fbpx

+420 724 929 269 info@inlineskola.cz

Longboardový příměstský tábor na Ládví

Nenechte Vaše děti zahálet doma, na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do nebývalé fyzické kondice! Tábor je zaměřen převážně na jízdu na longboardech a penny boardech, program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních aktivit.

Termíny:

 • 25.7. – 29.7.2022
 • 8.8. – 12.8.2022

Denně od 8:00 do 17:00

Základna: ZŠ Burešova

Pro koho: Děti od 7 do 14 let

Jak tábor probíhá:

Během 5 denních prázdninových turnusů si děti užijí program plný longboardingu. Denně je sraz mezi 8 a 9 hodinou.  Poté probíhá dopolední program, který se skládá z tréninku technických dovedností, nebo her. Odpoledne probíhají výlety do okolí a doplňkové aktivity jako je beachvolejbal a míčové hry. Vyzvedávání dětí je mezi 16:30 a 17:00

Aktivity:

 • Trénink rovnováhy na longboardu, nebo pennyboardu
 • správná technika zastavování a zatáčení
 • výlety do okolních lokalit
 • míčové hry
 • beachvolejbal
 • kooperační hry

 • Cena: 3100,- Kč

  V ceně je zahrnuto: Program, instruktoři, zázemí, pronájem zázemí, 2 svačiny denně, obědy, pomůcky, odměny, pitný režim,

  Co se děti naučí?

  Ovládat longboard, nebo pennyboard ve všech situacích, -rovnováhu, zastavovat, zatáčet, základní triky.

  Proč se zúčastnit příměstského tábora?

  • Dostupná lokalita v Praze
  • Děti se naučí mnoho nového a odpojí se od světa kybernetické zábavy
  • Děti budu celý den na čerstvém vzduchu a seznámí se s mnoha svými vrstevníky
  • Zajímavá cena
  • Každý den od 8:00 do 17:00

  Longboard a skateboard je oblíbená sportovní volnočasová aktivita pro děti a dospělé. V současné době je hodně populární longboardy, nebo penny board. Děti je často využívají například i při jízdě do školy. Longboarding je jednoduchý a návykový sport, který zvládne každý od 7 let.