fbpx

+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Multisport Cibule

NA MULTISPORTOVNÍM KROUŽKU SE BUDEME VĚNOVAT ŠIROKÉMU SPEKTRU ČINNOSTÍ TAK, ABY SE DĚTI ROZVÍJELY VŠESTRANNĚ A ZÁROVEŇ SE PRO NĚ ČINNOSTI NESTALY MONOTONNÍ.

Každý měsíc se naučíme a vyzkoušíme jiné sportovní činnosti v závislosti na ročním období. Čeká nás inline bruslení, cyklistika, plavání, sportovní hry, lyžování či běžkování, lední bruslení či bouldering. 

Každá činnost bude probíhat v jiné lokalitě, sraz bude ale vždy na metru Ládví. Lze ale domluvit i sraz přímo u lokality. Jednotlivé sporty probíhají v těchto lokalitách:
Inline bruslení – u ZŠ Burešova
Cyklistika – Ďáblický háj
Sportovní hry – u ZŠ Burešova
Plavání – Šutka / Letňany
Bouldering – Holešovice
Lyžování – Chotouň (lyžování, doprava dodávkou)
Lední bruslení – koupaliště Ládví
Koloběžky – Ďáblický háj


Termín: vždy v úterý. Začátek v  16:50.
Návrat je vždy podle vzdálenosti sportovní lokality tak, abychom vždy sportovali minimálně hodinu.

Startujeme 19.10. 2021

Inline bruslení - na hřišti u ZŠ Burešova se 1 hodinu budeme věnovat základům bruslení, případně zdokonalení techniky, hrám na bruslích a v neposlední řadě brzdění. 

Cyklistika -  v Ďáblickém háji začneme základní technikou (šlapání, šlapání ve stoje, brzdění, sjíždění kopců). Cyklistice se budeme věnovat hodinu.

Plavání - na Šutce či v Lagoonu Letňany se budeme věnovat rozvoji plaveckých dovedností (předpokládáme, že děti již prošly základním plaveckým výcvikem), zdokonalení plaveckých způsobů, drobným hrátkám ve vodě.

Sportovní a pohybové hry - sportovním hrám se budeme věnovat na multifunkčním hřišti na Ládví. Vyzkoušíme sportovní hry jako basketbal, frisbee, lakros či přehazovaná nebo třeba atletika. Hodinu se budeme věnovat nejen hraní těchto her ale i rozvoji dovedností s těmito sporty spojených.

Lyžování/běžkování - v lednu budeme vyrážet na odpolední lyžování na sjezdovku Chotouň. Lyžovat budeme přibližně hodinu a půl. Děti odvezeme dodávkou přímo pod sjezdovku. 

V případě příznivých sněhových podmínek vyrazíme párkrát na běžky (buď do Letňanského lesoparku nebo do uměle zasněženého areálu, který pravidělně město Praha otevírá. 

Lední bruslení - vše co jsme se naučili na inlinech převedeme na led a naučíme se i něco víc. Hodinu budeme bruslit na veřejném kluzišti na Ládví.

Lezení - hodinu si užijeme bouldering buď v Boulder Baru v Holešovicích a nebo vyrazíme na novou stěnu do Jungle parku v Letňanech.

Cena: 2750,-  říjen-leden = 12 lekcí
(cena nezahrnuje permici na lyže a úrazové pojištění)

Předpokládaný rozpis lekcí na první pololetí 2021:

ŘÍJEN LISTOPAD PROSINEC LEDEN
19. cyklo 2. koloběžky 7. sportovní hry 4. lyže
26. inline 9. cyklo 14. boulder 11 lední brusle
23. boulder 21. plavání 18. lyže
30. plavání 25. náhradní lekce (pro případ odpadnutí nějaké předchozí)
2 4 3 3

Lekce se mohou měnit v závislosti na počasí.

Maximum je  7 dětí.
Doporučený minimální věk je 7 let.


Kurz povede instruktorka Mgr. Kateřina Škopová (Cibule)

Registrace zde

.