Longboardový příměstský tábor na Ládví

Nenechte Vaše děti zahálet doma, na sportovním příměstském táboře se naučí mnoho nového a dostanou se do nebývalé fyzické kondice! Tábor je zaměřen převážně na jízdu na longboardech a penny boardech, program je ale významně doplněn o spoustu dalších sportovních aktivit.

• 26.7.-30.7.2021
  • 16.8.-20.8.2021

Základna: ZŠ Burešova

Během 5 denních prázdninových turnusů si děti užijí program plný longboardingu. Denně je sraz mezi 8 a 9 hodinou.  Poté probíhá dopolední program, který se skládá z tréninku technických dovedností, nebo her. Odpoledne probíhají výlety do okolí a doplňkové aktivity jako je beachvolejbal a míčové hry. Vyzvedávání dětí je mezi 16:30 a 17:00

• Trénink rovnováhy na longboardu, nebo pennyboardu
  • správná technika zastavování a zatáčení
  • výlety do okolních lokalit
  • míčové hry
  • beachvolejbal
  • kooperační hry

• Cena: 2600,- Kč

V ceně je zahrnuto: Program, instruktoři, zázemí, pronájem zázemí, 2 svačiny denně, obědy, pomůcky, odměny, pitný režim,

Ovládat longboard, nebo pennyboard ve všech situacích, -rovnováhu, zastavovat, zatáčet, základní triky.

Proč se zúčastnit příměstského tábora?

• Dostupná lokalita v Praze
    • Děti budu celý den na čerstvém vzduchu a seznámí se s mnoha svými vrstevníky
    • Zajímavá cena

Longboard a skateboard je oblíbená sportovní volnočasová aktivita pro děti a dospělé. V současné době je hodně populární longboardy, nebo penny board. Děti je často využívají například i při jízdě do školy. Longboarding je jednoduchý a návykový sport, který zvládne každý od 7 let.