fbpx

Náš tým

Inlineškola.cz

Inline škola vznikla na začátku roku 2012 a od té doby jsme nasbírali mnohé zkušenosti. Snažíme se našim klientům vyjít co nejvíce vstříc, tak si můžete vybrat jakýkoli kurz v jakékoli lokalitě. Učíme všechny věkové kategorie, od čtyřletých dětí až po seniory. Nabízíme různé formy výuky, od individuálních lekcí po hromadné kurzy nebo příměstské tábory.

Náš tým se skládá z mladých talentovaných a veselých instruktorů, kteří se nebojí předat své dovednosti a zkušenosti. Všichni se aktivně věnují bruslení a dalším sportům už několik let. Náš tým se skládá s cca 200 talentovaných profesionální instruktorů, kteří se na Vás těší na sportovních kurzech a táborech.

 

Vize:

Chceme pomocí vzdělávání a povzbuzování přispět k rozšíření inline bruslení jako sportu i aktivního odpočinku.

Cíle:

  • Chceme přivést co nejvíce lidí k pravidelnému sportování, zlepšit jejich sportovní kondici a schopnosti
  • Chceme začínajícím bruslařům pomoci vyhnout se úrazům a zlepšit bezpečnost na stezkách (třeba tréninkem brzdění)
  • Chceme pomocí zajímavých akcí a výletů upozornit na dostupnost a zábavnost inline i ledního bruslení
  • Dobrá nálada a dětský smích jsou pro nás stěžejní. Uděláme vše proto, abychom toho dosáhli a společně si to užili
Instruktoři inlineškoly:
 

MGR. VOJTĚCH ŠKOP

Vojtěch Škop založil v roce 2012 inlineškolu. Vystudoval magisterský obor sportovní management na fakultě tělesné výchovy a sportu. A od té doby se věnuje naplno jenom bruslení a vedení celé školy. Jeho záliby jsou práce, tréninky na bruslích, sportovní akce s dětmi, adrenalinové sporty, kitesurfing, lyžování, kanoistika a cyklistika.

Mgr. PETR ŠTEFAN

Mgr. Petr Štefan
Petr je absolventem oboru sportovní management na UK FTVS. Je to velký sportovec a výborný bruslař, každé léto ho můžete potkat na táborech v Bohnicích, kde vede cyklistické a inline tábory. Na Petra je spoleh a tábory vede velmi profesionálně. Jeho záliby jsou bruslení, hokej, cyklistika, rodina.

Mgr. KATEŘINA ŠKOPOVÁ

Katka je velmi schopná instruktorka, která má dobré organizační a vůdčí schopnosti. Vystudovala FTVS a PřF UK se zaměřením na vzdělávání (tělocvik – zeměpis). Aktuálně učí v alternativní škole v blízkosti Karlštejna. Mezi její záliby patří cestování, skauting, vzdělávání, cyklistika, vodácké sporty, dálkové běhy atd. Ve svém volném čase vede malé i velké skauty. Instruktorkou bruslení je již 8 let..

VERONIKA BORŮVKOVÁ

Verča je jedna z nejoblíbenejších instruktorek. Je velmi energetická, šikovná a vždy v dobré náladě. Díky letům krasobruslení vás naučí i pokročilejší techniky. Verču můžete potkat na inline i ledních bruslích. Zároveň krásně vede i cyklistické tábory na Hostivaři. 

JAKUB DĚDEK

Kuba je stálý instruktor v inlineškole už 5 let přes rok pracuje jako rozhodčí ledního a inline hokeje.
Je studentem 3. ročníku VŠCHT.
Jakub je oblíbený instruktor a tábory pod jeho vedením jsou vždy výborné. Díky velké autoritě si drží u všech respekt a děti ho poslouchají. Zároveň umí kolektiv dobře pobavit a předat velké množství bruslařských dovedností.

PETR KUDLÁČEK

Petr je výborný bruslař a skvělý instruktor s letitými zkušenostmi. Petr vede kurzy pro děti i pro dospělé, má přirozenou autoritu a nezkazí žádnou legraci.

 

MARKÉTA POLÁČKOVÁ

Maky je příjemná instruktorka, která se spacializuje na streetové bruslení a freestyle. Ráda se také stará o děti a je k nim velice pozorná.

 

ANDREA LOKVENCOVÁ

Andrea je nejrychlejší holka na bruslích ve své kategorii v Čechách. Bruslení je její hlavní sport a své zkušenosti předává mnohým svým svěřencům. Na kurzech dokáže pěkně a trpělivě vysvětlit techniku jízdy.

 

ŠÁRKA BŘEČKOVÁ

Šárka je prima vedoucí, vždy úsměvná a akční. Můžete se s ní potkat na cyklistických táborech na Džbánu nebo na Strahově. Mezi její záliby patří kruhové tréninky, běh, jízda na kole, jízda na bruslích a plavání. Moc ráda šíří nadšení a povědomí o sportu a celkově zdravém životním stylu.

 

KATEŘINA KRÁLOVÁ

Katka je skvělá bruslařka a sportovní trenérka. Její hlavní sport je atletika, kde je aktivní závodnicí v běhu. Na bruslích je ale také jako doma a můžete jí vidět nejčastěji na letních táborech na Pražačce, nebo v Brandýse nad Labem. Mezi její další koníčky patří turistika, cyklistika a přátelé.

 

JAN BROTHÁNEK

Honza se věnuje v naší škole převážně cyklistice a kondičnímu tréninku. Má za sebou nespočet kurzů a letních táborů. Zároveň vede cyklistický oddíl v Hostivaři. Vystudoval sportovní vysokou školu Palestra se zaměřením na fitness. Jeho hlavním sportem je ale atletika, kde se věnuje desetiboji.

 

TEREZA SOUČKOVÁ

Terka je zkušená bajkekra, která pravidelně účastní cyklistických závodů. Zároveň trénuje cyklistické talenty v našem oddílu na Bílé hoře a v oddílu Kovo Praha. Zároveň vede letní cyklistické tábory, na kterých jsou děti velice spokojené. Studuje sportovní školu Palestra a její záliby jsou cyklistika a koně. 

 

JAN PŘIBÍK

Honza se řadí mezi nejúspěšnější české rychlobruslaře. Pravidelně se účastní mezinárodních závodů a má již hodně medailí za národní družstvo. Kromě rychlobruslení ho ale také baví práce s dětmi, kterým dokáže předat mnohé zkušenosti. Vede kroužky bruslení a letní tábory již čtvrtým rokem v inlineškole. Jeho záliba je cestování.

 

PETR BAREŠ

Petr je opravdu skvělý instruktor. Má okolo sebe svoji sehranou partu, která společně táhne za jeden provaz. Petr se vždy usmívá a je velmi pozitivně naladěný. Jeho životní styl je sport, který ho velmi baví a studuje ho na UK FTVS.  

 

ELIŠKA ANTOŠOVÁ

Eliška je zkušená instruktorka. Vyskytuje se hlavně na vodě, ale i na inlinech. Posledni 4 roky pracuje převážně v zahraničí jako „outdoor instructor“. Nikdy ji nepřestane bavit zkoušet a učit se novým věcem. Práce s lidmi prostřednictvím outdoorovych aktivit, předáváni zkušenosti a znalosti. Být průvodcem na cestě osobního rozvoje, nového sportu či poznáváni přírody je pro ni radost.

 

MARKÉTA KRAMOLIŠOVÁ

Markéta sportuje od malička a sedmým rokem se věnuje závodně atletice, kde má i vlastní tréninkovou skupinku. Sport je jejím velkým koníčkem. Ráda pracuje s dětmi, kde ji naplňují hlavně jejich úsměvy. Také z toho, jak zábavnou formou dělají pokroky.

 

JAN PRAŽÁK

Honza je velký sportovec. Vedle inline bruslení se také věnuje florbalu. Florbal nejen hraje, ale je i vyškoleným rozhodčím. Vedle sportu se věnuje také hře na saxofon a studiu gymnázia Christiana Dopplera.

 

KRYSTÝNA KAVKOVÁ

Krystýna je zkušená instruktorka, kterou potkáte hlavně na cyklistických příměstských táborech.

 

ADÉLA NEUMANNOVÁ

Adéla a studuje Fakultu tělesné výchovy a sportu. Mezi její oblíbené sporty patří kanoistika, horolezení, cyklistika, volejbal, plavání a lyžování. Adélu potkáte hlavně na cyklistických příměstských táborech.

 

ERIK DVOŘÁK

Erik spolupracuje s Inlineškolou už třetím rokem. Instruktoruje hlavně na vodáckých příměstských táborech. Již 10 let se věnuje vodnímu slalomu, který také trénuje v Troji, kam to nemá daleko. Děti si s ním užijí spoustu legrace. Je to prosté Éro.

 

VOJTĚCH DUDA

Vojta je sportovec „tělem i duší“. Rád se věnuje superkruháči a cyklistice. Také trénuje rychlostní kanoistiku a veslování. V rámci Inline školy ho potkáte hlavně na vodáckých nebo cyklistických táborech. Studuje gymnázium a tento rok ho čeká maturita.

 

HONZA JANEČEK

Honza vede tábory již od roku 2014. Nejradši má bruslení, fotbal a všechny různé sportovní aktivity. Honzu vždy vidíte pozitivně naladěného a i kvůli tomu má velkou oblibu u dětí. Je to velký vtipálek. Má vystudovanou ekonomiku a podnikání.  Inline bruslení učí hlavně na táborech v Českých Budějovicích.

 

JINDŘICH JABŮREK

Jindřich je velmi milý instruktor, se kterým se děti rozhodně nenudí. Vždy se postará o atraktivnost tábora a nezapomenutelné zážitky. Věnuje se vodní záchraně a dalším sportům. Jeho vzkaz: „Pejdlboardy jsou nejlepší! :-D“ .

 

MILOŠ NGUYEN

.