kromě instruktorské činnosti zastává také manažerskou funkci. Je studentkou magisterského oboru – management sportu na UK FTVS. Mezi její záliby patří bruslení, pilates, králiček a badminton.

Mgr. Petr Štefan

Petr je absolventem oboru sportovní management na UK FTVS. Je to velký sportovec a výborný bruslař, každé léto ho můžete potkat na táborech v Bohnicích, kde vede cyklistické a inline tábory. Na Petra je spoleh a tábory vede velmi profesionálně. Jeho záliby jsou- bruslení, hokej, cyklistika, rodina.

Bc. Kateřina Škopová

Katka je velmi schopná instruktorka, která má dobré organizační a vůdčí schopnosti. V současné době studuje navazující magisterské studium na UK obor zeměpis, tělocvik. Mezi její záliby patří cestování, sporty- inline bruslení, cyklistika, dálkové běhy, plavání atd. Ve svém volném čase vede středisko skautů v Praze Čakovicích. Instruktorkou bruslení je již 6 let.

Markéta Poláčková

Maky je příjemná instruktorka, která se spacializuje na streetové bruslení a freestyle. Ráda se také stará o děti a je k nim velice pozorná.

Kateřina Králová

Katka je skvělá bruslařka a sportovní trenérka. Její hlavní sport je atletika, kde je aktivní závodnicí v běhu. Na bruslích je ale také jako doma a můžete jí vidět nejčastěji na letních táborech na Pražačce, nebo v Brandýse nad Labem. Mezi její další koníčky patří turistika, cyklistika a přátelé.

Petr Kudláček

Petr je výborný bruslař a skvělý instruktor s letitými zkušenostmi. Petr vede kurzy pro děti i pro dospělé, má přirozenou autoritu a nezkazí žádnou legraci.

Veronika Borůvková

Verča je jedna z nejoblíbenejších instruktorek. Je velmi energetická, šikovná a vždy v dobré náladě. Díky letům krasobruslení vás naučí i pokročilejší techniky. Verunku můžete potkat na inline i ledních bruslích.

Jakub Dědek

Ahoj, jmenuju se Kuba, pracuju jako rozhodčí ledního a inline hokeje.

Jsem studentem 4. ročníku gymnázia Přípotoční (vím, z fotek níže to tak opravdu nevypadá, ale co už..). Jak můžete vidět z obrázku níže, tak zdraví všech dětí stavím před své vlastní (dobrá vlastnost pro všechny, kteří to občas přepísknou s rychlostí v bludišti… :))

Děti mám rád, pracuji s nimi po celý rok. V létě jako instruktor, v zimě jako rozhodčí (v zimě mě nemají rády děti, a vlastně nikdo na stadionu, ale na léto si pruhy sundávám a hned se naše vztahy zlepší :))

Lýdie Leová

Lýdie je výborná bruslařka a nemá problémy i s náročnějšími triky. Má dlouholetou praxi s krasobruslením s trénováním krasobruslení. Její další oblíbené aktivity jsou volejbal a cestování. Zároveň studuje vysokou školu se zaměřením na management krizových situací. V létě se bude instruktorkou na táborech na Ládví a v Braníku.

Daniel Iltis

Jsem Daniel a mám rád vodu. Nejvíce když je zmrzlá na sníh nebo led. Proto nejvíce miluji lyžování, telemarkové lyžování, freeride, snowboard a alpine snowboard. Nepohrdnu ani kajakem nebo kánoí. A pokud je úplné sucho, tak inline brusle, longboard a horské kolo.