kroužek ledního bruslení Bohnice

Pravidelný kurz ledního bruslení na kluzišti Bohnice

(pronajatá vlastní ledová plocha)

Kroužek je určen pro děti ve věku 5 – 10 let, začátečníky (děti, které stojí na bruslích poprvé, nebo mají malou zkušenost) a mírně pokročilé (děti, které zvládnou bez dopomoci jet dopředu, případně zatáčet a brzdit).

V čem je kroužek přínosný?

Kroužek bruslení je vhodný pro postupné naučení bruslařských dovedností a zafixování již naučených dovedností. Děti se navzájem povzbuzují a soutěží mezi sebou. Pro efektivní výuky má kroužek kapacitu 6 dětí, kterým se trenér maximálně věnuje. V kroužku panuje příjemná atmosféra prokládaná zajímavými hrami.

Co se na kroužku děti  naučí?

Děti se naučí jezdit dobře dopředu a díky speciálnímu důrazu na nácvik rovnováhy budou mít i delší skluz a větší rychlost. Zároveň se naučí brzdit, zatáčet a bezpečně manévrovat v nepředvídatelných situacích.

Popis  kroužku:

Kroužky probíhají na mobilním kluzišti v areálu dopravního hřiště Glowackého vždy v pondělí od 16 do 17 hodin

K výuce nám je exklusivně vyhrazena část kluziště (na zbytku ledové plochy probíhá veřejné bruslení).

Výuka je rozdělena do bloků podle kalendářních měsíců (prosinec, leden, únor – 4 lekce), na každý blok se lze přihlásit samostatně.

Základní informace:

Kroužky probíhají v rámci veřejného bruslení.

Ve skupince maximálně 6 dětí

Cena: 800 Kč, za 4 lekce

S sebou: přilbu, dobře nabroušené lední brusle, případně chrániče.

• První turnus se koná od 26.11. 2018
  • Druhý turnus se koná od 7.1.2019