fbpx

+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

   Chceme aby děti měly skvělé zážitky spojené s vodou. Proto pořádáme kroužek právě na paddleboardech. Jejich popularita rychle roste, v očích dětí se toto plavidlo jeví jako velmi přitažlivé. Na těchto plavidlech se děti naučí základní a všestranné vodácké dovednosti, které jsou velmi dobře přenositelné na jiná plavidla. Pro poměrně snadnou ovladatelnost paddleboardu bude pro děti učení zábava. Každé dítě by se po několika lekcích mělo naučit nejen samostatně kormidlovat paddleboard ale i zásadám bezpečné jízdy a pohybu na vodních tocích. Dovednosti budou učeny převážně hravou formou s důrazem na kladné a silné zážitky.

Kroužek probíhá formou odpoledních  výletů trvání od  16:30 do 18:30

Kde:

  • Štvanice – Troja 3.6. 2021
  • Braník – Vyšehrad 10.6.2021
  • Troja- Zámky 17.6. 2021
  • Beroun – Srbsko 24.6. 2021

Místo srazu bude buď na dostupné zastávce MHD, nebo na začátku plavby.

[/su_expand]

 

Jedná se o kurz pro začátečníky a mírně pokročilé ve věku od 9 do 14 let.

Kroužek je připravený pro 6-  12 dětí.

Cena: 300,- Kč za jeden výlet. 

  • Cena obsahuje: instruktory, půjčení vybavení,
  • Cena neobsahuje úrazové pojištění, dopravu

Cílem kroužku je aby si děti osvojily základní vodácké návyky a dovednosti. Naučí se orientovat na vodě a samostatně kormidlovat a ovládat paddleboard.