Inline škola Tábor

Inline výuka ve městě Tábor

Konečně i ve městě Tábor začíná působit škola inline bruslení. Nabízíme individuální výuku, kroužky inline bruslení pro děti, kurzy pro dospělé, příměstský tábor.

Využijte služeb našich instruktorů, kteří se budou věnovat jenom Vám. Díky tomu se zaměříme přesně na to, co se chcete naučit. Ať už jde o jakoukoli bruslařskou schopnost. Dále se dozvíte vše, co vás zajímá ze světa inline bruslí.

Individuální výuka

Individuální výuka inline bruslení je vhodná pro ty, kteří chtějí udělat velký pokrok za krátký čas.

Jaké hlavní výhody Vám přinese individuální výuka?

• pokusíme se Vám vyjít vstříc s termínem výuky
  • individuální přístup
  • za hodinu se naučíte co budete potřebovat
  • přátelská atmosféra

Cena: 250 Kč za hodinovou lekci.

Jak výuka probíhá?  Nejdříve vyplníte registrační formulář, poté se Vám ozveme a domluvíme přesné podrobnosti. Výuka proběhne v daném čase.

Kde?  Na inline stezce v Táboře. – Na domluvě jestli blíže Táboru, nebo Sezimovu Ústí.

Co všechno Vás naučíme?

• Především bezpečně a jistě brzdit.
  • Technicky správnou jízda dopředu.
  • Zatáčení a vyhýbání se překážkám.
  • Pokročilejší prvky bruslení.

Kurzy pro dospělé

Pro dospělé pořádáme skupinové kurzy bruslení:

Společně se naučíme spoustu nových věcí. Naše kurzy bruslení probíhají ve skupině 5-10 osob. Vždy se Vám věnuje zkušený trenér, který učí už několik let.

Program kurzů:

• seznámení se o ostatními a vysvětlení základních teoretických pravidel bruslení
  • trénink jízdy vpřed ze zaměřením na stabilitu a koordinaci
  • brždění- pluhem, brdičkou, obloukem, téčkem, otočkou, případně pokročilejší způsoby
  • zatáčení a vyhýbání se různým překážkám
  • pokročilé techniky ( jízda pozadu, slalom, otočení se do protisměru)

Vždy se prvek pečlivě propiluje, než se začne s dalším. Program je doplněn o teoretické poznatky z oboru.

Kurz trvá 2,5 hodiny.

Cena: 300 Kč.

Místo: Areál Komora.

Termíny: 29.5. 2016, 12.6. 2016, 26.6. 2016

Kroužky bruslení pro děti

Bruslení je obrovská zábava a je mnohem zábavnější, když se to na nich umí. Pro naučení inline bruslení je ideální dětský věk, zároveň se děti ve skupince vzájemně podporují a hecují. Výuka probíhá zábavnou formou, aby se děti co nejvíce zlepšily a bavily se.

Termíny kroužků připravujeme.

Více info na emailu mestotabor@inlineskola.cz

NAUČ SE BRUSLIT JAKO PROFÍK

[/su_column][/su_row]