kroužek ledního bruslení Ládví

Pravidelný kroužek ledního bruslení na kluzišti v areálu koupaliště Ládví

(pronajatá část ledové plochy)

Kroužek je určen pro děti ve věku 5 – 12 let,
začátečníky (děti, které stojí na bruslích poprvé, nebo mají malou zkušenost) a
mírně pokročilé (děti, které zvládnou bez dopomoci jet dopředu, případně zatáčet a brzdit).

V čem je kroužek přínosný?

Kroužek bruslení je vhodný pro postupné naučení bruslařských dovedností a zafixování již naučených dovedností. Děti se navzájem povzbuzují a soutěží mezi sebou. Pro efektivní výuky má kroužek kapacitu 8 dětí na jednoho trenéra. V kroužku panuje příjemná atmosféra prokládaná zajímavými hrami.

Co se na kroužku děti  naučí?

Děti se naučí jezdit dobře dopředu a díky speciálnímu důrazu na nácvik rovnováhy budou mít i delší skluz a větší rychlost. Zároveň se naučí brzdit, zatáčet a bezpečně manévrovat v nepředvídatelných situacích.

Popis  kroužku:

Kroužky probíhají na venkovním kluzišti v areálu koupaliště Ládví vždy v úterý a ve čtvrtek od 16 do 17 hodin.

K výuce nám je vyhrazena část kluziště (na zbytku ledové plochy probíhá veřejné bruslení).

Děti jsou rozděleny do skupinek dle úrovně bruslařských dovedností.

Základní informace:

Cena: 900,- Kč/ koružek měsíc (4 lekce), nebo 250,- Kč/jednotlivá lekce

S sebou: přilbu, dobře nabroušené lední brusle, chrániče dle uvážení, drobné občerstvení.

• První turnus začíná v týdnu od 27.11.2023 (4 lekce)
  • Druhý turnus začíná v týdnu od 1.1.2024 (4 lekce)
  • Třetí turnus začíná v týdnu od 29.1.2024 (4 lekce)

(na každý turnus se přihlašuje samostatně, kapacita je omezena)

Kroužek je podporován MČ Praha 8.

Lokalita Den a čas
Ládví Úterý 16:00 – 17:00