Cyklistické campy

Jednodenní campy zaměřené na techniku a jednodenní výlety na kolech.

Na našich akcích děti zlepší ovládání svého kola, nacvičí rovnováhu, správné brzdění, zatáčení, naučí se dopravní předpisy

Termíny a lokality:

• 15.9.2019 neděle cyklovýlet- Okolo Rokytky

• 28.9.2019 sobota cyklovýlet- Karlštejn Praha

• 5.10.2019 sobota cyklocamp- Braník   – technika a krátký výlet

• 6.10.2019 neděle  cyklocamp- Ládví – technika a krátký výlet

• 13.10.2019 neděle      cyklovýlet- okolo Rokytky

Cyklistika je jeden z nejoblíbenějších českých volnočasových aktivit. Je to také velmi prospěšný sport pro fyzickou kondici a psychickou kondici. Proč? Aerobní aktivita spaluje přebytečné tuky v těle, zvyšuje sílu svalů a zlepšuje oběhový aparát. Dále se na kole trénuje rovnováha a koordinace pohybů. Děti mají radost z jízdy a poznají mnohá nová místa, které pomůžou v orientaci v místním prostředí.

POPIS JEDNODENNÍHO CAMPU ZAMĚŘENÉHO NA TRÉNINK TECHNIKY

Program: 10:00-17:00 hod.

Dopoledne trénink cyklistických dovedností- jízda na dopravním hřišti, přes kopečky, slalom, dovednostní soutěže. Oběd v restauraci, polední klid. Odpoledne cyklistický výlet do okolí. Děti budou rozděleny do 2 skupinek- začátečníci a pokročilejší. Camp je vhodný i pro děti, které začínají na kole. Nutností je vlastní kolo.

Proč se zúčastnit campu:

Děti budou celý den sportovat a naučí se perfektně udržet rovnováhu na kole. Děti čekají dovednostní cvičení, nácvik správného překonávání překážek, teoretické poznatky a další volnočasové aktivity. Campy vždy vedou zkušení instruktoři, kteří mají praxi s prací s dětmi, případně jsou cyklistickými závodníky.

POPIS JEDNODENNÍHO VÝLETU ZAMĚŘENÉHO VYTRVALOST

Na našem jednodenním výletu na kolech, se děti podívají na přírodní krásy lesů a krajiny na okraji Prahy nebo přímo v ní. Tento výlet není pro úplné začátečníky na kole, jedná se o mírně náročnější jízdu, která je určena dětem, které už mají něco najeto. Neváhejte se s námi projet po přírodě, poznat nové kamarády a užít si kopu zábavy a hlavně si užít krásný požitek z jízdy na kole.

Popis výletů:

Výlety jsou naplánovány tak, aby trasy vedly co nejvíce lesními a polními cestami, na cyklostezkách a okolo zajímavých míst. Ideálně okolo říčních toků a s malým převýšením. Skupina dětí je od  5 do 15 a vždy jsou přítomni minimálně 2 vedoucí. Cílem výletů je strávit aktivně celý den, vylepšit svojí fyzickou kondici, odpočinout si od všechních starostí, vylepšit si techniku v terénech a užít si cyklistiku.  Zároveň děti poznají nové kamarády a naučí se jízdu ve skupině.

Cena: 500,- Kč.

V ceně je zahrnuto: Program, instruktoři, 2 svačiny, oběd, pomůcky, pitný režim,

Registrace zde