cyklistický oddíl

Nově vznikající cyklistický oddíl je zaměřen na kombinaci volnočasového a závodního pojetí cyklistiky. Chceme v dětech vybudovat radost z pohybu a cyklistiky pomocí zajímavých tréninků a výletů. Děti se také po domluvě s rodiči zúčastní několika závodů.

Lokality:

• Lesopark Letňany,
  • Chodov- sraz u metra Roztyly –  začátek jaro 2024
  • Hostivař- sraz v areálu Na Šancích

Cíle a zaměření:

Cyklistický oddíl je zaměřen na horská kola a občasné závody na nich.  Náš cíl je vytvořit oddíl se stálou základnou členů, kteří se budou pravidelně účastnit tréninků a případně závodů.  Díky pravidelným zábavným tréninkům v dětech vybudujeme radost z pohybu a z jízdy na kole. Zároveň zlepší svoji fyzickou zdatnost a techniku ovládání kola.

Tréninky:

• LETŇANY: pondělí a středa, 17:00 – 18:30, začátek 17. 4. 2023,
    (pondělí 8x trénink, středa 10x trénink)
  • HOSTIVAŘ: čtvrtek, 16:30 – 18:00, začátek 13.4. 2023

Členské příspěvky:

• Cena za 18 tréninků je 3400,- Kč
    • Cena za tréninky 1x týdně:
      • Letňany pondělí = 8 tréninků = 1600,- Kč
      • Letňany středa = 10 tréninků = 2000,- Kč
      • Hostivař = 10 tréninků = 2000,- kč

• Je možné si zakoupit cyklo dres za 750 Kč. Dres je možné objednat během prvního tréninkového týdne.

Co budeme trénovat:

• techniku jízdy – brzdění, zatáčení, obratnost v terénu, traily

• rychlost, vytrvalost, kopce

• Vize oddílu:
  • Inlineškola cyklo team je oddíl, kam budou děti chodit rády a bude je to bavit, proto je nebudeme nutit do závodů, ale  zároveň ale budeme po všech požadovat aktivní přístup k programu a cyklistice.  Oddíl pod názvem INLINESKOLA CYKLO TEAM, povedou trenéři se zkušenostmi s cyklistikou a praxí s dětmi, která je baví. Týmového ducha podpoří společné cyklistické dresy a společné výlety na závody.  V oddílovém prostředí také probíhá socializace dětí a vytváří se zde i přátelství a spolupráce mezi dětmi. Během několika let vytvoříme stabilní závodní oddíl, který bude vychovávat výborné cyklistické talenty.

Registrace zde