fbpx

Longboardový příměstský tábor na Ládví

Nenechte Vaše děti zahálet doma, na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do nebývalé fyzické kondice! Tábor je zaměřen převážně na jízdu na longboardech a penny boardech, program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních aktivit.

Základna: ZŠ Burešova

Pro koho: děti od 7 do 14 let

Aktivity:

 • trénink rovnováhy na longboardu, nebo pennyboardu
 • správná technika zastavování a zatáčení
 • výlety do okolních lokalit
 • míčové hry
 • beachvolejbal
 • kooperační hry

Cena: 4.100,- Kč

V ceně je zahrnuto: program, instruktoři, zázemí, pronájem zázemí, 2 svačiny denně, obědy, pomůcky, odměny, pitný režim

Sleva 300,- Kč pro dalšího sourozence


Jak tábor probíhá:

Během 5 denních prázdninových turnusů si děti užijí program plný longboardingu. Denně je sraz mezi 8 a 9 hodinou.  Poté probíhá dopolední program, který se skládá z tréninku technických dovedností, nebo her. Odpoledne probíhají výlety do okolí a doplňkové aktivity jako je beachvolejbal a míčové hry. Vyzvedávání dětí je mezi 16:30 a 17:00

Termíny a registrace:


Co se děti naučí?

Ovládat longboard, nebo pennyboard ve všech situacích, -rovnováhu, zastavovat, zatáčet, základní triky.

Proč se zúčastnit příměstského tábora?

 • Dostupná lokalita v Praze
 • Děti se naučí mnoho nového a odpojí se od světa kybernetické zábavy
 • Děti budu celý den na čerstvém vzduchu a seznámí se s mnoha svými vrstevníky
 • Zajímavá cena
 • Každý den od 8:00 do 17:00

Longboard a skateboard je oblíbená sportovní volnočasová aktivita pro děti a dospělé. V současné době je hodně populární longboardy, nebo penny board. Děti je často využívají například i při jízdě do školy. Longboarding je jednoduchý a návykový sport, který zvládne každý od 7 let.