+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Akce a výlety na bruslích

Máte rádi bruslení? Je to Váš životní styl? Rádi poznáváte nové lidi? Umíte alespoň trochu jezdit? — Jste tu správně!!

Pořádáme různé zábavné akce na bruslích pro milovníky inline bruslení.

Z čeho si můžete vybrat:

 • Výlet na noční jízdy do Vídně, Drážďan a Berlína. 
 • Letní výlety a trénování na Lužických jezerech. 
 • Pravidelné noční jízdy v Praze. 
 • Projížďky s trenérem inlineškoly zdarma.
 • Výlety na cyklostezky okolo českých řek.

Tyto akce organizujeme protože nás baví bruslení, chceme poznávat nové bruslaře a nechceme sedět doma. 

Nebojte se vyrazit s námi, nebudete litovat. Tyto akce jsou pořádané pro zábavu, vstupní poplatky jsou buď dobrovolné nebo malé. Vždy na Vás bude dohlížet zkušený instruktor, který Vám poradí jak například zabrzdit, nebo se vyhnout rychle překážce. V Případě nebezpečné situace Vám pomůže a podá pomocnou ruku. Zároveň Vás provede celou akcí a sdělí i zajímavosti o městě.

Kalendář akcí: 

 • 29.3. 2017 – První noční jízda v Praze.  info a registrace zde
 • 6.4. 2017 – Projížďka s instruktorem zdarma- Braník
 • 12.4. 2017 – Noční jízda v Praze
 • 20.4. 2017 – Projížďka s instruktorem zdarma- Troja
 • 26.4. 2017 – Noční jízda v Praze
 • 4.5. 2017 – Projížďka s instruktorem zdarma- Braník
 • 10.5. 2017 – Noční jízda v Praze
 • 18.5. 2017 – Projížďka s instruktorem zdarma- Troja
 • 24.5. 2017 – Noční jízda v Praze
 • 26.5. 2017 – Výlet do Drážďan – noční jízda, registrace je možná do 19.5.
 • 7.6. 2017 – Noční jízda v Praze. Více info zde
 • 16.6. 2017 – Výlet do Drážďan – noční jízda, registrace je možná do 9.6.
 • 21.6. 2017 – Noční jízda v Praze
 • 21.7.2017 – Výlet do Drážďan – noční jízda
  info a registrace zde registrace je možná do 14.7.2017
Popis akcí a výletů.

Noční jízda v Praze: Jde o zajímavou jízdu několika desítek bruslařských nadšenců, kteří se nebojí vyrazit na bruslích i po městě. Tuto jízdu pořádáme jednou za 14 dní na jaře. Trasa je většinou stejná a začíná v centru Prahy. Měří okolo 10 Km a je zakončena kousek od Karlova náměstí. tak blikačky s sebou a jedeme.

Výlet na noční jízdy do Vídně, Drážďan a Berlína. Tyto akce skýtají skvělou kombinaci, bruslení, večerní atmosféry, kulturních zážitků a poznání nových přátel. V pátek odpoledne vyrazíme z Prahy do cílového města. Večer po příjezdu se společně s dalšími stovkami příznivců bruslení a cyklistiky zúčastníme noční jízdy. Další den je v plánu projížďka centrem města a návštěva kulturních památek.

Projížďky s trenérem inlineškoly zdarma. Pro toho kdo rád jezdí ve skupince a chtěl by pár rad od zkušeného instruktora pořádáme krátké výlety okolo řeky v Braníku, nebo v Troji. Sraz je buď ve Vodpočívárně, nebo u loděnice v Troji. následuje zhruba 10 km dlouhá projížďka. Vstupné dobrovolné- drink, nebo svačina pro instruktora. 🙂

Výlety na cyklostezky okolo českých řek. Víkendový pobyt na bruslích je ideální relaxační program. Jedná se kombinaci kurzu inline bruslení a výletu okolo Labe. V sobotu probíhá trénink, krátká vyjížďka a relaxační program. V neděli je na programu krátký výuka pokročilejších technik a zhruba 10-20 Km dlouhý výlet. – Lokalita- Nymburk.

Letní výlety a trénování na Lužických jezerech.  V teplých letních měsících je ten pravý čas vyrazit k vodě. My vyrazíme na Lužická jezera, kde jsou desítky a stovky kilometrů dobře upravených a hladkých inline stezek. Zároveň se tam nacházejí příjemné pláže na Váš odpočinek. Tento výlet je pojat jako mix tréninků s instruktorem a volné vyjížďky.