cyklistika-cykloškola

Pořádáme velké spektrum cyklistických zážitkové akcí. Dětem se snažíme vtisknout radost z jízdy na kole a cyklistické dovednosti. Pořádáme různé výlety do okolí Prahy, cyklistické campy pro začátečníky a mnohé další.

Co Vás čeká

Naším cílem je pořádat cyklistické programy, při kterých děti poznají krásné přírodní trasy a lokality. Zároveň dbáme na techniku jízdy a správný počet kilometrů. Při tréninku technických dovedností se děti učí správně používat brzdy, přejíždět různé nerovnosti, sjíždět prudší kopce atd. Výlety během našich příměstských táborů jsou dle možností skupiny a výlety během jara jsou dlouhé zhruba 30 kilometrů, což děti zvládnou. Akce vedou zkušení instruktoři z týmu inlineškoly, kteří se věnují aktivně cyklistice.

Kalendář výletů:

9.5. 2020  Výlet podél Rokytky