Freestyle koloběžkový příměstský tábor Řeporyje

Nenechte Vaše děti zahálet doma, freestyle koloběžkovém příměstském táboře se naučí mnoho nového a zažijí hodně zábavy a adrenalinu.

Výuka základních technik jízdy na freestyle koloběžce, zvládnutí základních i náročnějších triků, míčové hry, výlety do jiných skateparků, Za zhoršeného počasí bude bude program v prostorech fotbalového klubu.

Základna: Skatepark Řeporyje a místní fotbalový klub.

Pro koho: děti od 7 do 14 let

Denní program:

• 8:00- 9:00 sraz účastníků, hry
  • 9:00–10:30 výuka na koloběžce, rozcvička.
  • 10:30–11:00 svačinka
  • 11:00–13:00 míčové hry, atletika, volné ježdění
  • 13:00–14:30 oběd v restauraci + polední klid
  • 14:30–16:30 trénink na koloběžckách
  • 16:30–17:00 hry, vyzvedávání dětí
  • 17:00 konec denního programu

Cena: 4.300,- Kč.

V ceně je zahrnuto: program, instruktoři, pronájem zázemí, 2 svačiny denně, obědy, pomůcky, odměny, pitný režim, táborové tričko

Sleva 300,- Kč pro dalšího přihlášeného sourozence

Během 5 denních prázdninových turnusů si děti užijí program plný koloběžkování. Denně je sraz mezi 8 a 9 hodinou.  Poté probíhá dopolední program, který se skládá z tréninku technických dovedností ve skateparku nebo her. Oběd je v restauraci. Během týdne probíhají výlety do ostatních skateparků Vyzvedávání dětí je mezi 16:30 a 17:00

Termíny a přihláška:

Ovládat koloběžku ve všech situacích, triky v rampě a na pumptracku, rovnováhu, zastavovat, zatáčet, základní triky.

Proč se zúčastnit příměstského tábora?

• Děti budu celý den na čerstvém vzduchu a seznámí se s mnoha svými vrstevníky
  • Naučí se zajímavé triky a bude celý den dělat to, co ho baví
  • Zajímavá cena

Freestyle koloběžky  oblíbená sportovní volnočasová aktivita pro děti, které mají rády adrenalin v rampě a dobré triky.  Děti je často využívají koloběžky například i při jízdě do školy. Freestyle koloběžky jsou jednoduchý a návykový sport, který zvládne každý od 7 let. Tábor má kapacitu 15 dětí.