pujčovna sportovního vybavení

Půjčte si u nás sportovní vybavení s kterým si užijete hodně zábavy za prima cenu. Pujčujeme- brusle, chrániče, přilby, raft colorado, pádla, vesty, paddleboardy.
Rezervace je nutná nejpozději 2 dny předem přes email info@inlineškola.cz
Vyzvedávání a vrácení vybavení je v Praze – Kobylisích adresu napíšeme po objednání.

Co pujčujeme:

Paddleboardy:

paddleboard je skvělá aktivita k vodě. Můžete si dát projížďku, nebo na něm jen blbnout. Paddleboard je nafukovací, tak ho pohodlně převezete autem. Půjčujeme dospělácké i dětské paddleboardy. K paddleboardu Vám půjčíme zároveň pádlo, pumpičku a pro děti mladší 18 let i plavací vestu. Paddleboardy jsou vhodné pro stojaté hluboké vody. Vratná kauce je 3000 Kč

Délka půjčení 1 den 2 dny 1 týden 1 měsíc
Cena 250 Kč 450 Kč 1000 Kč 2000 Kč

Brusle:

Nabízíme půjčení bruslí pro naše kroužky, nebo jednodenní campy. Samozřejmě si můžete pujčit i na jeden nebo 2. Pujčujeme převážně dětské brusle. Při pujčení zároveň dostanete i chrániče a přilbu. Vratká kauce je 500 Kč.

Délka půjčení 1 den 1 týden 1 měsíc Březen-říjen
Cena 100 Kč 300 Kč 500 Kč 1000 Kč

Rafty:

Raft colorado je univerzální raft na naše řeky. Vhodný pro rodinu o 5 – 6 osob. je univerzální člun pro prázdninové putování po řece s rodinou nebo pro sportovní sjezdy řek až do stupně obtížnosti WW4. Podlaha je vybavena úchyty pro chodidla. Díky otevřené zádi je zajištěn odtok vody z člunu. Vratná kauce je 7000 Kč.

Délka půjčení 1 den 2 dny 1 týden 1 měsíc
Cena 1000 Kč 1800 Kč 5000 Kč 10000 Kč